Przeniesienie Krzyża

/ 278 odpowiedzi / 26 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

robcik


Dobra rada dla kolegi (nie mojego) @zrakdew . Jak Ci nie pasuje ten temat to nie wchodź tutaj i nie wpierniczaj się tutaj ze swoimi teoriami . (2010/08/05 23:53)

spokojny


Moim skromnym zdaniem gość nie jest wart roztrząsania sie nad nim, wielokrotnie widziałem juz jego wpisy i chyba coś w tym jest. Cóż zrobić każdy ma prawo mieć swój świat, i niekoniecznie musimy go z niego wyprowadzać, niech tylko trzyma się z dala, a wszystko będzie ok.

 

Mi jego świat nie odpowiada. :)

(2010/08/06 00:07)

robcik


Moim skromnym zdaniem gość nie jest wart roztrząsania sie nad nim, wielokrotnie widziałem juz jego wpisy i chyba coś w tym jest. Cóż zrobić każdy ma prawo mieć swój świat, i niekoniecznie musimy go z niego wyprowadzać, niech tylko trzyma się z dala, a wszystko będzie ok.

 

Mi jego świat nie odpowiada. :)


W tym sęk że on się nie chce trzymać z dala :( . (2010/08/06 00:22)

u?ytkownik44916


Mam na myśli tych wszystkich anonimowych bohaterów - którzy kiedyś mordę a teraz jakoś przycichli . Jednego naprawdę namierzyłem za pomocą NK ( chociaż na coś się przydała ) i teraz już się nie odzywa a miałem z nim problemy przez dłuższy czas . Słał pod moim adresem wyzwiska bez powodu . Podobnie  też było w przypadku jednego  użytkowników , którego rzekomo obraziła moja wypowiedź o wiejskich dzieciach upychających leszcze z wysypką tarłową do kieszeni po czym piszących w swych wakacyjnych wspomnieniach : o wyprawach z dziadkiem na ryby , na płotki. W tym przypadku również  wielce oburzony delikwent ,  wypowiedział się w imieniu calego plemienia - tak jakby wątek dotyczył bezpośrednio jego osoby . Ciekawe .

Konkretnie mnie:) I wcale się tego nie wstydzę. Poczułem się urażony wypowiedzią i szufladkowaniem ludzi przez @zradkew2 więc po prostu zwróciłem mu uwagę, po czym tak mi "pojechał" że mi kapcie spadły ;P Po prostu nie warto się nim przejmować Panowie, to najlepszy sposób. (2010/08/06 08:09)

dariuszdyl


Witam

No to teraz wszędzie będą stawiać krzyże:)

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,8219852,Na_placu_Papieskim_powstanie_market___Postawimy_krzyz__.html

 

Panowie dobry sposób na rezerwacje miejscówki nad wodą, stawiasz krzyż i nikt Ci nie wejdzie, przecież krzyża nie usunie:)

Ewentualnie na przytrzymanie miejsca parkingowego:)

Miłego dnia

Pozdrawiam



Dobra rada, trzeba parę zrobić i wozić w bagażniku, a jeszcze można też dzięki nim wytargować lepszą cenę np. za paliwo. Właścicielowi Stacji Paliw mówisz że jak nie opuści ceny to postawisz na wjeździe krzyż i skończy się mu handlowanie. (2010/08/06 08:15)

u?ytkownik4878


A z tym CKM-em to było chyba do mnie.

Ale luzik, ja lubię postrzelać...z procy:)

Prawie weekend a więc nie ma się co spinac, rybki czekają:)

(2010/08/06 08:18)

u?ytkownik4878


Po co strugać za jakiś czas będa dostepne w każdym sklepie wędkarskim, z gwintowanym końcem abyś mógl w każde podłoże wkręcić:)

Będzie tylko trzeba dorobić specjalne tabliczki z informacja kogo ten krzyż.

Zajeżdżasz nad wodę a tu krzyż kazika_kz2, krzyż dariuszadyl, krzyż robcika....krzyż zrakdew2 :)

(2010/08/06 08:23)

dariuszdyl


Po co strugać za jakiś czas będa dostepne w każdym sklepie wędkarskim, z gwintowanym końcem abyś mógl w każde podłoże wkręcić:)

Będzie tylko trzeba dorobić specjalne tabliczki z informacja kogo ten krzyż.

Zajeżdżasz nad wodę a tu krzyż kazika_kz2, krzyż dariuszadyl, krzyż robcika....krzyż zrakdew2 :)



Kaziu tabliczki będą wliczone w cenę, trzeba będzie tylko samemu zrobić tabliczkę w jakiej intencji krzyż jest stawiany. (2010/08/06 08:50)

u?ytkownik44916


A z tym CKM-em to było chyba do mnie.

