Przeróbka przyczepki

/ 4 odpowiedzi
Witam. Pytanie troche nie do tematu ale chcialbym sie dowiedziec czy moglbym przerobic zwykla przyczepke samochodowa do 750kg na przyczepke do przewozu lodzi? Mialem zamiar robic przyczepke sam ale moge nabyc zwykla z papierami zarejestrowana za 500zl co bylo by bardziej oplacalne. Czy moge takowa przyczepke przerobic i przystkosowac do przewozu lekkiej lodki? Z gory dzieki za pomoc.
u?ytkownik39933


Witam. Pytanie troche nie do tematu ale chcialbym sie dowiedziec czy moglbym przerobic zwykla przyczepke samochodowa do 750kg na przyczepke do przewozu lodzi? Mialem zamiar robic przyczepke sam ale moge nabyc zwykla z papierami zarejestrowana za 500zl co bylo by bardziej oplacalne. Czy moge takowa przyczepke przerobic i przystkosowac do przewozu lekkiej lodki? Z gory dzieki za pomoc.

ja wożę ponton na przyczepce , przykręciłem do niej 5 paneli podłogowych , spinam go pasami i po sprawie , z łódką możesz zrobić tak samo ;) (2012/12/28 23:17)

MASTINO


Bez problemu. Możesz na niej przewozić co chcesz, byle tylko spełniała warunki dopuszczające pojazd do ruchu drogowego.  (2012/12/29 15:03)

haymaker88


Dzieki za odpowiedzi :) Powiem tak przyczepka jest zarejestrowana jako przyczepa lekka z dopuszczalna ladownoscia 200kg. Moja lodz wazy 75kg mam w planach zdjac burty przedluzyc ja wstawic rolki i wciagarke. Przeglad mam bezterminowy a w rodzine dobrego spawacza wiec on zaproponowal mi pomoc :) Chcialem sie tylko upewnic czy moge ja przerobic w taki sposob :) Oczywiscie wszystkie potrzebne swiatla beda :) Ze starej przyczepki zostanie dyszel os z kolami :) (2012/12/29 16:35)

u?ytkownik39933


Dzieki za odpowiedzi :) Powiem tak przyczepka jest zarejestrowana jako przyczepa lekka z dopuszczalna ladownoscia 200kg. Moja lodz wazy 75kg mam w planach zdjac burty przedluzyc ja wstawic rolki i wciagarke. Przeglad mam bezterminowy a w rodzine dobrego spawacza wiec on zaproponowal mi pomoc :) Chcialem sie tylko upewnic czy moge ja przerobic w taki sposob :) Oczywiscie wszystkie potrzebne swiatla beda :) Ze starej przyczepki zostanie dyszel os z kolami :)

śmiało przerabiaj ;) (2012/12/29 18:51)