PRZENIESIENIE Kartoteki? czy pomoże?

/ 42 odpowiedzi
u?ytkownik38976


Napewno lepiej nie będzie. Jeszcze tak w tym kraju nie było, żeby sobie cwaniaki na stołkach dali odebrać od pyska na ciepłej posadce. Już napewno SOBIE to oni krzywdy nie dadzą zrobić. Ich tak ryby i idee PZW interesują, jak mnie fizyka jądrowa. (2010/10/01 20:47)

dan984


Chłopaki, a może prościej będzie przenieść wasz okręg katowicki gdzieś w piździec...? Jak to takie tłuki, to w buraki z nimi.


No dokładnie.....wysłać PZW Katowice jakś w EREBRE............ (2010/10/01 21:01)

Sniper64


Wiecie co chłopaki ....jak ma być dobrze jak są OK PZW  co robią wszystko by nie było kontroli na ich wodach...ICH'' a nasze to co jest? za co to my niby płacimy..!!! :)) warto porozmawiać jak i w którym z OK PZW traktują strażników..co robią w tym kierunku...Tak Dużo Mówią o ochronie naszych wód ...tylko kto będzie je chronił jak nie będzie komu..Etatów PSR nie będzie więcej bo nie ma na to środków...a inni robią to za darmo...:))

Dlaczego nie które OK potrafią zadbać o strażników....! jak to jest? mój OK.. Starosta i inni co leży im na sercu dobro naszych wód jest za a nie przeciw!!!

  (2010/10/01 21:25)

u?ytkownik38976


A moj, podobnie jak katowicki, ma w dupie i wędkarzy i SSR szczególnie. 140- to tysięczne miasto, kraina tysiąca jezior, kilka rzek sporych, kilkanaście tysięcy hektarów tafli wody,

ma 3-ech (słownie TRZECH !) strazników PSR. Okręg to wali. Mają swoje pensje na fotelach? Mają. To na ch*j się wychylać i obowiązków sobie dodawać? A ryby? Jakie qrwa ryby?

(2010/10/01 21:44)

Tomikas1129


Uprzejmie zapraszam czcigodnych kolegów na rybne wody z czyściutką woda w rejon jakim jest Podkarpacie, przybliżając ów godziwy pomysł ściślej ujmę me słowa i zaproszę was do Mielca. (2010/10/01 21:50)

Sniper64


Uprzejmie zapraszam czcigodnych kolegów na rybne wody z czyściutką woda w rejon jakim jest Podkarpacie, przybliżając ów godziwy pomysł ściślej ujmę me słowa i zaproszę was do Mielca.

Dzięki...:)) widzę że dba się tam o wszystko! a jak tam z kontrolami? OK.popiera je  i pomaga w ramach możliwości? Pozdrawiam:) (2010/10/01 21:56)

u?ytkownik38976


Uprzejmie zapraszam czcigodnych kolegów na rybne wody z czyściutką woda w rejon jakim jest Podkarpacie, przybliżając ów godziwy pomysł ściślej ujmę me słowa i zaproszę was do Mielca.


TOMEK, PRZESTAŃ !

(2010/10/01 21:57)

u?ytkownik24522


Kużwa potrzebny jest egzorcysta........... (2010/10/01 21:58)

Tomikas1129



Dzięki...:)) widzę że dba się tam o wszystko! a jak tam z kontrolami? OK.popiera je  i pomaga w ramach możliwości? Pozdrawiam:)


Jak dziewice i dinozaury dużo się słyszy mało lecz nie widzi. (2010/10/01 22:07)

u?ytkownik24522


Prosimy Cię, Panie, zetrzyj pychę naszych wrogów i złam ich upór mocą Swojej prawicy.
Panie, niech Twoja łaska, o którą prosimy, oczyści nas z ukrytych grzechów i wybawi od nieprzyjacielskich zasadzek.
Wejrzyj, Obrońco nasz, Boże i broń nas od niebezpieczeństw grożących nam ze strony nieprzyjaciół, abyśmy uwolnieni od wszelkich niepokojów, mogli Ci służyć swobodnym umysłem.
Wszechmogący i najłaskawszy Boże, wejrzyj na nasze prośby i uwolnij nasze dusze od pokus złych myśli, abyśmy mogli być godnym przybytkiem Ducha Świętego.
Duchu Święty, Mocy nasza, wlej otuchę i siłę w nasze serca i umocnij naszą wolę, abyśmy mogli dobrze wypełniać swoje codzienne obowiązki. Oświecaj nasz umysł, niech poznajemy coraz lepiej Boże prawdy, zapalaj nas do coraz większego miłowania Boga i każdego bliźniego. Niech Twoja łaska umacnia nas na drodze do szczęścia wiecznego. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

 

Pozwól Panie aby Tomek powrócił cały i zdrowy w nasze szeregi

Pozwól Panie aby demon nienawiści opuścił jego ciało

Pozwól Panie aby jego jezyk był bardziej dla Nas zrozumiały

Pozwól Panie aby nie dostrzegał nic w burym kolorze

Oto Cie prosimy Panie...........

(2010/10/01 22:10)

Tomikas1129


Oj nie frasobliwa wstawka.

Kontrole u nas są jak dziewice i dinozaury słyszeli kiedyś widzieli lecz nie spotykane w dzisiejszych czasach. (2010/10/01 22:10)

Tomikas1129


Czekajta do jutra bo mam przejawy powrotów do formy bardziej  rzeczowej jakim byście chcieli mnie tu widzieć.
Lecz ja nadal czekam na odpowiedź redakcji. (2010/10/01 22:19)

u?ytkownik39709


komu nie dobrze w katowickim okręgu zapraszam do kaliskiego (2010/10/02 18:26)

u?ytkownik24522


komu nie dobrze w katowickim okręgu zapraszam do kaliskiego


Panie Michale ja wybieram zdecydowanie Legnicę

Pozdrawiam wszystkich ............

(2010/10/02 18:28)

hanys1111


Witam, jestem z krakowa i jak wiecie składki mamy jedne z najwyższych w kraju a porozumienie jedynie z "bielskiem" , już  drugi sezon jak opłacam się w kielcach i jestem zadowolony bo jak wiadomo mają oni porozumienie prawie z połową kraju, jeśli ta polityka "wysokich składek i braku porozumienia w niektórych okręgach potrwa nadal to władze takich okręgów powinny się zastanowić nad zmianą zającia (może chodowla jedwabników?) bo takie postępowanie do niczego dobrego nieprowadzi, Do władz okręgów (tych starych zatwardziałych betonowych komuchów) : oddajcie władze tym którzy chcą coś zmienić na lepsze a nie ograniczją sie do liczenia składek. Pozdrawiam wszystkich którzy mają tego dosyć  (2010/10/05 06:33)

Strzegom


Z tego co wiem w przyszłym roku nie będzie już takich rozbiezności i w całym rejonie Dolnego Ślaska to jest w okregach Wrocław,Legnica.Jelenia Góra i Wałbrzych bedzie jednolite porozumienie to jest ze wedkarze z naszych Okregów i z okregu Opole beda musieli wykupić znaczek stanowiacy połowę opłaty na wody nizinne a wedkując posiadac odpowiednie dla okregu rejestry polowu ryb (2010/10/05 19:11)