Ale luzik, ja lubię postrzelać...z procy:)

Prawie weekend a więc nie ma się co spinac, rybki czekają:)



Święte słowa. Ups, NIE święte, przepraszam, bo jeszcze obrażę czyjeś uczucia religijne i wyląduję w sądzie:D:D:D Ale w każdym razie ma kolega rację. (2010/08/06 09:00)

toffik


Kaziu uwazaj z tym krzyżem kolegi zrakdew2 bo CI sie dostanie jak za ten CKM HAHAHAHA (2010/08/06 09:01)

krapiotr69


A czy ty się dobrze czujesz ? Bo ja prawie doskonale - mówię poważnie tak jak niepoważne są twoje ekscesy polegające na zamieszczaniu zdjęć Papieża . Człowieku , opanuj się , zmierz gorączkę , weź polopirynę a dopiero później ( i już zupełnie na trzeźwo ) przemyśl swoją marną , miałką , tandetną niczym odpustowy balon - PROWOKACJĘ OSÓB WIERZĄCYCH .Jestem osobą wierzącą nie zaś rozmodlonym , bełkocącym bigotem okładających innych krzyżem , dlatego też twoje infantylne wystąpienia i ksenofobiczne akcenty względem Papieża - obrażają nie tylko mnie ale i setki Polaków , w tym dzieci - które pierwszy raz w tym roku przyjęły Komunię Św .

Kolego szanowny od dłuższego czasu obserwuję twoje wystąpienia na forum i stwierdzam, że często rozkręcasz awanturę. Masz w pisowni cięty i uszczypliwy język, często dowalasz ludiom ni z gruszki ni z pietruszki. Wielu ci radziło" nie podoba się, nie czytaj i nie bierz udziału w dyskusji". Przede wszystkim nie gróź, że jak namierzysz to będzie źle, bo nie za bardzo wiem z kim może być źle. Portal nie odpowiada za zamieszczone wypowiedzi, więc nic im do tego. Każdy ma prawo zamieszczać zdjęcia jakie mu się podobają. Papierz to jest zwykły człowiek, jest tylko usytuowany na czele hierarchii katolickiej. Żaden z nich nie był dla mnie i nie będzie świętym człowiekiem, bo nie ma świętych ludzi. Są tylko mądrzy i głupi. W celu przekonania się o świętości papieży polecam lekturę " Jak umierają papieże". Dla katolika Bóg jest jeden i każdy jeżeli chce poprzez modlitwę może się z nim łączyć. Reszta to symbole, które są raczej bałwochwalstwem nie mającym nic wspólnego z dogmatami wiary katolickiej. W swoim poście kolego sam sobie przeczysz. Twierdzisz, że nie jesteś rozmodlonym bigotem, a obrusza się karykatura papieża zamieszczona przez Robcika. Więc kolego jak to jest, zdecyduj się na coś. Uważam, że za zbrodnie seksualne kościoła, które i tak nawet w procencie nie zostały ujawnione to karykatura szefa księży i tak jest lajtowa. Skwituję wprost-jeżeli wierzysz w hierarchię kościelną to godzisz się ze wszystkimi ich poczynaniami i tu nie ma, że zmiłuj.... , nie ma usprawiedliwienia, że wrzucam wszystkich do jednego wora bo są dobrzy i źli. Wszyscy są tacy sami, bo dopiero pod przymusem potępiają tych złych- pytanie nasuwa się samo ilu księży i sióstr zakonnych stanęło przed sądem za naruszenie nietykalności cielesnej dzieci, za molestowanie i tak bym mógł wyliczać. Odpowiem, że niewielu. Widząc debili przed pałacem prezydenckim człowiekowi ręce opadają, gdyż kilkaset osób przed kamerami wystawia wizytówkę milionom, którzy mają inne poglądy a nie mają możliwości ze względu na miejsce odbywania się tej szopki wyrażenia swojego zdania. Szacunek dla Bromara, iż zapodał temat i utrzymał go pomimo gróźb modera o zdjęciu tematu. Dobra rada dla ciebie kolego zrakdew2. Nie prowokuj kolegów swoimi postami, zmień ton, można wyrazić sprzeciw a nawet trzeba, tylko w innej niż twoja formie ( przypomnij sobie jak szorstko potraktowałeś początkującego wędkarza, szesnastolatka, gdy pomylił lina z leszczem) Jeśli uważasz, że mając czterysta punktów i trzy rybki nad fotografią jesteś alfą i omegą to jesteś w błędzie. Na tym forum nikt nikogo nie ma prawa dyskredytować, dyskryminować i pouczać. Może służyć koleżeńską radą. W innym przypadku powinien być bojkotowany. (2010/08/06 09:39)

robcik


A kolega @zrakdew2 to chyba mnie ściga , bo gdzie ja się pojawiam on musi wrzucić swoje trzy grosze . Zaraz się tutaj pojawi hehe :) . (2010/08/06 10:13)

u?ytkownik44916


Współczuję. Pozdrawiam. Nie walcz w tej krucjacie... Szkoda nerwów... (2010/08/06 10:25)

u?ytkownik4878


Robcik, masz być jak bulterier!

