Zaloguj się do konta

Przepis odległości wędkarzy na linii brzegowej.

utworzono: 2011/08/09 15:00
Tensa

Witam mam pytanie w regulaminie napisane jest ,że od wędkarza musi być 10 m odległości lini brzegowej ? jak to wygląda na wodzie? w sensie spławik od spławika ?
[2011-08-09 15:00]

:))))))))))))))) Wędkarz od wędkarza. W prawo 10 i w lewo 10m. [2011-08-09 15:06]

bluehornet

Wygodnie jest łowić zarzucając zestaw w miarę prostopadle do linii brzegowej , wtedy ani gość z prawej , ani z lewej nie będą mieli do ciebie zastrzeżeń i w dodatku odpada zwiększone ryzyko poplątania zestawów .
[2011-08-09 15:31]

Tensa

Miałem taką sytuację nad jeziorem ,że przyjechałem z dziadkiem na 3 godzinki i ,że nie było miejsca staneliśmy na takim mało atrakcyjnym obok siedział oczywiście młody kozaczek i łowił po skosie  dziadek zaczął rzucać na wprost a ten z ryjem ,że 10 m 10 m .. oczywiście było ale na brzegu ..koleś miał problemy z sobą bo obdzwaniał wszystkich kogo się dało i każdy miał inne mongolskie teorie ,że 15 m linii brzegowej itp..Jako,że regulamin znam to po prostu żal mi dupę sciskał na gościa i kazałem dziadkowi rzucać na lewo..
[2011-08-09 17:02]

witiakwicol1

A co powiesz na faceta który idzie brzegiem ze spiningiem a ja z kolegą siedzimy koło wędzisk oczywiście zarzuconych i położonych na podpórkach a on w pewny momencie dochodzi do nas i przekracza nasze wędki i jeszcze rzuca międzi nimi bez pytania.Myślałem że mi gały wypadną co on robi lecz po zwróceniu uwagi  przeprosił i głupa zerżną że nie zauważył i poszedł dalej robiąc to samo innym.
[2011-08-10 09:16]

withanight88

A co powiesz na faceta który idzie brzegiem ze spiningiem a ja z kolegą siedzimy koło wędzisk oczywiście zarzuconych i położonych na podpórkach a on w pewny momencie dochodzi do nas i przekracza nasze wędki i jeszcze rzuca międzi nimi bez pytania.Myślałem że mi gały wypadną co on robi lecz po zwróceniu uwagi  przeprosił i głupa zerżną że nie zauważył i poszedł dalej robiąc to samo innym.



Ale agent:)

[2011-08-10 09:18]

witiakwicol1

No tak to bywa wypadałoby skopać cztery litery.Dobrze że nie jestem nerwowy bo facio miałby zaliczoną  kąpiel.
[2011-08-10 09:24]

Tensa

Haha.. to rzeczywiście .. :D
[2011-08-10 09:44]