Zaloguj się do konta

Przepisy dotyczące Karty wędkarskiej

utworzono: 2014/02/24 21:08

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

RafaRyb

Witam. Chciałbym dowiedzieć się co z tą kartą wedkarska ? Czy moglibyscie wyjaśnić mi to od: a do z ? [2014-02-24 21:08]

Jędrula

Karta wędkarska została wynaleziona w średniowieczu przez Ildenfonsa Bogla , jest esejem kosmicznym , w kręgach magów uważnym za wzór zaklęcia Bonifikatus . Można je również uzyskać z zgnitej żaby , odbytu nornicy i piór kormorana z dodatkiem wydzieliny czarnego lulka .
[2014-02-24 21:20]

MadmaxM4

Karta wędkarska została wynaleziona w średniowieczu przez Ildenfonsa Bogla , jest esejem kosmicznym , w kręgach magów uważnym za wzór zaklęcia Bonifikatus . Można je również uzyskać z zgnitej żaby , odbytu nornicy i piór kormorana z dodatkiem wydzieliny czarnego lulka .


:))))))))))


[2014-02-24 21:43]

nata

Normalnie dzisiaj na tym forum same dziwne pytania, pełnia czy halny ?
[2014-02-24 22:20]

MASTINO

Karta wędkarska została wynaleziona w średniowieczu przez Ildenfonsa Bogla , jest esejem kosmicznym , w kręgach magów uważnym za wzór zaklęcia Bonifikatus . Można je również uzyskać z zgnitej żaby , odbytu nornicy i piór kormorana z dodatkiem wydzieliny czarnego lulka .



No. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



[2014-02-25 11:13]

Zibi60

No @Jędrula, spadłem z fotela ! Jednemu odpowiedziałeś, ale za chwilkę będzie następny z podobnie WIELKIM problemem.
[2014-02-25 13:10]

paziu23p

kurcze nie mogę znalezc wydzieliny czarnego lulka a wszystko już mam. ktoś da wskazówki :)))))
[2014-02-25 17:11]

Jack14

"Tam gdzie kończy się czarna "rurka"

[2014-02-25 17:37]

JKarp

Nie wiem skąd wziąć wydzieliny czarnego lulka ale nie chodź do szafy - ba za nią już tylko Narnia ...JK [2014-02-25 17:48]

SVT

Nie wiem skąd wziąć wydzieliny czarnego lulka ale nie chodź do szafy - ba za nią już tylko Narnia ...JK

hahaha , potraficie rozbawić wędkarza. ;) Coś takiego oglądałem i cuda w szafie się działy. W szafie też można znaleźć przynętę na ryby "MOL" czasami niech tam zaglądają. [2014-02-25 18:54]

szymek84

Karta wędkarska została wynaleziona w średniowieczu przez Ildenfonsa Bogla , jest esejem kosmicznym , w kręgach magów uważnym za wzór zaklęcia Bonifikatus . Można je również uzyskać z zgnitej żaby , odbytu nornicy i piór kormorana z dodatkiem wydzieliny czarnego lulka .


ZAJEBISTE :)

dodali też żygi spod kroka smoka i guano nietoperza

[2014-02-25 19:40]

mateuszwos

Aby uzyskać kartę wędkarską, należy:

  • Przyswoić przepisy ustawy, rozporządzenia do ustawy o rybactwie śródlądowym ze szczególnym uwzględnieniem przepisów związanych z ochroną (wymiary i okresy ochronne) i zasadami wędkarskiego połowu ryb.
  • Zdać egzamin ze znajomości ochrony i połowu ryb. Przepisy jednoznacznie nie określają miejsca zdawania egzaminu. Wobec tego, organy wydające kartę wędkarską, właściwe wg miejsca zamieszkania, honorują egzaminy złożone w innych miejscowościach. Osoba ta w czasie składania egzaminu winna:
  1. okazać dowód osobisty lub legitymację szkolną,
  2. wnieść składkę egzaminacyjną w wysokości 25 zł, przy czym osoby w wieku od 14 do 16 lat są zwolnione ze składki. Pozytywny wynik egzaminu zostanie potwierdzony pisemnym Zaświadczeniem Egzaminacyjnym.
  • Udać się do starostwa powiatowego - właściwego względem stałego miejsca zamieszkania - i wystąpić o wydanie karty wędkarskiej - tzn.:
  1. pobrać, wypełnić i złożyć wniosek o kartę wędkarską (te czynności realizuje się w starostwie)
  2. złożyć zaświadczenie egzaminacyjne,
  3. dostarczyć fotografię,
  4. uiścić opłatę urzędową w wysokości 10 zł,
  5. wykupić znaczki skarbowe na sumę 5 zł i 50 groszy.
[2014-02-25 20:36]