Jak wściekły byk!

Jak Tommy Lee Jones w Ściganym:)

 

P.S. Jak napisałeś że @zrakdew2 Cię ściga to skojarzył mi sie ten tekst:)

(2010/08/06 10:30)

u?ytkownik47292


I w dodatku Kolego , warto byłoby poćwiczyć ortografię . Ale to już w pojedynkę tzn ty sam przed sobą i ze swoimi błędami jakie popełniasz publikując te jakże mądre wywody . Jeżeli chodzi o mnie to w odróżnieniu od ciebie - nie bawię się w doktrynera "natchnionego jedyną słuszną prawdą " filozofa ( przemyśl to co napisałeś i zastanów się czy aby przypadkiem nie jest to zapalczywy , pseudointelektualny moralitet ) . Na forum staram się wyrazić moje zdanie w sposób jasny , zrozumiały bo szczery i  często będący ripostą na tanie , głupie wice obrażające uczucia religijne wszystkich osób wierzących ( o ile takie są obecne na łamach tego forum ) . Zatem przechodzę nad tym do porządku dziennego - i nie sądzę aby moje słowa urągały  czyjemuś honorowi bardziej niż wulgarne rozprawy o życiu erotycznym ( w taki sposób to można gwarzyć na żniwach nie zaś na stronach odwiedzanych przez dzieci ) bądź też nagminne insynuacje pod adresem niektórych osób jakoby były one niesprawne intelektualnie. Może odniosę się jeszcze pokrótce do zarzutu jakobym kiedykolwiek obraził kolegę mylącego lina z leszczem ( lub odwrotnie ) . Doprawdy nie sądzę aby wyrażenie " KOLEGO TAKI Z NIEGO LESZCZ JAK Z KOZIEGO OGONA WALTORNIA , RYBA PRZEDSTAWIONA NA ZDJĘCIU TO OCZYWIŚCIE LIN " -stanowiło ujmę na czyimś honorze , tak dla odbiorcy jak i autora ( czyli moim ) . (2010/08/06 10:31)

u?ytkownik4878


A kolega @zrakdew2 to chyba mnie ściga , bo gdzie ja się pojawiam on musi wrzucić swoje trzy grosze . Zaraz się tutaj pojawi hehe :) .


Miałeś rację, długo nie trzeba było czekać:)

(2010/08/06 10:35)

u?ytkownik44916


tak tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Pomyśl czy to ze wszystkimi na tym wątku jest coś nie tak czy może z tobą zrakdew2... Przemyśl to sobie... (2010/08/06 10:37)

robcik


Aaaaaa nie mówiłem hehehe :) (2010/08/06 10:39)

u?ytkownik47292


I jeszcze jedno Kolego - moje wypowiedzi są na tyle przemyślane i wyważone iż nie musisz bawić się cenzora i śledzić wszystkich moich poczynań . 'OBSERWUJĘ "- tak na dobrą sprawę obserwować to możesz zebry lub szympansy ( niestety w zoo czyli niewoli )  lub co już trochę przyjemniejsze panie opalające się na plaży . (2010/08/06 10:40)

robcik


Aaaaaaa o co kaman ? (2010/08/06 10:41)

u?ytkownik47292


 "od dłuższego czasu obserwuję twoje wystąpienia na forum "Zrozumiałem dlatego odpowiadam . Słowa 'Kaman " natomiast nie znam i nie rozumiem wcale. (2010/08/06 10:47)

u?ytkownik42354


Weźta se kijaszki i jedźta nad wodę. Kur* powoli się to staje nudne.

A' propos dzieci - co tu kur* robią dzieci?!

(2010/08/06 10:49)

robcik


 "od dłuższego czasu obserwuję twoje wystąpienia na forum "Zrozumiałem dlatego odpowiadam . Słowa 'Kaman " natomiast nie znam i nie rozumiem wcale.

Ktoś inny by powiedział "Mam Cię w d...pie" . A ja nawet tam Cię nie chcę mieć . (2010/08/06 10:55)

u?ytkownik47292


Masz rację kol Ghostmir . To jest forum wędkarskie nie zaś poletko do pisywania kiepskich esejów o wątpliwej naturze filozoficznej .Dzieci w istocie mogą być obecne na forum albowiem został im jeszcze miesiąc zanim powrócą do ćwiczeń z tabliczki mnożenia i nauki ortografii ( w myśl zasady czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał ). Pozdrawiam. (2010/08/06 10:59)