Przynależność do dwóch okręgów.

/ 8 odpowiedzi
Witajcie Koledzy.

Mam bardzo ważne pytanie. Mianowicie czy będąc zapisanym do okręgu np. Mazowsze mogę zapisać się też do okręgu np. Siedlce lub Radom ? I albo wnosić opłatę na dwa okręgi albo jednego roku w jednym okręgu a innego w drugim ?

Pozdro


kaban


Opłaty w dwóch okręgach to spory wydatek,ale jak najbardziej możliwy. (2011/01/15 15:34)

jurek


Niestety nie możesz jednocześnie należeć do 2 Okręgów  czy Kół Wędkarskich . 
Jeżeli opłacisz składki i składkę członkowską to ona daje Ci przynależność do danego Koła i w nim możesz uczestniczyć w zawodach wędkarskich ,  czy innych imprezach  w jednym z Kół możesz opłacić tylko składkę członkowską ( 62 zł --- obowiązuje w całym kraju ) , a w drugim , jeżeli chcesz łowić , a Twój Okręg nie ma podpisanego porozumienia , to wtedy opłacasz wysokość składek w wybranym przez Ciebie Okręgu ( taki jest zapis w Statucie PZW ) ......... pozdrawiam . (2011/01/15 16:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jozekgaluszka


Sprawa jest bezproblemowa w swoim kole(okręgu) uiszczasz opłatę członkowską i okręgową, a następnie w innym okręgu płacisz tylko opłatę okręgową <(oczywiście jeżeli niema zawartych porozumień pomiędzy tymi okręgami bo wtedy nie musisz nic płacić, lub według ustaleń)> która będzie cię upoważniała do łowienia tylko w tym okręgu, porozumienia zawarte przez ten okręg ciebie nie dotyczą, oczywiście dostaniesz zezwolenie z wykazem wód tego okręgu.  (2011/01/15 16:59)

J


Można jeszcze inaczej, w macierzystym kole (okręgu) zapłacić składkę członkowską aby się nie przenosić a w innym gdzie tylko się łowi okręgową. (2011/01/15 17:07)

tomo25


Ok można powiedzieć że wiem na czym stoję.

Dzięki Koledzy za podpowiedzi (2011/01/16 10:31)

szydlos


Ogrzewam starego kotleta aby nie tworzyć nowego wątku.Czy coś zmieniło się w tej kwestii? To że do dwóch kół nie można należeć wiem ale czy jest możliwość bycia członkiem w innym i tam startować w zawodach GP. Należę do koła które należy do okręgu Mazowieckiego,ale chciałbym startować w zawodach GP ościennego Okręgu,na który mam wykupione opłaty.Czy istnieje taka możliwość?Czy konieczna jest zmiana koła na takie które znajduje się w tym okręgu. (2020/01/06 13:20)

Sith


Należałem do koła w Pile, ostatnio, od 4 lat w Tomaszowie Maz., a kilkukrotnie startowałem w zawodach w Gdańsku, Częstochowie, Lublinie opłacając składkę jednodniową i jakoś nie mialem żadnych problemów z prawem do startu w zawodach. (2020/01/06 15:53)

szydlos


Chodzi mi o to że są to zawody z Cyklu GP okręgu czyli wyłaniające osoby które będą reprezentowały dany Okręg dalej na MP itp (2020/01/06 15:54)