Zaloguj się do konta

Przepisy wędkarskie prawo wędkarskie za dużo tego

utworzono: 2011/07/14 19:23
rurekk44444

Mastiff co niby prowokuje bo co bo pisze o pzw ??? nie rozśmieszaj mnie. sam możesz poleciec jak ci się nie podoba coś. pisze zgodnie z regulaminem i nie będziesz mi rozkazywał ani dyktował co mam pisać. pisze fakty a jak zarzucasz mi jakieś prowokacje to proszę bardzo dawaj pokaż jakie??????? ja mam podstawy do takiej opinia poparte opinią innych ludzi wiec nie mów mi tu o jakichś prowokacjach, bo co bo jesteś jakimś strażnikiem ssr tolmyslisz ze mam cie wielbić za to,rób co chcesz a każdy ma prawo do własnej opini wiec nie wyjeżdżaj mi ze polecę bo masz takie widzimisię. Odpowiadam na komentarze skierowane do mnie zgodnie z regulaminem,jak ci sie nie podoba to nie czytaj.
[2011-07-17 13:18]

Mastiff co niby prowokuje bo co bo pisze o pzw ??? nie rozśmieszaj mnie. sam możesz poleciec jak ci się nie podoba coś. pisze zgodnie z regulaminem i nie będziesz mi rozkazywał ani dyktował co mam pisać. pisze fakty a jak zarzucasz mi jakieś prowokacje to proszę bardzo dawaj pokaż jakie??????? ja mam podstawy do takiej opinia poparte opinią innych ludzi wiec nie mów mi tu o jakichś prowokacjach, bo co bo jesteś jakimś strażnikiem ssr tolmyslisz ze mam cie wielbić za to,rób co chcesz a każdy ma prawo do własnej opini wiec nie wyjeżdżaj mi ze polecę bo masz takie widzimisię. Odpowiadam na komentarze skierowane do mnie zgodnie z regulaminem,jak ci sie nie podoba to nie czytaj.

Nie, nie dlatego, że piszesz o PZW chodzi ogólnie o Twój styl wypowiedzi, chamska wycieczka do @Jurka, i oskarżenie PSR o nie przestrzeganie prawa. O to chodzi. Zaraz ktoś Ci pojedzie i polecisz. Więc skończ te pyskówki. I Twoje wypowiedzi nie są zgodne z regulaminem! Są chamskie. A moderator ma za zadanie pilnować porządku na forum a Ty tu burdel robisz! [2011-07-17 13:30]

Mastiff co niby prowokuje bo co bo pisze o pzw ??? nie rozśmieszaj mnie. sam możesz poleciec jak ci się nie podoba coś. pisze zgodnie z regulaminem i nie będziesz mi rozkazywał ani dyktował co mam pisać. pisze fakty a jak zarzucasz mi jakieś prowokacje to proszę bardzo dawaj pokaż jakie??????? ja mam podstawy do takiej opinia poparte opinią innych ludzi wiec nie mów mi tu o jakichś prowokacjach, bo co bo jesteś jakimś strażnikiem ssr tolmyslisz ze mam cie wielbić za to,rób co chcesz a każdy ma prawo do własnej opini wiec nie wyjeżdżaj mi ze polecę bo masz takie widzimisię. Odpowiadam na komentarze skierowane do mnie zgodnie z regulaminem,jak ci sie nie podoba to nie czytaj.






Uprzedzam cie po raz kolejny i ostatni. Utemperuj język i zachowuj się kulturalniej, skończ z chamskimi komentarzami i prowokacjami. To że jestem strażnikiem, nie ma żadnego przełożenia na forum i nie bredź wciąż o tym samym człowieku. Staram się być kulturalny i opanowany . To jest OSTATNIE ostrzeżenie!

[2011-07-17 13:32]

ayem

Co do regulaminu to nie jest tego aż tak dużo wystarczy się nauczyć i po sprawie a wiele on daje wędkarzowi nie tylko zakazy ale i przywileje np. żeby nikt nie wlazł na nasze łowisko kiedy łowimy i nie rozwalił się ze sprzętem obok a jest to właśnie tam opisane w jakiej odległości od ciebie może to zrobić.
A co do wypowiedzi jakie coraz częściej się tu pokazują to ze smutkiem muszę powiedzieć , że forum coraz mniej jest zbiorem dobrych rad dla początkujących czy wymiany doświadczeń a coraz bardziej staje się miejscem ostrych wymian poglądów .
[2011-07-17 13:50]

zenfr

Nie pouczaj innych. zdanie kończymy kropką. Pozdrawiam.
[2011-07-20 22:59]