Zaloguj się do konta

Przygoda na rybach!

utworzono: 2011/08/18 20:07
Marek Tczew

Witam wszystkich wedkarzy, wczorajsze wedkowanie nad Wisla dlugo zostanie w pamieci. Zasiadlem nad rzeka poznym popoludniem tak dla relaksu nastawilem sie na lowienie na skruta i tak by pozostalo ale rewelacji nie bylo bran co prawda duzo ale same male krapie wiec rozwinolem droga wedke typowa gruntuwke , zalorzylem na hak rosowke i zarzucilem popuszczajac hamulec tak by w razie brania niepolamalo mi kija. Lowilem dalej na skruta z niewielkim skudkiem liczac na wieksze sztuki , niestety nie chcialy brac. Postanowilem dac sobie spokoj i zajolem sie przygotowywaniu drugiego zestawu do polowu  na grunt. Nagle zaperkotal hamulec kolowrotka , spojzalem na wedke cisza asz tu nagle po chwili gwaltowne szarpniecie hamulec gral jak szalony wedzisko przygielo mocno do ziemi myslalem ze polamie kija. Poderwalem sie energicznie i podbieglem do wedki i jak by zamurowalo wszystko ucichlo wedka stoi normalnie i nic sie nie dzieje wiec biore do reki wedka i czekam az tu nagle potezne uderzenie wedke wygina az do wody zacinam a tu silne uderzenia takie jakiego nie czuje sie czesto serce wali mi jak mlot mysle bedzie przygoda a tu nagle jeszcze jedno mocne uderzenie i luzzzz. A tak mialo byc fajnie . Ale mimo wszystko przygoda. Pozdrawiam.      
[2011-08-18 20:07]

zbynio5o

Marek.. a Ty chcesz żeby my zawału dostali ? :))) [2011-08-18 20:43]

marcin4321

czekałem ze napiszesz ze bedzie jakis 20 kg sum :d , a tu rybki nie ma [2011-08-18 20:53]

skarlin

Witam bardzo fajne przezycie miales. Ja tez Zalozylem haczyk na duzego Karpia. Za pierwszym braniem wyprostowal mi sie. I tak trzy razy. Zalozylem duzy haczyk z oczkiem. Zylka na 11 kg plecionka. Naraz branie tak silne ze zylka pekla i koniec. Jeszcze lepiej 13 w piatek po pracy lowilem na pomoscie wziol mi ten Lin 54,5 dlugoscii 3,14 kg. Mialem go juz w podbieraku a tu naraz zaczl sie rzucac i wyskoczyl a zarazrm odpial sie jakos z haczyka i upadl na pomost ja na niego jak na kure a on wyslizgnol mi sie z rak i ja drugi raz na niego udalo sie go chwycic za oskrzele . To byla walka.Pozdrawiam
[2011-08-18 22:12]

mielec

Witam bardzo fajne przezycie miales. Ja tez Zalozylem haczyk na duzego Karpia. Za pierwszym braniem wyprostowal mi sie. I tak trzy razy. Zalozylem duzy haczyk z oczkiem. Zylka na 11 kg plecionka. Naraz branie tak silne ze zylka pekla i koniec. Jeszcze lepiej 13 w piatek po pracy lowilem na pomoscie wziol mi ten Lin 54,5 dlugoscii 3,14 kg. Mialem go juz w podbieraku a tu naraz zaczl sie rzucac i wyskoczyl a zarazrm odpial sie jakos z haczyka i upadl na pomost ja na niego jak na kure a on wyslizgnol mi sie z rak i ja drugi raz na niego udalo sie go chwycic za oskrzele . To byla walka.Pozdrawiam

Dobrze że za płuca nie złapałeś tegoż linka:):):):) ale linek piękny:)::0
[2011-08-18 23:55]

Marek Tczew

Dowiedzialem sie dzis o znajomego wedkarza ze wlasnie na tej glowce niedawno zlowiono suma o wadze wiekszej niz 20kg.Miejce to  jest obecnie mocno oblegane przez wedkarzy. Morze jeszcze sie poszczesci w innym miejscu dopuki pogoda sprzyja wlasnie nadchodza upaly i morze byc calkiem ciekawie. Pozdrawiam. 
[2011-08-22 21:03]

Marek Tczew

Narescie , dzis byl dobry wieczor o 19 stej zlowilem suma na martwa rybke bylo milo go ciagnac i choc przez chwile sie pocieszyc . Zrobilem fotke i do wody . Nastepnym razem bedzie wiekszy. Pozdrawiam.
[2011-08-23 21:58]

Marek Tczew

[2011-08-23 22:00]

jacenty75

Domyślam się , że sumek nie był za wielki bo ze zmniejszeniem zdjęcia to przegiołeś na maxa!

[2011-08-24 07:59]

Marek Tczew

Sesja zdieciowa i do wody bedzie nastepny . Pozdrawiam. To odpowiedz dla kolegi bo niewidzial dokladnie zdiecia bo bylo nieco za male. Marek Tczew.
[2011-08-25 20:23]

jacenty75

No teraz to tak, łowca i zdobycz w całej okazałości. Pozdrawiam i życzę Ci kolejnych rybek z tego starszego pokolenia.

[2011-08-26 07:48]

Marek Tczew

Dziekuje i na wzajem ,  ostatnio zaliczylem nastepnego lecz niestety mial tylko 54cm. Mysle ze dostane takiego na miare zmierzenia i niech to bedzie przynajmiej 1.00m.Pozdrawiam. 
[2011-08-27 20:38]