Przerobienie wędki (Majsterkowicz mniej więcej)

/ 2 odpowiedzi
Witam wszystkich przeglądając sprzęt przed otwarciem sezonu zauważyłem ze moja wędka posiada brak szczytówki pomyślałem dokleić jej inną kiedyś dostałem od kogoś szcytówkę bodajże od pickera i pomyślałem ją wkleić i zrobić kijek na drgającą szczytowkę teraz mam dylemat bo będzie to napewno część stała. Teraz pytanie czym to przykleić i czy będzie się to dobrze spisywać nad wodą pozdrawiam.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Orsi1

to wygląda jak teleskop do którego wręcz powinna byc drgająca szczytówka. nie ma co wklejać. wystarczy dokupić o opdwiedniej grubości, ew przerobićtą którąmaszjeśli średnica jest za mała. Wystarczy warstwowo oblewać szczytówkę superglue aż do osiągnięcia pożądanej grubości. (2018/03/31 16:58)

Jarek11

Nic nie wklejaj !!!
Jak wkleisz będzie nie wygodna w transporcie.
Szczytówka ma wejść na głębokość ok 1,5 cm ( po ten biały niepomalowany dolniczek) do górnego segmentu.
Jeśli szczytówka jest za cienka i lata to nic nie zrobisz ,należy dopasować nową szczytówke.
szczytówka w skl.wędkarskim kosztuje kilkanaście zł .Najlepiej weź wędke do sklepu i dokup szczytówkę.
Jak szczytóweczka jest za gruba to możesz delikatnie zeszlifować papierem ściernym ,ale należy to robić ostrożnie i na raty bo jak za bardzo zeszlifujesz to lipa (2018/03/31 17:39)