Przedszkole-wedkuje.pl

/ 66 odpowiedzi / 2 zdjęć
Roxola

Drogi Zbynio, jest też trzecie wyjście i ja jestem coraz bliżej takiego właśnie rozwiązania.- Przestać udzielać się na Portalu.
Próbowałam, założyłam nawet wątek (co rzadko robię) żeby wskazać tym maluchom drogę...miałam nadzieję, że skorzystają. Forum stało się jednym wielkim śmietnikiem, gdzie na żadne pytanie nie znajdziesz konkretnejodpowiedzi, czy porady. Jeżeli młodzież nie nauczy się słuchać i czytać ze zrozumieniem, a jedynie będzie ona wtrącaćswoje "chyba" lub co gorsze pyskować w postach do osób starszych...  bo w interneciezwracamy się do siebie per TY, to brak tego szacunku odczujemy też w realu. Wspomnisz moje słowa.Gdybyś moją pocztę zobaczył, to byś się za głowę złapał. (2013/06/20 10:48)

Zielan

Taki jeden Kamil już się nauczył i nie spami w co drugim temacie, a wyżej wymieniony kolega jest najwyraźniej napalony na profity płynące z aktywności (mądrej). Nie ma się co cackać, taki spam powinien być od razu usuwany a koleszka zablokowany (nawet na kilka dni) może wtedy coś zrozumie. (2013/06/20 10:50)

zbynio5o

No cóż moi drodzy, Janusz , Ola i inni :)  Macie prawo być zniesmaczeni wieloma bezsensownymi postami  młodych ludzi. Też czytam to samo co Wy i zauważam to.  Sam czasem podpowiem młodemu w jakimś problemie w którym sie coś niecoś znam.

Ale jak czytam zapytania typu: czy ten kręcioł... ?, co o tym sądzicie...? itp. zostawiam ten temat, niech młodzi sami sobie doradzają .

Ten konkretny przypadek @dunster ani mnie nie parzy ani nie ziąbi. Widze co pisze, czasem sie zdziwie czasem pośmieje, ale czy on jest aż takim zagrożeniem dla forum ?

Według mnie...nie. Ale szanuje Waszą obawe i myśle że Wy również uszanujecie moje inne spojżenie na ten przypadek  :)))

(2013/06/20 11:36)

u?ytkownik32263

Ja natomiast jestem zdania że takich delikwentów, zresztą wszystkich forumowiczów, powinno się traktować ostro. Jedno ostrzeżenie, dalej "robi swoje" więc za drugim razem od ręki leci ban. I to na adres IP, jak na większości porządnych forów. Poza tym młodych ludzi trzeba uczyć, bo kiedy przyjdzie na to czas? Jak już będą dorośli? Wtedy może być już za późno... A takie wątki jak ten powinny być wręcz pielęgnowane aby były one przestrogą dla niepokornych. W końcu musi się skończyć bezczelne wyzywanie od "chamów" czy "debili" gdyż młodzi myślą że w internecie można im wszystko, bo nie są pełnoletni więc im nic nie grozi. A to nieprawda. (2013/06/20 11:44)

jacenty75

Witam, tak mi się skojarzyło więc pozwólcie, że zacytuje:
".......a kapusta rzecze smutnie, moi drodzy poco kłótnie, poco Wasze spory głupie wnet i tak ..........." - i tu już niech sobie każdy dopowie wg własnych przemyśleń.
Pozdrawiam wszystkich, tych dobrych i tych mniej dobrych też.  (2013/06/20 13:31)

matip52

A ja mam pytanie do Was: Moi Drodzy czy ja też jestem taki upierdliwy i to co piszę jest bez sensu? (2013/06/20 13:51)

Zibi60

Mateusz należysz do "wyjątków, które potwierdzają regułę". Mimo młodego wieku piszesz rzeczowo i bez błędów - tak trzymaj. (2013/06/20 16:18)

u?ytkownik32263

A ja mam pytanie do Was: Moi Drodzy czy ja też jestem taki upierdliwy i to co piszę jest bez sensu?

