Przemsza w Mysłowicach-Trójkąt 3 cesarzy

/ 12 odpowiedzi
witam czy ktos z was kiedys tam lowil ja dzis bylem na spcerku i widzialem sie piekne splawiajace sie leszcze co mozecie o tej wodzie powiedziec???
piotruniovelmistrzunio

nie,wiem jakie tam są ryby,ale w tym roku byłem koło trójkąta trzech cesarzy i widziałem miejsca,oraz opakowania po zanętach(niestety są brudasy..,bo nie wiem jak inaczej nazwać tych ludzi). Byłem tym ździwiony:) (2012/02/05 15:11)

piotruniovelmistrzunio

nie,wiem jakie tam są ryby,ale w tym roku byłem koło trójkąta trzech cesarzy i widziałem miejsca,oraz opakowania po zanętach(niestety są brudasy..,bo nie wiem jak inaczej nazwać tych ludzi). Byłem tym ździwiony:) (2012/02/05 15:12)

piotruniovelmistrzunio

nie,wiem jakie tam są ryby,ale w tym roku byłem koło trójkąta trzech cesarzy i widziałem miejsca,oraz opakowania po zanętach(niestety są brudasy..,bo nie wiem jak inaczej nazwać tych ludzi). Byłem tym ździwiony:) (2012/02/05 15:12)

siri34

A w którym to jest miejscu w mysłowicach Panowie? (2012/02/05 15:58)

CZzesio

A w którym to jest miejscu w mysłowicach Panowie?

Witam :))) Nie znam na tyle Mysłowic , żeby zrozumiale wytłumaczyć jak tam dojechać , ale jest to miejsce gdzie łączą się Przemsze, Czarna z Białą  .....:)))

http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&q=mys%C5%82owice+mapa&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4716c45eb25a2a0d:0x5b32f6a8cbb58ed,Mys%C5%82owice&gl=pl&ei=i58uT8WaG6eL4gTT_6zGDw&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&ved=0CDYQ8gEwAA

...jak otworzy się mapka i powiększysz ją ,jedź w górę mapki , tam będzie opisany "trójkąt trzech cesarzy". Kilka latek wstecz jak była "wielka woda" słyszałem o tym miejscu ,że piękne leszcze tam łowili wręcz medalowe okazy ,ale jak woda opadła to rybki zeszły razem z nią do Wisły. 

(2012/02/05 17:13)

cocaine

Witam wszystkich o tym miejscu mogę b.dużo powiedzieć spędziłem tam bardzo wiele czasu... do samego trójkąta miałem 10 min.z bucika przemszę (białą) oczywiście od trójkąta do wodospadu znam jak własną kieszeń  przepiękny leszcz oraz płocie,karaś czasami kleń oraz szczupak szczególnie polecam ok.2 kilometrów w górę od trójkąta na zaczynający się spokojny kanał na osiedlu Bór.Co do samego trójkąta kiedyś jakieś 10 lat temu nikt tam nie łapał prawdziwe eldorado rybki olbrzymie leszcze 2-2,5 kg.(polecam spławiczek i czerwone robaki) lecz niejadalne przy brzegu widoczne ogromne ilości ochotki z roku na rok zmniejszające się co za ty idzie i rybek coraz mniej.Teraz już nie mam przyjemności tam wędkować (przeprowadziłem się) ale miejsce godne uwagi!!! (2012/02/20 10:44)

piotruniovelmistrzunio

Oo to nieźle:D. Ryby jeszcze długo będą nie jadalne,ponieważ przez kilkadziesiąt lat płynęły tamtędy tylko i wyłącznie ścieki,przez co na dnie zalega gruba warstwa "toksycznego" mułu. Orientujecie się mniej więcej jaka głęboka jest w tym miejscu?. Poniżej ujścia białej przemszy ktoś łapał kiedyś jakieś rybki?,albo coś ciekawego słyszał? :) (2012/03/23 10:28)

ThorV

Witam mieszkam nieopodal Trujląta3Cesarzy i mogę powiedzieć iż jest tam fajny leszcz szczupak karp zdążyć się może kleń oraz pstrąg i słyszałem że nawet sum ja osobiście w tym roku zaczynam z muchą całkiem fajna zabawa pozdro dla kolegów Wędkarzy

(2015/05/20 06:53)

siri34

leszcz?karp?Nie wiedziałem że tam leszcze są? (2015/05/20 13:37)

hudzik

Na Przemszę mam 5min drogi , ale jakoś zawsze omijałem te łowisko. Ostatnio dwa razy wyskoczyłem z batem i połowiłem sporo okoni, płotek , kiełbi, trafiły się nawet dwa małe jazie. Podobno  fajny karaś tam jest, leszcz, płoć ,szczupak , ale zazwyczaj , jak woda wysoko, czyli po deszczach. (2015/05/20 19:29)

siri34

yhm no to czekam na deszcz i się tam skocze:) (2015/05/20 20:51)