Zaloguj się do konta

Przedszkole-wedkuje.pl

utworzono: 2013/06/19 19:59
Jakub Woś

Takie rzeczy się dzieją bo jest mało moderatorów. Wparował by moderator na 5 min. Zerknął że na tapecie wisi 10 postów dunstera czy innego jakuba22. Przeczytał dwa pierwsze zobaczył że głupoty dał ostrzeżenie posty wywalił. Druga taka akcja i ban na IP. Szybko by był porządek.
Jednak nie jestem do końca pewien czy redakcji chodzi o porzadek czy o ruch na portalu. I tysiące wysłanych smsów w konkursach przez dzieciaków za kasę rodziców.
[2013-07-04 07:49]

JKarp

Sandacze - Ryby, które są tak na prawdę świetne
Następny miszcz łowienia :-((((
"BoolekCzepiacie się bez sesnsu Zander wielki znawca sandacz miał buraku 51cm czyli wymiar ochronny więc targaj [2013-07-04 10:22]"
Natomiast co do naszego Kamila - obiecał mi poprawę oraz będzie pracował nad swoimi wpisami :-)
JK
PSOczywiście zgłaszam naruszenie.
[2013-07-04 10:57]

DelTor0

Kamil zaczyna pisac z ladem i skladem ostatnio, i bez miliona postow, takze napewno duza poprawa :)

Co do jerkbaita to tam szybko banuja takich co chca sobie nabic liczbe postow lub wywolac gownoburze. No i bardziej zalezy im na zawartosci merytorycznej forum niz na ruchu na portalu, no ale z reklam nie zyja ;)


[2013-07-04 11:20]

Takie rzeczy się dzieją bo jest mało moderatorów. Wparował by moderator na 5 min. Zerknął że na tapecie wisi 10 postów dunstera czy innego jakuba22. Przeczytał dwa pierwsze zobaczył że głupoty dał ostrzeżenie posty wywalił. Druga taka akcja i ban na IP. Szybko by był porządek.
Jednak nie jestem do końca pewien czy redakcji chodzi o porzadek czy o ruch na portalu. I tysiące wysłanych smsów w konkursach przez dzieciaków za kasę rodziców.



Sęk w tym że nie wiem czy moder może dawać ostrzeżenia a na pewno nie może zbanować kogoś .Banować może chyba tylko redakcia.Co do banowania po ip dawno powinno takie coś być -sam taką propozycje wystosowałem,niestety "ani me ani be ani kukuryku" -żadnej odpowiedzi.Dawno już doszedłem do przekonania że redakcji nie zależy na  jakości ani poziomie merytorycznym forum ,chodzi natomiast o kase z reklam,płatnych sms-ów ,konkursów, kont VIP (nagrody są od sponsorów) ,o to aby jak najwięcej użytkowników/kont było bo wtedy jest znacznie większa szansa że ktoś coś w ich sklepie kupi,ktoś wykupi konto VIP albo wyśle sms-a do konkursu . A to że ktoś ma 10 kont to redakcji nie przeszkadza. [2013-07-04 11:21]

JKarp

"Wędkarstwo» Forum » Techniki łowienia na forum » Grupy

Nowy (33 punktów) Zobacz profil demony153  demony153 Witam dziś odmienny wątek. A dokładnie opiszę tą stronkę według mnie. Moim zdaniem jest to najgorsza stronka wędkarska w Polsce(już nie będę na nią wchodził)a to jest spowodowane chamstwem starszych osób.Gdy jakiś młodzik(8-16 lat) wstawiom jakiś blog czy wpis to już staruchy go hejtują pisząc "gówniarz nie będzie nas pouczał"podobnom sprawa jest z tym gościem co robi filmy na yt,napisła on wątek i wkleił film i już staruchy zaczynajom go hejtować za gwarę,to chyba jego sprawa jak co wymawia,ja jestem z śląska i u mnie też inaczej się mówi,ale nie staruchy muszą hejtować.Inetrenet powinien być do lat 20.A wracając do gwary to co ona was obchodzi?Jak spotykacie na ulicy Ruska czy Niemca i on niedokładnie mówi po polsu to też go obrażacie i hejtujecie?Pewnie tak,nasze społeczństwo.Jak ktoś inaczej mówi od was to jest gorszy?To nie będzie miał lepszej pracy od was.Właśnie że nie mój wujek też jest ślązakiem i mówi tak jak my i jakoś ma dobrom prace.I jeszcze sprawa ortografi,też tutaj jest przesada,za dużo sobiom wyobrażacie,wiadomo młodzi chodzą do szkoły więc niejktórzy może gorzej się uczom i piszą z błędami,ale ważne aby dało się rozczytać,a wy pewnie kujonami byliście w szkołach i teraz jeździcie po młodszych.Tak samo jest z postami ktoś wstawi jakieś pytanie to już kolega "JKarp" znajduje linki do odpowiedzi,ale może pytanie letko się różni,może jest zadane inaczej,ale co staruchy są ślepe i tego nie widzom.To po co jest forum?Jak już nie ma pytań,bo według was już każde pytaanie było.Pamiętam pytanie jak ktoś napisał "jaki polecacie spinning do 100 zł" i już kolega "JKarp" wkleja linki z podobnymi ale innymi odpowiedziami,bo nie było żadego pyatnia co do spinningu do 100 zł,były pytania w linkach o spinningach do 120 zł,do 150 zł,do 200 zł ale nie było do 100 zł,więc pytanie się różni od innych. I wogule ci starsi nie mają szacunku do młodszych,zero szacunku,i to ma być równość.
To tyle z mojej strony co do społeczności wędkuje.pl Nie wytrzymałem i napisałem"
Ja też nie wytrzymałem i napisałem. JK

[2013-09-30 14:05]

Jędrula

Ehhhh te '' staruchy ''.... [2013-09-30 14:23]

JKarp

Zaraz się okaże, że ktoś zapyta o wędkę za 99, 99 zł a jak napiszę o takich za 100 zł usłyszę, że odpowiedź jest za mało dokładna ;-)
EDIT:Oczywiście zgłaszam naruszenie regulaminu - całego regulaminu.Bo i błędy, i obrażanie za wiek, atak personalny...JK
[2013-09-30 15:17]

Zander51

A mnie interesują niebieskie wędki na sandacza. Poleci mi ktoś jakąś ?
[2013-09-30 16:26]

JKarp

A cena?;-)
JK [2013-09-30 16:46]

ZanderHunter

A mnie interesują niebieskie wędki na sandacza. Poleci mi ktoś jakąś ?




Witaj Mirku...:) mówisz i masz proponuję Blue Rapid BLRXLS2120MH....:)



Pozdrawiam serdecznie
[2013-09-30 16:49]

ZanderHunter

http://www.fishingcenter.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1724JK


  Dokładnie Janusz...:)
[2013-09-30 16:56]

Zander51

EEEEEEEEEEEEEE panowie. No bez jaj. Niebieska za 1345 zł ?  Poszukam se żółtej, byle tańsza była. Sie w ogóle na żartach nie znacie... [2013-09-30 17:14]

ZanderHunter

EEEEEEEEEEEEEE panowie. No bez jaj. Niebieska za 1345 zł ?  Poszukam se żółtej, byle tańsza była. Sie w ogóle na żartach nie znacie...






Ja już Ci Mirku co do żółtej szpady sandaczowej nie podpowiem...:))) bo mnie "staruszek" wy-linkuje...:)))
[2013-09-30 17:31]

yba

 Wędka to kij łączący idiotę z wodą.:)-coś tam usłyszałem.hhhh [2013-09-30 18:52]