Właśnie Mateuszu, Ty jesteś chlubnym wyjątkiem. Niestety muszę podkreślić wyjątkiem:( Ach żeby wszyscy młodzi wędkarze brali z ciebie przykład... Wiem, marzenia rzadko się spełniają lecz są miłe dla duszy:)

Pozdro! (2013/06/20 16:56)

JKarp

Cześć
Po konsultacji z Moderatorami postanowiliśmy wątek pozostawić otwarty.
Jednak mam prośbę - zwracajmy uwagę na to co sami piszemy. Nie używajmy słów niecenzuralnych i nie atakujmy nikogo personalnie.Odnośmy się tylko i wyłącznie do treści wpisów w postach.Niech ten wątek pozostanie przestrogą dla tych, którzy za wszelką cenę chcą zaistnieć na forum pozostawiając wpisy nie w temacie, głupie lub pisząc w każdym temacie jak leci ewentualnie odpowiadając na pytania sprzed roku lub dwóch lat.

JK
(2013/06/20 17:05)

JKarp

JKarp
Cześć"Wracając do tematu głównego, trzeba rozważyć pomysł o utworzeniu pokoju tylko dla początkujących - z karencją na określony czas, po którym moderator by decydował o wpuszczeniu młodego usera na forum.Wątek "Dziś na rybach" można dalej ciągnąć, ponieważ shoutbox się prawdopodobnie nie sprawdzi."

CześćJestem za :-)JK (2013/06/21 12:17)

CZzesio

Witam :) Jak by to ładnie ująć ....?   Mówiąc komuś "bodaj byś cudze dzieci uczył" życzymy mu czegoś bardzo bardzo bardzo ciężkiego .
Ale mimo tego całego zamieszania i "Radia Erewań" przyprawiającego o zawroty głowy ...
Pamiętajmy ,że tu na Naszym Forum mamy tą lepszą część dzieci a nawet powiedział bym Młodzieży . Mają Oni jakąś pasję , hobby ...dążą do czegoś , chcą wiedzieć "czy się nada"  i "co na karpia" a "co na leszcza" ...dlatego pytają . Każdy chce być traktowany
indywidualnie , wyjątkowo.Ileż to razy ,żeśmy powtarzali swoim dzieciom :"Jak nie wiesz to pytaj "... "pytaj choćby sto razy ... " Na pewno jest to irytujące dla nie jednego z Nas i jeszcze te upały też osłabiają psyche ;)

Napisałem wcześniej ,że mamy tu tą lepszą część ...natomiast ta gorsza część  siedzi na przystankach , skwerach i zastanawia się czy ten  "bejzbol" się nada  ... jak zajumać coś z marketu , jakie wino lepiej sponiewiera ...który przystanek MPK dzisiaj w nocy rozwalimy ...a może śmietnik podpalić albo jakieś autko obrobić ...

Myślę więc ,że naszej forumowej Młodzieży należy się troszkę tolerancji ALE KURRRDE .. !! ONA NIECH TEŻ SIĘ STARA !!! Wyszukiwarka forumowa może nie jest na miarę XXI wieku ale Google są ;)

MŁODZIEŻY !!! CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM !!! I PISZCIE BEZ BŁĘDÓF ;)

i nieraz lepiej jest się nie odezwać niż pisać głupoty .

Z wyrazami szacunku dla Starszej i Młodszej Młodzieży . CZesio :)

(2013/06/21 15:20)

Zander51

Ot i cały Czesio :). Zabieram głos dopiero teraz, ponieważ, gdyż, albowiem... Wszyscy mają rację ! Młody, gdy spyta i dorosły, który widzi to pytanie po raz 10-ty, więc nie odpowiada, tylko irytuje się. Mnie też to dopadło. Ja nie odpowiadam na forum, jednak na pocztę cierpliwie odpowiadałem wielu młodym wędkarzom. To jakby inny kontakt, prywatna rozmowa. Tak , jakby mój dzieciak zapytał. No to jak nie odpowiedzieć...
Ale ja nie zadawałem tylu pytań, bo wiedziałem, że to irytuje starszych. Czytałem czasopisma, próbowałem sam i dopiero wtedy dorosły mnie poprawiał. Widział, że już coś wiem, że próbuję, że szukam sposobu. To jest zupełnie inna relacja, niż nachalne, prymitywne i w zasadzie oczywiste pytanie na dobry początek dnia. Więcej pokory droga młodzieży i więcej szacunku dla starszych ! Pokorne cielę dwie matki ssie. Zapewniam, że grzecznemu, młodemu człowiekowi niejeden zdradzi swoje tajemnice... (2013/06/21 16:18)

