Przerwa zimowa, czas przemyslen i spostrzezen!!

/ 98 odpowiedzi / 22 zdjęć
ZanderHunter

Nawet nie wiesz Tomku jak zazdroszczę tych metrówek na kiju! Ja takiej ryby jeszcze nie widziałem na swojej wędce choć katuję jeziora niemiłosiernie. U mnie nie ma takich potworów bo jak by były to wyjechały by bez jęknięcia ;) Pozostaje Warta, ale tyle godzin co Ty to nad nią nie spędzę bo mam ciut za daleko:( no i jeszcze trzeba umieć na niej łowić.

Zapraszam Ciebie Irku z Tomkiem na początku czerwca do mnie na jezioro spróbujemy ukłuć metrówkę będzie to okres najlepszy na spotkanie z nimi...P:)) (2012/01/22 19:42)

Iras1975

Bardzo chętnie Andrzeju! :) będę katował kogutem do skutku aż coś się zdenerwuje i udeży:) i nie musi to być od razu metrówka... każdy pstryk do dla mnie wielka frajda.:) (2012/01/22 20:25)

ZanderHunter

Bardzo chętnie Andrzeju! :) będę katował kogutem do skutku aż coś się zdenerwuje i udeży:) i nie musi to być od razu metrówka... każdy pstryk do dla mnie wielka frajda.:)

No to jesteśmy umówieni a muszę Ci Irku powiedzieć że kogutów na tej wodzie raczej sandacze nie znają:)).

P:)) (2012/01/22 20:47)

Tomekoo

zadowolę się każdym walecznym sandaczem w granicach 3-4kg to już rybka którą czuć na kiju:)Fakt Irku spędzam bardzo dużo czasu nad "moją" wodą:)mam nadzieje że będzie Ci dane złowić jakiegos metrowego kloca z Warty:)Mnie jak na razie powalały...ale bogatszy o błędy poznane na wodzie kolejny raz będę bardziej cwany i trudniejszy do pokonania:)będę je śledził znów od czerwca do grudnia licząc na spotkanie z nim...mętnookim:)Pozdro:)
Ps.ja mam marne wyniki w porównaniu do Twoich Irku:) (2012/01/22 21:11)

Tomekoo

oczywiście te zadowole się...to w pełni żart :Pbędę się cieszył jak będę miał mini smoczka na kiju:) (2012/01/22 21:12)

Iras1975

Ok, będziemy działać... obyśmy w dobrym zdrowiu doczekali do czerwca!

Spróbujemy przestawić je na dietę drobiową. ;)

(2012/01/22 21:17)

Tomekoo

dokładnie :)nie będą miały innego wyboru będą gryzły aż brzydko:) (2012/01/22 21:21)

robban

Pomijajac dzisiejszy dzien ,pozostaly tylko dwa dni na roztrzygniecie konkursu, w ktorym do wygrania sa koguty ,rekodzielo Irka. Wklejajcie zdjecia bo czasu zostalo coraz mniej. Pozdrawiam wszystkich wedkujacych. (2012/01/29 11:42)

Tomekoo

heh wszyscy skapitulowali przed Irkiem;)Jedna osoba się tylko poświęciła i wystawiła foty:)Ja niestety nie kręcę więc mogę podziwiać tylko kunszt kręcenia kfc:) (2012/01/30 12:13)

robban

heh wszyscy skapitulowali przed Irkiem;)Jedna osoba się tylko poświęciła i wystawiła foty:)Ja niestety nie kręcę więc mogę podziwiać tylko kunszt kręcenia kfc:)

Niestety Tomku. Tylko nam to pozostalo, przygladac sie. Widac  ze nikt z mistrzem nie chce rywalizowac. Jak sie umie to sie robi. :)

(2012/01/30 16:24)

Iras1975

Eee tam, gdybyście zobaczyli pierwszego "koguta" jakiego zrobiłem to była by kupa śmiechu na forum:) wyglądał jak postrzępione sznurowadło ale jakiś tam okonek dał się złowić i to był przełom w mojej wędkarskiej karierze(jeśli to tak mogę nazwać).

Koguty robię bardzo krótko bo od 2010r i w porównaniu do kolegi Tomka który łowi na nie od 10 lat jestem raczkującym koguciarzem.

