Zaloguj się do konta

PRZENIESIENIE Kartoteki? czy pomoże?

utworzono: 2010/10/01 18:39
dan984

Witam, kolegów po kiju, dziś mam takowe następujące pytanie, bo już chce obalić plotki które do mnie docierają na temat przeniesienia kartoteki z macierzystego okręgu PZW, mianowicie takie pyt. :
Aktualnie jestem w PZW Katowice, jak wszyscy(z tego okręgu) wiedzą w tym roku Katowice mają fatalne porozumienia, i np.: przykładowo w 2011r. będzie tak samo, czy jeśli przeniosę kartotekę do np.: PZW Legnica(podałem Legnice bo w tym roku mają bardzo korzystne porozumienia) to będe miał prawo łowić na wszystkich okręgach, z którymi Legnica ma będzie miała podpisane porozumienia m.in Katowice,Częstochowa itp.?? czy i tak będe musiał opłacać jakieś dodatkowe opłaty?? z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam
[2010-10-01 18:39]

Zadnych dodatkowych , chyba że zechcesz łowić w okręgu gdzie Legnica nie ma porozumienia .

A tak na marginesie ja też spieprzam do okręgu Legnickiego bo u nas jest wielkie jajo.

Pozdrawiam Cie Danielu..............

[2010-10-01 18:46]

Chyba że nastąpią jakieś zmiany........... [2010-10-01 18:47]

dan984

Zadnych dodatkowych , chyba że zechcesz łowić w okręgu gdzie Legnica nie ma porozumienia .

A tak na marginesie ja też spieprzam do okręgu Legnickiego bo u nas jest wielkie jajo.

No he he Mirku jo już w sumie mom ok 12 osób, ktere razem ze mną się chcą przenieść, także jaj nic sie nie zmieni to na początku 2011r. DESANT na Legnica :)) Pozdrawiam Mirku
[2010-10-01 18:50]

Sniper64

Witaj..,,dan'' moim zdaniem będziesz mógł łowić wszędzie tam i w tych okręgach gdzie Legnica będzie miała i ma porozumienia!!!Tak zawsze było i jest! może za wyjątkiem nie licznych łowisk gdzie obowiązują dodatkowe zasady czy też opłaty. Pozdrawiam....
[2010-10-01 18:52]

Sniper64

No he he Mirku jo już w sumie mom ok 12 osób, ktere razem ze mną się chcą przenieść, także jaj nic sie nie zmieni to na początku 2011r. DESANT na Legnica :)) Pozdrawiam Mirku

Daniel..zobacz ile porozumień ma Kaliski Ok....:)
[2010-10-01 18:54]

Sniper64

Chyba że nastąpią jakieś zmiany...........

Witaj Mirek:) też zerknij na Kaliski Ok...:)
[2010-10-01 18:55]

Jak dla nas z katowic to jednak Legnica ....

Witaj Marek...........

[2010-10-01 18:56]

dan984

Daniel..zobacz ile porozumień ma Kaliski Ok....:)

No Marek, nieźle...ale odległościowo bardziej chyba Legnica jak dla nas, zobaczymy jak to bydzie wyglądało w 2011r. bo z Katowic trza sie Desantować bo sie robi....@#$%^& nie chca sie wyrażać..:))

[2010-10-01 19:22]

Składając kartotekę w Kaliszu a łowiac w opolskim trzeba dopłacać a w Legnicy już nie.......... [2010-10-01 19:27]

djgruby

Chyba że nastąpią jakieś zmiany...........

