Przeprosiny dla kolegów za głupi błąd

/ 36 odpowiedzi
Przepraszam wszystkich wędkarzy których ich opisy znalazły sie na moim koncie . Jestem tutaj nowicjuszem i możliwe jest to że przez głupotę skopiowałem ich opisy z google . Za ten incydent  pragne przeprosić wszyskich których to dodyczy i zaznaczam że takie coś już nie bedzie miało miejsca. W związku z tym już przeprowadziłem działania opisy są usuniętę zdjęcia skasowane i już w krutce zastapia je nowe własnorecznie napisane oraz własnorecznie zrobione zdjęcia . Mam nadzieje że za ten bład ktoś mi wybaczy i zrozumie że nie było to celowe. Z powarzaniem Macku1989
adler

BRAWO ! SUPER ! Cieszy mnie to iż są ludzie którzy potrafią się przyznać do własnych błędów , i CHCĄ i potrafią to wyprostować . Życzę koledze sukcesów na łowiskach oraz na naszym portalu .

Pozdrawiam.

(2010/01/04 15:40)

Norbert Stolarczyk

Po tych wyjaśnieniach dla mnie jesteś stary rozgrzeszony! Jeżeli mogę w czym pomóc służę pomocą. Żywię nadzieję że Koledzy których opisy przejąłeś nie okażą się ludźmi z sercami z kamienia i również uznają Twoje przeprosiny, a sprawę która miała miejsce uznają za zamkniętą.
Dołącz do nas i zapełniaj Bloga swoimi opisami, artykułami oraz fotkami.
pozdrawiam
Norbert (2010/01/04 16:25)

amur

To jest niesamowita sprawa, ale bardzo cieszy. Przeprosić przed całą Polską  kolegów wędkarzy z portalu to chyba jeśli mnie pamięć nie myli jest pierwszy raz w takiej formie. Brawo kolego za odwagę żyjemy w kraju katolickim i nasza wiara uczy by wybaczać. Ten się nie myli co nic nie robi, zrobiłes źle, przeprosiłeś i to jest ważne. Oby inni koledzy brali przykład z Ciebie (ten pozytywny ) Pozdrawiam Krzysztof AMUR Kielce. (2010/01/04 16:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik8030

No fajnie żeś młody zatrybił. Skoro przeprosiłeś, to myślę, że za kilka dni nikt nie będzie pamiętał o całym zamieszaniu. Zatem napisz teraz coś swojego, a my to chętnie przeczytamy. (2010/01/04 17:05)

misie

Kolego każdy z nas popełnił pewnie w życiu jakiś mniejszy bądź większy plagiat. Chwała Ci jednak za to że przeprosiłeś! Wyobraź sobie że nie ty pierwszy i nie ostatni coś tam skopiowałeś. Wiedz że wśród ścisłej "wierchuszki" tego portalu są nawet plagiatorzy. (2010/01/04 17:14)

hubi

Chłop z jajami przepraszam za słowo. (2010/01/04 17:31)

użytkownik19872

Błądzenie jest rzeczą ludzką i zdarzającą prawie wszystkim, dlatego po zrobieniu błędu powinno się poprosić o drugą szansę. Ty to uczyniłeś, a ponieważ uważam że łatwiej jest skłamać, niż się do tego przyznać, to traktuje to jako akt odwagi z Twojej strony i chęć zmiany wizerunku. Czas pokaże!!! jeżeli chodzi o mnie to spoko... (2010/01/04 17:36)

użytkownik23635

Jest GIT ! 
Piątal za postawę i będę czekał na ciekawe wpisy. (2010/01/04 17:36)

czarek 58

Za odwagę masz u mnie 5 (2010/01/04 18:01)

użytkownik24055

Tylko pogratulować odwagi ,przyznać się do winy ,no i przeprosić .brawo wszytko jest tak ,jak powinno być . (2010/01/04 18:12)

użytkownik7474

Przeprosiny są zawsze mile widziane. A jeśli do tego są szczere to sukces. Mam jednak wątpliwość co do tego zamieszania i chciałbym abyś ją  kolego Macku1989 rozwiał. Otóż jakim cudem na Twoim blogu pojawiły się te wpisy i zdjęcia jeśli to było nieopatrznie? Myślę, że colowo skopiowałeś teksty i foty z internetu więc w przeprosinach tak napisz a nie twierdzisz, że to niecelowe. Ponadto chciałbym abyś wiedział na przyszłość, że powielanie jakichkolwiek tekstów z internetu poprzez gogle czy inaczej jest niedozwolone. Tylko wtedy nie będzie problemu jeśli taki tekst oprawisz w cudzysłów. Życzę zrozumienia wśród reszty użytkowników. (2010/01/04 19:33)