(2012/01/30 17:51)

Tomekoo

Ale i tak jesteście Mistrzami bo łowicie na swoje a nie na kupne !:) (2012/02/01 10:28)

Iras1975

Wracając do konkursu to zakończył się wczoraj i raczej nie będzie wątpliwości do kogo kurki polecą.;) Szkoda tylko, że młodsi koledzy się nie pofatygowali, tak po cichu liczyłem na większy ruch w ostatnich dniach no ale klops.:)

Kogutki mam już zrobione i jak tylko kol Tomek tu zajrzy to proszę o adres na jaki mam wysłać.

(2012/02/01 21:50)

Tomekoo

Ja może w tym roku też zabiorę się za kręcenie kurek:)najpierw sprawię sobie kijek jednak ...wytestuję jak idzie mi łapanie z nadgarstka i ewentualnie zacznę produkcję na własną potrzebę :)) (2012/02/01 22:58)

bocian8

Wracając do konkursu to zakończył się wczoraj i raczej nie będzie wątpliwości do kogo kurki polecą.;) Szkoda tylko, że młodsi koledzy się nie pofatygowali, tak po cichu liczyłem na większy ruch w ostatnich dniach no ale klops.:)

Kogutki mam już zrobione i jak tylko kol Tomek tu zajrzy to proszę o adres na jaki mam wysłać.

Młodszy kolega czeka za przesyłką, jak tylko dojdzie to otwieram nowa restauracje KFSEE :D...licze że przysłowie o uczniu i mistrzu :D nabierze nowego wymiaru. Oby do czerwca:) (2012/02/01 23:19)

robban

No to wystarczy tylko ,pogratulowac koledze Wygranej.  (2012/02/02 19:27)

Tomekoo

Ma ktoś może od nas kij TD 245cm do 18g ??jeśli tak prosił bym o recenzje jak się sprawuje:)Pozdro (2012/02/03 23:00)

Tomasz111

Witajcie. Nie wiem ,cz mogę przyjąć te kogutki z powodu wiadomego. Też liczyłem, że młodsza brać się zaprezentuje. Nie żebym gardził, ale nie wiem czy zasłużyłem. To co wyczynia Irek to mistrzostwo świata. Oglądałem filmik i nie mogę uwierzyć, że doszedł do tego w tak krótkim czasie. Szybko, sprawnie i najważniejsze-skutecznie. Dodam tylko, że mnie wykonanie trzech sztuk zajmuje cały wieczór. Wszystko niestety jak do tej pory kręcę w paluchach. Żona ma ubaw. Wracając do sedna, jeżeli Irek tak zadecydował, z przyjemnością przyjmę wygraną. Dziękuję. (2012/02/04 21:30)

Iras1975

Są już zrobioine tak że nie ma odwrotu, czekam na adres. :) (2012/02/04 21:48)

bocian8

Witam>.Dawno nikt sie nie wypowiadał w temaci, a więc :D przedstawię kolegom moje pierwsze rękodzieła nie ma co porównywać z kurami Irka ale od czegoś trzeba zacząć oto i one...:D (2012/02/09 16:32)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Tomekoo

No to czekać teraz trzeba tylko na wyniki kolego:)Piękne kurki!:) (2012/02/09 17:35)

bocian8

No to czekać teraz trzeba tylko na wyniki kolego:)Piękne kurki!:)

Oj trochę trzeba czekać :D sezon właściwy rozpoczyna sie z dniem 1 czerwca:D  pozdraiwam (2012/02/09 18:05)

Iras1975

Witam>. Dawno nikt sie nie wypowiadał w temaci, a więc :D przedstawię kolegom moje pierwsze rękodzieła nie ma co porównywać z kurami Irka ale od czegoś trzeba zacząć oto i one...:D

Jak na pierwsze sztuki to niczego sobie "drób" :) zwłaszcza ten czerwono-czarny, na podobnego pukały mi dosyć fajnie na Bytyniu, a na killery fluo o dziwo nie za bardzo chciały kąsać. Zrób sobie jeszcze czerwony z białym ale odwrotnie niż ten środkowy. (2012/02/09 21:14)