Przynęta Berkley Pulse Shad

/ 1 odpowiedzi
Moją ulubioną a zarazem najbardziej skuteczną przynętą jest Berkley Pulse Shad. Ta przyneta spełnia moje wszystkie wymagania skutecznej szczupakowej przynęty. Guma ma bardzo szeroki korpus dzięki czemu podczas jednostajnego zwijania przynęta wykłada się na boki. Aby zwięszyć wykładanie się przymęty na boki, można użyć dozbrojki z podwójną nielutowaną kotwicą. Gigantyczny ogon Pulse Shada bardzo dobrze pracuje podczas łowienia z opadu. Dzieki potężnemu ogonowi praca przynęty podczas opadu jest wolniejsza i bardziej kusząca drapieżniki. Kolejnym plusem Pulse Shada jest jego specyficzny, który również przyczynia się do skuteczności przynęty. Guma już bardzo dobrze będzie pracowała przy lekkim obciążeniu. W gumie o wielkości 14cm wystarczy główka jigowa o gramaturze 10-15g, natomiast w mniejszym rozmiarze wystarcza już 8-10g. Są również dostępne mniejsze rozmiary przynęty, które sprawdzają się również przy łowieniu okoni. Podsumowując Pulse Shad jest według mnie przynętą idealną do połowu szczupaków. Żeby zwiększyć swoje efekty w łowieniu szczupaków warto zakupić kilka rozmiarów i wersji kolorystycznej opisanej powyżej przynęty. Życzę połamania kija przy użyciu Pulse Shada. Pozdrawiam

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.