Przyjmę sprzęt wędkarski

/ 14 odpowiedzi
Witam serdecznie , mam 25 lat jestem początkującym wędkarzem, na chwile obecną nie stać mnie na zakup jakiegokolwiek sprzętu wędkarskiego, chętnie przyjmę nie potrzebne akcesoria , wędki etc do połowu ryb.Jestem z Torunia. Często jest tak ze w piwnicy czy w szafie wala się zbędny sprzęt ,który inne osoby może uszczęśliwić, mnie nawet uszczęśliwiają "blachy" samoróbki jak od kogoś dostane.Posiadam wędka produkcji chińskiej z rynku za 30zł długość 3m  ale jest już tak zdezelowana i nie ma połowy przelotek (była prezentem od kolegi) w takim stanie ją dostałem.Nie chce wyjść na żebraka , ale jeśli komuś coś się nie przyda chętnie przygarnę . Moje gg to 8100401 lub pw.Pozdrawiam serdecznie Kolegów.

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

withanight88


Wydaje mi sie, że 25 lat to dobry czas, żeby zarabiać , nie sadzisz? (2011/09/28 08:25)

LukaszMag


Daj... daj... daj... Ponauczali się wyciągać rękę i za darmo brać. Wlazło w krew przysłowie PRLowskie? Czy się stoi czy się leży... Chłopak, masz 25 i spokojnie dasz radę w tydzień zarobić na podstawowy sprzęt. Do pracy rodacy!!! 
Ja na to co mam ciężko tyrałem, tyram i będę tyrał nadal. Jednak dzięki temu stać mnie na utrzymanie dużego auta, 3 motocykli, wyposażenie warsztatu, sprzęt wędkarski dobrej klasy i co 2-3 dni wyjazd na ryby.  (2011/09/28 08:33)

abracham21


Koledzy szanowni , pracy szukam na bierząco.Napisałem tylko , jeżeli ktoś by chciał sie pozbyć to chętnie wezmę. Kolega gratuluje dobrych prac. (2011/09/28 08:42)

CZzesio


Cześć :) Jest taka stronka "GRATY Z CHATY" tam poszukaj .




<<<<<<<<<Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!
Przez 1325 dni oddaliśmy już 403494 przedmioty.
Kolejne 56380 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 96471 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.>>>>>>>>>>>>>>

(2011/09/28 08:44)

LukaszMag


Koledzy szanowni , pracy szukam na bierząco.Napisałem tylko , jeżeli ktoś by chciał sie pozbyć to chętnie wezmę. Kolega gratuluje dobrych prac.


Teraz powiem Ci kawał. Ty masz 25 lat, ja mam 24. Przez ostatnie lata pracowałem w wakacje, w roku akademickim studia nie pozwalały na zaangażowanie się pracy zarobkowej. Można powiedzieć, że dorabiałem drobnym handlem starociami. W wakacje pomimo krzywo patrzących znajomych, ja ówczesny student stomatologii wstawałem o 5:00 rano by na 6 być pod "firmą". Stamtąd brałem piłę łańcuchową, siekierę, kliny i jechałem na wycinkę drzewa. Cięcie do południa, potem piłowanie, rąbanie i transport drewna opałowego do klienta. Wszystko to by kupić wymarzonego wtedy Urala z wózkiem bocznym. Okres październik- czerwiec to czas wielkiej nauki. Jednak by mieć na nowe klucze, śrubki, części zapasowe, czy haczyki trzeba było kombinować. Z uczelni wracałem 18-19 po około 10 godzinach zajęć teoretycznych plus praktycznych. Szybkie jedzenie w biegu. Potem do późna książki. Sen 3-4 godziny i tak na okrągło. Zawsze udawało się znaleźć chwilę na szybkie przejrzenie allegro, wystawienie aukcji, czy kilka telefonów co owocowało jakimiś tam pieniędzmi. Na zakończenie dodam, że nie pochodzę z bogatej rodziny lekarskiej, a nauczycielskiej. Jednak u mnie każdy swoje kwalifikacji potrafi wykorzystać by godnie żyć. Nigdy nie wyciągnąłem do ojca ręki po kasę...  (2011/09/28 09:23)

