Przerobienie zestawu

/ 3 odpowiedzi
Witam,

Po wielu próbach, rozmowach z innymi wędkarzami itp stwierdziłem, że na moim dosyć dużym jeziorze szukanie szczupaka z brzegu jest stratą czasu, którego i tak jak wiadomo wszystkim brakuje. Pytanie czy mógłbym moją wędkę, którą aktualnie używam do spinningu mógłbym przerobić na coś praktyczniejszego na połowy z brzegu? Wędzisko to "Cupido Santos IMX9" 2.40m z wyrzutem 5-22, kołowrotek mam tam podpięty Zebco Topic Chaser 520 FD, proszę o podpowiedzi w jakie ryby mógłbym celować oraz jaką metodą. 

Pozdrawiam
barrakuda81


Długość taka że i z brzegu i z łódki może być.Kij to wklejanka czy pełny blank? Wyrzut który w sumie nie mówi wiele o samej charakterystyce kija , mógłby sugerować że wędeczka uniwersalna i od bidy wszystko ogarnie.Sandacz i okoń jak najbardziej w wariancie "uniwersalnym" moim zdaniem co nie zawsze znaczy komfortowo w pełni ale się pewnie da... (2019/07/06 22:22)

Mocarny


Kij to wklejanka, a czy z Sandaczem nie jest ta sama historia co ze szczupakiem? Że mógłbym tracić czas na poszukiwania a on by głębiej buszował w niedostępnym dla mnie miejscu bez łódki? (2019/07/06 22:30)

Mocarny


Chciałem edytować wpis, ale się nie udało. Właściwie to rozpędziłem się z opinią, że to wklejanka. Tak tłumaczył mi kolega, który jak czytam nie bardzo miał rację. Jak rozpoznać te typy kijów? (2019/07/06 22:34)