Przyczepka podłodziowa

/ 2 odpowiedzi
Witam wszystkich. Jestem na etapie składania przyczepki pod łódke typu SAM. Jesili ktoś już składał i rejestrował taką przyczepkę prosze o porady ewentualnie jakieś zdjęcia. Dzięki i pozdrawiam.
margor1976


ja dwa lata temu podjąłem się budowy przyczepki pod łódkę, służy mi do dzisiejszego dnia, jakie dokładnie info cię interesuje, koszt rejestracji to około 500 stówek, stal około 200 zł, elektryka 100,-,  zaczep, oraz kółko manewrowe kupiłem na allegro, koszt około 120 zł a oś miałem własną ze starej laguny ale kupić taką oś to też koszt rzędu 200 pln-ów i pamiętać trzeba o wymiarach jeśli przekroczy 160 cm szer, to trzeba lampy obrysowe....... co do osi polecam ci z francuskich aut, belka skrętna jest niesamowita, przyczepka trzyma się drogi jak przyklejona, pamiętać trzeba o amorkach, no i to tyle powodzenia, jak pomogłem to się ciesze. (2011/01/19 10:26)

Maniek7878


Witam ponownie.Co do przyczepki to juz prawie gotowa :)Nawet niezle mi to wyszlo. Wkleje niedlugo jakies fotki. Czekam na lepsza pogode zeby ja pomalowac. Co do rejestracji, bylem na stacji diagnostycznej i okazalo sie ze od nowego roku zmienily sie przepisy co do rejestracji. Najpierw trzeba sie udac do wydzialu komunikacji po tablice zeby mozna bylo gdziekolwiek sie z nia ruszyc, nastepnie rzeczoznawca , ktory musi przyczepke pomierzyc, opisac i z tym dopiero na stacje diagnostyczna na nabicie numeru. Bede dalej informowal jak bedze wszystko przebiegalo. Pozdrawiam.

(2011/01/27 00:00)