Przymarzająca plecionka

/ 6 odpowiedzi
witam brać wędkarska
mam pytanie czy macie to samo a mianowicie przymarza wam plecionka na kołowrotku? jeśli tak to jak na to zaradzić? wiem że zimno i w ogóle ale póki co to brak śniegu więc jeszcze na rybkę można wyskoczyć tylko ostatnim razem nie było przyjemnie bo co chwila robiła się broda bo plećka przymarzała.
piotrcarp

Niestety jak jest na minusie to nic sie nie poradzi szkoda plecki bo sie zacznie szczepic. Jedynie moge polecic zmiane na zyleczke , zamarzac tez bedzie ale mniej bo wody nie pije tak jak plecionka. (2013/11/28 12:56)

gryzon80

co do żyłeczki to wiem że nie będzie piła wodę ale trochę liczę na wytrzymałość plećki bo zaczepy w odrze są nie pokonane i szkoda mi trochę woblerów bo w jednym miejscu zostawiłem już dwa ulubione:( więc szukam jeszcze kompromisu. a może czymś posmarować plećkę? (2013/11/28 13:11)

maciek223

Witam jest jakiś  środek Varivasa ,na marznące plecionki. Tyle Ze ciężko dostępny .Poszukaj w Mefisto fishing .Nieraz można go tam dostać. (2013/11/28 14:34)

alphard28

ja używam silikonu, posmaruje z 30 m plecionki , tyle co potrzebuje na odległość rzutu i nic się z nią nie dzieje :) (2013/11/29 16:00)

Grzesiek75

Może jeszcze ktoś coś śmiesznego napisze, ale ubaw, normalnie sami fachowcy. (2013/11/29 18:30)

gryzon80

Może jeszcze ktoś coś śmiesznego napisze, ale ubaw, normalnie sami fachowcy.

czemu kolego Cie to śmieszy? nie masz problemów z plecionką przy okolicy 0 stopni? (2013/12/02 12:07)