Przewidzieli zimę

/ 38 odpowiedzi / 3 zdjęć
luxxxis


Ps.u mnie w StG aktualnie +8stC,krety ryją,owady latają,dżdżownice jakby nic łażą po chodnikach--zima jak nic.
W tym kraju wszystko jest poje....ne-rząd,pogoda .... (2020/01/31 10:18)

erykom


U mnie aktualnie +12 :) az strach pomyslec co bedzie od wiosny nad woda. Kleszcze i komary zamorduja nas (2020/01/31 15:35)

ryukon1975


U mnie też ciepło ale tyle szczęścia że od rana pada a nawet leje. (2020/01/31 15:42)

mateuszwos


Początek lutego zapowiada się całkiem mokry i to też swego rodzaju anomalia bo statystycznie to najbardziej suchy miesiąc w roku. Ale niech pada, deszcz na wagę złota.
PS jutro te okonie Wam pokażę:) (2020/01/31 18:57)

mateuszwos


Miały być okonie ale nie chciały współpracować. Musiałem zadowolić się tym (2020/02/01 20:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis


Płotki? ech...
Mnie po głowie wisła chodzi,czekam na 1.05 i 1.06 a wteeeeeeeeeeeeeeeeedy jak nie ruuuuuuuuuuuuszę na mości zedy i sumiska.
Przebranżowienie robię w życiu,odchodzę od kropków na rzecz wąsów i pasków,tak mnie królowa skołatała że sami widzicie ...
Obecnie jak potok to tylko z kimś,z klientem,z kolegą,dla zasady,bez tego ukłucia w serduszku jak dawniej,nawet łowię,ale przy każdym holu oczy wypatrują w podbieraku pasiastej bestii z żaglem na plecach a muszą widzieć póki co kropkowane mordy ...Biedny ja. (2020/02/03 08:24)

mateuszwos


Ja jestem zwolennikiem Wisły od... no własnie, chyba od zawsze. Sumy super sprawa! A jak złowi się płoć lub krąpia to też często w kropki jak pstrągi (czerniawka). Także wszystko masz w jednym miejscu:) (2020/02/03 09:41)

mateuszwos


A tak apropo ostrej zimy to w sobotę nade mną dwa bociany latały. Myślicie że już wracają czy raczej nie poleciały w ogóle? Słuchałem ostatnio jakiegoś ornitologa to mówił, że bociany coraz częściej ryzykują i zostają na zimę. Lot jest dla nich niezwykle wyczerpujący i niektóre wolą zmierzyć się z pokrywą śniegową. Tej zimy wszystkie które poleciały chyba tego żałują. Myszy, krety i inne jaszczury nie zeszły z pól. Także żarcia pod dostatkiem. (2020/02/03 09:45)

Przemas83


Przewidzieli zimę jak jasnowidz Jackowski, co to powiada że było do przewidzenia. Może wróż Maciej lepiej się na tym zna, co w karty by przegrał nawet w chu..a ;) (2020/02/03 16:12)

kaban


Płotki? ech...
Mnie po głowie wisła chodzi,czekam na 1.05 i 1.06 a wteeeeeeeeeeeeeeeeedy jak nie ruuuuuuuuuuuuszę na mości zedy i sumiska.
Przebranżowienie robię w życiu,odchodzę od kropków na rzecz wąsów i pasków,tak mnie królowa skołatała że sami widzicie ...
Obecnie jak potok to tylko z kimś,z klientem,z kolegą,dla zasady,bez tego ukłucia w serduszku jak dawniej,nawet łowię,ale przy każdym holu oczy wypatrują w podbieraku pasiastej bestii z żaglem na plecach a muszą widzieć póki co kropkowane mordy ...Biedny ja.


Teraz to o Wiśle bo co wiecej wody niż w mniejszej rzece ? Ja będę chyba musiał małe dziurki nawiercić na zaporach w Besku i Solinie co bym letnią porą nie chadzał po korytach ulubionych rzek Podkarpacia w japonkach i skarpetach frote suchą stopą :)

(2020/02/03 17:07)

mateuszwos


Teraz z kolei czytałem, że zapowiadają suszę pięćdziesięciolecia. Oby sprawdzalność była taka jak w przypadku zimy...
(2020/02/03 18:50)

luxxxis


Wisła ma moc jak diabli,nawet przy niżówce,jest w zasięgu ręki każdego tylko trzeba tę rękę do niej wyciągnąć. Mnie zaskoczyła rybostanem,miałem szczęście gdy na 1 kontrolnym wypadzie urlopowym kij gadał pod sandaczami-tak mnie wzięła ,przez dolnik do serca :)
Potem naturalnie z 7 wypadów na 0 ale wytrwałem,przeczekałem,zrobiłem bilans,ruszyłem głowę,statystyki poszły w ruch ...
Teraz nie wiem co to jest to 0.
Ma sucz moc,od marca będę ganiał kleniojady i jaziolce,maj to bolec,czerwiec i do końca roku sumowi i zedom dedykuję.

Poza tematem-jeżeli kogoś intresuje połów kropka,skuteczny połów to polecam woblery mojego serdecznego kolegi Tomka Sieńskiego,stworzone przez pasjonata dla połowu kropka,klenia.
Nie są to badziewia z cf ,kolorowe cukierki po 5 dych,sieniaki łowią-zaręczam całym sobą i wszystkim co TU wypracowałem przez lata.
Nie do kupienia nigdzie,nie robi ich na handel lecz w krótkich seriach dla siebie,dla kolegów,dla załatania chwilowej dziury w budżecie..
Dostępne u mnie po znajomości portalowej po 25zł za szt,świetne kotwice,z lipy,lotne.
Ich wody to pasłęka,wietcisa,wda,wierzyca styczeń i od marca (banany),węgiermuca,janka,i dwa ciury których nazw nie mogę wymienić.
Będę miał 30szt,nie zarabiam ani 1 zł.
Kolory? tylko odpowiednie,stonowane,one są dla ryb nie dla oka.
Poniżej filmik.

https://www.youtube.com/watch?v=zSjG-PBvriU&t=41s (2020/02/03 21:16)