Zaloguj się do konta

Przerobienie wędki (Majsterkowicz mniej więcej)

utworzono: 2018/03/13 17:41
kubapl930

Witam wszystkich przeglądając sprzęt przed otwarciem sezonu zauważyłem ze moja wędka posiada brak szczytówki pomyślałem dokleić jej inną kiedyś dostałem od kogoś szcytówkę bodajże od pickera i pomyślałem ją wkleić i zrobić kijek na drgającą szczytowkę teraz mam dylemat bo będzie to napewno część stała. Teraz pytanie czym to przykleić i czy będzie się to dobrze spisywać nad wodą pozdrawiam. [2018-03-13 17:41]

Orsi1

to wygląda jak teleskop do którego wręcz powinna byc drgająca szczytówka. nie ma co wklejać. wystarczy dokupić o opdwiedniej grubości, ew przerobićtą którąmaszjeśli średnica jest za mała. Wystarczy warstwowo oblewać szczytówkę superglue aż do osiągnięcia pożądanej grubości. [2018-03-31 16:58]

Nic nie wklejaj !!!
Jak wkleisz będzie nie wygodna w transporcie.
Szczytówka ma wejść na głębokość ok 1,5 cm ( po ten biały niepomalowany dolniczek) do górnego segmentu.
Jeśli szczytówka jest za cienka i lata to nic nie zrobisz ,należy dopasować nową szczytówke.
szczytówka w skl.wędkarskim kosztuje kilkanaście zł .Najlepiej weź wędke do sklepu i dokup szczytówkę.
Jak szczytóweczka jest za gruba to możesz delikatnie zeszlifować papierem ściernym ,ale należy to robić ostrożnie i na raty bo jak za bardzo zeszlifujesz to lipa [2018-03-31 17:39]