Przeterminowana karta wędkarska

/ 2 odpowiedzi
Witam
Mam do Was pytanie: mam karte wedkarska, ktora zrobilem bardzo dawno temu. Poniewaz mieszkam w niemczech, karta nie jest oplacana przyjmnij od 10 lat. Mam rowiniez karte zrobiona w niemczech, ona jest wazna w calej uni europejskiej. Za miesiac wracam do Polski na stale i co za tym idzie chcialbym rozpoczac wedkowanie w Polsce( okolice Rzeszowa). Przez to, ze nie bylo mnie w kraju tyle czasu zupelnie nie mam pojecia o przepisach. Jak to jest? Jak sie zabrac za to ?
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
sochmen


Witaj kolego przeczytaj sobie RAPR:http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1/cms/szablony/73/pliki/rapr.pdf i bedzie ok przypomnisz sobie przepisy i wymiary. Połamania Kija Życze (2010/11/12 07:20)

asterix108


Myślę że powinieneś zorientować się gdzie znajduje się siedziba twojego koła i poprostu tam się udać w godzinach otwarcia. Chyba że skarbnik przyjmuje w innym miejscu niż siedziba koła to "koniec języka za przewodnika" :) , skarbnik powinien być bardzo dobrze zorientowany czy powinieneś zdawać egzaminy na kartę polską czy niemiecka (unijna) jest wystarczająca. Napewno będziesz potrzebował nowej legitymacji członkowskiej. (2010/11/12 16:25)