JaroDaw


dzięki Czesio, teraz już wiadomo co odpisywać ;)
Zaczyna się dziwny zwyczaj, że co kilka dni ktoś chce coś przyjąć za free. Rozumiem że nie każdego stać na sprzęt, ale .... to już zaczyna być nachalne i nieprzyjemne. Jest wiele osób, które naprawdę potrzebują pomocy, ale nawet nie mają odwagi zapytać. A no i jeszcze pytanko, skoro nie stać kogoś na wędkę za 30 zł, to z czego opłaca składki ? (2011/09/28 09:30)

xxxczokxxx


A może nie opłaca składek (2011/09/28 12:10)

u?ytkownik57785


Nie znacie jakiejś DOBREJ strony z forum o autach terenowych? Bo chętnie przyjmę gratis jakieś używane części do amerykańskiego Jeepa i przy okazji stacje benzynowe na których oddadzą mi GRATIS niepotrzebne paliwo. Aha, moja córka chciałaby trenować tenis ziemny. Nie ma ktoś za darmo rakiet, piłek, itd do tenisa? A ja myślę o myślistwie. Zacznijcie zbierać dla mnie akcesoria, broń, amunicję itd. (2011/09/28 13:00)

trygław


Mastiff mam łuk z wierzby i jakieś dwie strzały.Odbiór tylko osobisty jeśli jesteś zainteresowany.
Pozdrawiam
Trygław (2011/09/28 13:25)

u?ytkownik57785


Mastiff mam łuk z wierzby i jakieś dwie strzały.Odbiór tylko osobisty jeśli jesteś zainteresowany.
Pozdrawiam
Trygław
Chętnie. Ale uk musi być w doskonałym stanie, bo ja mam swój popsuty. A strzały nieużywane. I dorób więcej strzał, bo się mogę obrazić.
(2011/09/28 13:31)

striggley


przejdź się wzdłuż rzeki po wszystkich tamach najlepiej w niedziele do południa puki jest jeszcze ciepło ....zobaczysz ile sprzętu można znaleźć po amatorach nocek nad wodą od haczyków spławików przynęt czasami całe pudełka , po oczywiście górę śmieci ...zawsze coś nazbierasz :)

Ja mam również krótki staż wędkowania , zaczynałem od zestawu z allegro za 35 zł wędka plus  kołowrotek i też były wyniki później kupiłem używaną wędkę firmową za 40 zł którą docierałem każdą metodą mimo że to była lekka gruntówka  z czasem nazbierało się na lepszy sprzęt ale ciągle czynnie wędkowałem jak to się mówi ziarnko do ziarnka ...itd dziś jak bym miał spakować wszystkie graty na ryby podejrzewam że auta by mi zabrakło ,mimo że pracuje i zarabiam nie stać by mnie było ponownie zacząć od zera i kupić nowy sprzęt od razu odpowiedni pod moje  upodobania więc ponownie bym szukał kija na allegro za 35 zł a z czasem uzbierało by się na lepsze ...trzeba pamiętać że w życiu nie ma nic za darmo a najlepsza satysfakcja jest osiągac wszystko własnymi siłami i nie czuć długu wdzięczności wobec innych    (2011/09/28 13:51)

JaroDaw


Nie znacie jakiejś DOBREJ strony z forum o autach terenowych? Bo chętnie przyjmę gratis jakieś używane części do amerykańskiego Jeepa i przy okazji stacje benzynowe na których oddadzą mi GRATIS niepotrzebne paliwo. Aha, moja córka chciałaby trenować tenis ziemny. Nie ma ktoś za darmo rakiet, piłek, itd do tenisa? A ja myślę o myślistwie. Zacznijcie zbierać dla mnie akcesoria, broń, amunicję itd.

Mam breloczek do kluczyków, ale JEEP musisz sobie dopisać, a co do paliwa, to gorzej, ale mogę podesłać link do stacji benzynowej, gdzie dostaniesz gratis komfortową mieszankę azoty i tlenu do kół. Do tenisa mam na zbyciu sznurówkę od prawego buta, a z myślistwa mam tarcze w pdf-ie.mam nadzieję że pomogłem ;)))))) (2011/09/28 14:22)

u?ytkownik57785


Mam breloczek do kluczyków, ale JEEP musisz sobie dopisać, a co do paliwa, to gorzej, ale mogę podesłać link do stacji benzynowej, gdzie dostaniesz gratis komfortową mieszankę azoty i tlenu do kół. Do tenisa mam na zbyciu sznurówkę od prawego buta, a z myślistwa mam tarcze w pdf-ie.mam nadzieję że pomogłem ;))))))





Dawaj! Biere wszystko. A co się będę pitolił i gimnastykował...... Dołóż jeszcze dwa spinacze biurowe i korek z tubki po paście i jesteś git. Ale zapłać za przesyłkę i kurierem poproszę, bo nie będę na pocztę latał. Aha, sznurówkę wypierz, bo brudne to i ja mam, a tą tarczę wydrukuj, bo ja nie będę marnował tuszu. To wysyłaj, galopem.
(2011/09/28 14:38)

abracham21


ok.Proszę o zamknięcie tematu. (2011/09/28 18:20)