Przepis na Dip zanętowy

/ 6 odpowiedzi
Witam, czy ktoś zna przepis na Dip o smaku waniliowym ? jeżeli tako to poprosze o odp. jak zrobić taki dip mam zamiar w nim maczac kulki proteinowe i dolewac do zanety z kulkami i peletami
użytkownik26223

najlepszy przepis to wziąć 10 zł ,iść do sklepu wędkarskiego i kupić dip choćby traper (2011/02/13 13:06)

mielec

najlepszy przepis to wziąć 10 zł ,iść do sklepu wędkarskiego i kupić dip choćby traper

w 100% się zgadzam. (2011/02/13 13:08)

użytkownik26223

Zrobić dip jest we własnym zakresie jest trudno Są dipy bazie różnych płynów alkoholopodopnych, a niektóre mają bazę olejową. Do takiej bazy dodawane są aromaty, dodatki smakowe, aminokwasy, wzmacniacze, betaina, substancje słodzące i barwiące. Dipy wzmacniają zapach i smak kulek, dodatkowo utwardzają kulki co pozwala na łowienie karpi w miejscach z dużą populacją raków. (2011/02/13 13:11)

mielec

I o wiele drożej wyjdzie robić samemu zdobywając składniki. Można jeszcze próbować z olejkami do ciast itp. które są skuteczne i które stosuje co do niektórych przynęt. (2011/02/13 13:14)

kargul

I o wiele drożej wyjdzie robić samemu zdobywając składniki. Można jeszcze próbować z olejkami do ciast itp. które są skuteczne i które stosuje co do niektórych przynęt.

spokojnie tak ja ja idz do sklepu kup ze 2 olejki do ciasta ja kupuje gellwe :D wlej do pojemniczka ja mam po kliszy do zdjec do tego lyzeczka do cherbaty oleju reszte uzupełnij wodą i bedzie git mozesz jeszcze zrobic rumowy slyszłem ze kaarpie to pijaki i lubia miałem jeszcze wisniowy ale słabo sie sprawdza jeszcze na perzykład jak kupie kuku to zalewam ja olejkiem wanilia oststnio najlepsza ja jeszcze to stosuje do kulek na 1 kg ciasta wlewam 2 olejki waniliowe i całe mieszkanie pachnie pozdro (2011/07/03 12:51)