Witaj Mirek:) też zerknij na Kaliski Ok...:)

Tak? To zobaczcie Toruń    :)
[2010-10-01 19:29]

dan984

Teraz i tak nie można sie "napalać" bo nikt nie wie jak to bedzie wyglądało w przyszły roku...."Poczekamy...zobaczymy...coś być musi (do cholery:) za zakrętem..." :))
[2010-10-01 19:34]

Teraz i tak nie można sie "napalać" bo nikt nie wie jak to bedzie wyglądało w przyszły roku...."Poczekamy...zobaczymy...coś być musi (do cholery:) za zakrętem..." :))

P O D W Y Ż K A ...   ...   ... [2010-10-01 19:36]

jogi

Po przeniesieniu kartoteki nabywasz automatycznie prawa do łowienia na terenach objętych porozumieniem. Żadnych dodatkowych opłat.
[2010-10-01 19:38]

dan984

P O D W Y Ż K A ...   ...   ...

Tiaaa..........wcale sie nie zdziwia....Mirek 3mej tam kciuki coby nie dźwigli złodzieje ...:)
[2010-10-01 20:00]

P O D W Y Ż K A ...   ...   ...

Tiaaa..........wcale sie nie zdziwia....Mirek 3mej tam kciuki coby nie dźwigli złodzieje ...:)

Gorzej, Oni dzwigną to razem ze mną ....heheheheh

[2010-10-01 20:02]

Sniper64

jak dźwigną ..to napuścimy na nich tego od wydromodlitwy..zrobi im kazanie:)) to Karpia strzelą:))
[2010-10-01 20:09]

tomasz26552

Hej ja tez zastanawiam się nad przeniesieniem bo mam dość już tych ZŁODZIEI z Katowic.Dan a te papryczki robiłeś boś nic nie napisał
[2010-10-01 20:20]

Hej ja tez zastanawiam się nad przeniesieniem bo mam dość już tych ZŁODZIEI z Katowic.Dan a te papryczki robiłeś boś nic nie napisał

Cześć Tomek, to już z tobą jest kilkunastu chętnych do przejśćia do innego okręgu , byle dalej od Katowic.......... [2010-10-01 20:22]

dan984

No właśnie jeszcze nie miałem kiedy..w przyszłym tyg. sie zabieram za nie :)) dzięki jeszcze raz za przepis....podziękuj Kobicie :)) oczywiście sie pochwale jak wyszły :))
[2010-10-01 20:25]

tomasz26552

Cześć Mirek nawet jak kilka osób złoży się na paliwo i pojedzie 1 autem to i tak się opłaci.Fajnie by było żeby z każdego koła zrezygnowało naprzykład 100 osób .To może by przejżeli na oczy
[2010-10-01 20:26]

dan984

Cześć Mirek nawet jak kilka osób złoży się na paliwo i pojedzie 1 autem to i tak się opłaci.Fajnie by było żeby z każdego koła zrezygnowało naprzykład 100 osób .To może by przejżeli na oczy

No ja narazie mam 12 osób....Ojciec,Dziadek,Wujek, no i funfle :)) oby tak dalej...to moze da to coś do myślenia tym ......nie wiem jak ich nazwać...aż szkoda szczępić języka....:/
[2010-10-01 20:29]

U MNIE KOLEDZY ZEBRALI OKOŁO 25 KART I PO KILKA ZŁOTY NA PALIWO I KARTA WYSZŁA ICH OKOŁO 170 ZŁ W LEGNICY [2010-10-01 20:29]

dan984

U MNIE KOLEDZY ZEBRALI OKOŁO 25 KART I PO KILKA ZŁOTY NA PALIWO I KARTA WYSZŁA ICH OKOŁO 170 ZŁ W LEGNICY

No my też tak chcemy zrobić...jechać we 2 osoby, pozbierać karty i ściepa na paliwo...:D ino czekomy do lutego na tako akcja zoorganizowano :)
[2010-10-01 20:33]

Chłopaki, a może prościej będzie przenieść wasz okręg katowicki gdzieś w piździec...? Jak to takie tłuki, to w buraki z nimi. [2010-10-01 20:39]

tomasz26552

Macieju żeby to było takie proste ale jak im ucieknie sporo ludzi to może będzie lepiej, w co wątpię.Daniel papryczki napewno wyjdą dasz rade
[2010-10-01 20:43]