Przejazd przez wał w okolicach Płocka-czy można?

/ 5 odpowiedzi
witam wszystkich z Płocka jak i okolic, jak jest z przejazdem przez wał samochodem w okolicach Borowiczki, Bielino, Rydzyno, wybieram tam się na rybki ale nie chciał bym zostawić samochód po drugiej stronie wału.
POZDROWIENIA
Jakubek1108


ja jak napisalem do skarbnika naszego kolo to mi odpisal ze w zadnym wypadku nie wolno przejezdzac ani wjezdzac na wal
 sam sie dowiadywalem bo chcilem pod nowy most w plocku podjechcac ..... chodz ostatnio jak bylem w dobrzykowie to przyjechal facet  ktory lowil pod starym mostem to powiedzial nam ze byla kontrola i ze on sie wlasnie pytal jak to z tymi walami jest ....to odpowiedzieli ze nie bede sie do tego doczepiac byle tylko nie jedzic w te i spowrotem po tych walach heheh (2011/06/07 14:00)

endzi63


dzięki za odpowiedź ,szkoda że jak byłem na ul. Gmury i miałem kontrole to się nie zapytałem. (2011/06/07 14:58)

endzi63


pod nowy most możesz jechać ,przed wjazdem z ul.Grabówki jest zakaz ,ale jest też mała tabliczka nie "nie dotyczy PZW". (2011/06/07 15:01)

duszek83


a jak jest od strony dobrzykowa, jordanowa i tokar? bo tam od wału jest kawałek drogi a widziałem ze kilka samochodow tam stało przy samej wodzie. (2011/06/07 15:13)

endzi63


miałem kontrolę w Liszynie, a tam aby dojechać trzeba przejechać przez dwa wały wzdłuż  zalewu liszeńskiego , kilka samochodów nad wodą i zero problemów z kontrolą. (2011/06/29 16:55)