łysy wąż

Masz sporo racji Mateuszu.
Jednak u mnie kolega Maciek ma w tej chwili " czyste konto ". Sztuką jest publiczne przyznanie się do błędu i przeproszenie w takim stylu. Wierzę, że więcej taka sytuacja się nie zdarzy. Każdy ma prawo do błędów.

pozdrawiam (2010/01/04 19:53)

użytkownik7474

Też jestem dobrej myśli. Sobie i koledze Macku życzę aby więcej się to nie powtórzyło. Jak będzie, czas pokaże. (2010/01/04 19:58)

użytkownik559

No pewnie, że celowo zajewanił te teksty Mateuszu, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Plagiator każdy zawsze robi to celowo. Tylko nie czepiajmy się słówek, które w tym przypadku nic nie znaczą. Jak zauważył Amur mamy tu do czynienia z prawdziwymi przeprosinami, których autor okazał wielką odwagę. Dzięki temu nadal może z podniesioną głową istnieć na tym portalu i być może w przyszłości okazać się cennym kolegą wielu z nas.
Zauważcie, że postępowanie tego chłopaka jest zupełnie inne od postępowania innej osoby, której tu na tym portalu nie tak dawno zarzucono i udowodniono plagiat.
Wydaje mi się, że tym razem mamy do czynienia z człowiekiem co prawda młodym ale za to dojrzałym emocjonalnie.
Jak dla mnie sprawa będzie już zamknięta po tym jak wypowie się ten komu tekst ukradziono. (2010/01/04 20:13)

użytkownik1117

macku1989, gra gitara, jest ok, kazdy popełnia błędy, stało sie tylko i wyłącznie z niewiedzy, tak sądzę, głowa do góry , będzie dobrze  .......... (2010/01/04 21:36)

użytkownik11069

A ja dalej mam mieszane uczucia. Przepraszam, ale kiedy się potknę to przez jakiś czas uważniej patrzę pod nogi. Oczywiście przeprosić na forum publicznym pokazując swoją twarz to naprawdę trzeba mieć jaja. Ale oprócz jaj trzeba też trochę konsekwencji. Mam tu na myśli prezentację swojej osoby na blogu "macku 1989" gdzie w opisie kolega podaje jako sukces leszcza 75 cm. I to po zapewnieniu że trefne wpisy zostały usunięte.

Trochę mam wątpliwości kiedy weźmie się do porównania oficjalny rekord Polski z 2008r kol. Pawła Jaworskiego leszcz 6,95 kg  -  72 cm.

Być może faktycznie kol. macku1989 pobił rekord tylko go nie zgłosił. Jeżeli tak to bardzo przepraszam.

(2010/01/04 21:44)

pisaq

No Macku1989, bardzo zaskoczyła mnie Twoja postawa. Zaskoczyła w sensie pozytywnym.
Nie żywię urazy, nie jestem, nie byłem i nie będę obrażony czy coś. Jest git.

Na przyszłość taka wskazówka: zrób swój opis łowiska, postaraj się, zrób fotki, zobaczysz jak każdy pozytywny komentarz będzie cieszył.

Pozdrawiam (2010/01/04 22:10)

użytkownik22572

Chociaż jeden miał "jaja" i się nawrócił. Oby to był dobry przykład dla innych. (2010/01/04 23:40)

użytkownik11069

Przepraszam kol. "macku1989" za to że w swoim poprzednim wpisie powątpiewałem w prawdziwość danych zawartych w jego profilu, a dotyczących wielkości złowionego leszcza o długości 75 cm.

Kol. "macku1989" przedstawił mi na priv argumenty przemawiające za jego prawdomównością, w którą to w obecnej sytuacji nie mam podstaw wątpić.

Pozdrawiam

(2010/01/05 10:17)

użytkownik26410

Dla mnie,to jesteś spoko,że przyznałeś się do błędu.  Sandokan45 i pisaq,to równe chłopy i chwała im za to,że nie są żądni jakiejś tam zemsty na Tobie np.prośba o wywalenie cię z portalu.  Myślę,że teraz możesz juz pokazać swoją twarz bez okularów przeciwsłonecznych lub polaroidów. Co do tego leszcza,ce miał 75cm to i ja Tobie wierzę bez okazywania jakichkolwiek argumentów świadczących o prawdziwości tego trofeum.  Pozdrawiam:) (2010/01/05 11:13)

użytkownik26410

Niekoniecznie centymetry idą w parze z kilogramam:) (2010/01/05 11:14)

2780plox

Witajcie Koledzy.

Moim zdaniem, ważniejsze od tego czy zrobił to rozmyślnie czy nie jest to, że przeprosił. I o to tu chyba chodzi.

Nie ma co roztrząsać tej sprawy dalej. Trzeba tylko sprawdzić czy dotrzyma słowa. I tyle.

A że ma "jaja" - to fakt.

Pozdrawiam.

(2010/01/05 11:34)

użytkownik559

A gdzie jest zdjęcie tego leszcza? Nie widać go nigdzie. (2010/01/05 11:38)