DelTor0

Wakacje sie zaczely, spodziewany nalot mlodocianych expertow, znawcow i lowiacych punkty tez :D 

(2013/06/30 18:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik123415

Szkoda słów nic się kolega Dunster nie nauczyl. (2013/06/30 19:13)

DelTor0

Szkoda słów nic się kolega Dunster nie nauczyl.

No co Ty ;) 'Taki Expert' na forum to prawdziwy skarb, sprzet kazdej firmy obcykany, znajomosc lowisk w calej Polsce, ichtiologia w malym palcu :D Ja tam bym go na moderatora a pojniej admina Wedkuje zglosil hehehe

Zdecydowanie jak Kamil byl gwiazda forum sezonu 2012, to teraz mamy zdecydowanego lidera na gwiazde 2013 ;) 

Chlopaki i dziewczyny, uwazajcie jak otwieranie lodowki!!!!

(2013/06/30 19:24)

u?ytkownik123415

I tak najbardziej dobija mnie temat o zarybieniach w stawie i pomysl by wpuscic klenia i jazia. Moderatorze gdzie jestes :( (2013/06/30 19:28)

u?ytkownik123415

http://forum.wedkuje.pl/f,czym-zarybic-zbiornik,661163,0.html (2013/06/30 19:35)

Tomek moczykij

No dobra, rzeczywiście takie pytanie się o wszystko co leci jest wkurzające :) Ja sam mam 16 lat, i staram się mniej pytać a więcej dochodzić samemu, czasem coś podpowiedzieć :) Nie rozumiem tylko po co komu nabijanie bezsensownych postów... ;/ (2013/06/30 22:50)

yba

Zaczynają nadawać.

(2013/07/03 23:01)

DelTor0

Hahaha no to many nowego bohatera ;) (2013/07/03 23:11)

MadmaxM4

No co Ty ;) 'Taki Expert' na forum to prawdziwy skarb, sprzet kazdej firmy obcykany, znajomosc lowisk w calej Polsce, ichtiologia w malym palcu :D Ja tam bym go na moderatora a pojniej admina Wedkuje zglosil hehehe

Zdecydowanie jak Kamil byl gwiazda forum sezonu 2012, to teraz mamy zdecydowanego lidera na gwiazde 2013 ;) 

może i teraz dunster robi za lidera, ale bez przesady. chłopak jest chyba gdzies z pomoża a doradza drugiemu na co i jakłapac ryby na Bugu. no rozwalił mnie na łopatki. a teraz ten z postu yba, jakis jakub22 kolejny super znawca z problematyczna ortografia.

wymiekam.

(2013/07/03 23:38)

u?ytkownik123415

może i teraz dunster robi za lidera, ale bez przesady. chłopak jest chyba gdzies z pomoża a doradza drugiemu na co i jakłapac ryby na Bugu. no rozwalił mnie na łopatki. a teraz ten z postu yba, jakis jakub22 kolejny super znawca z problematyczna ortografia.

wymiekam.

Najlepsze jest to ze nie mam pojecia ani ja ani pewnie wy jak to zastopować. Chyba dopiero teraz zaczynam dostrzegac plusy regulaminu ktory mimo ze jest do bani to takich sytuacji poprostu nie omija. A wspominam tutaj inne fora wedkarskie jak jerkbait badz haczyk. Tam za rybe w "panierce" na zdjeciu bana mozna sie bana dorobic. (2013/07/04 00:42)

u?ytkownik123415

I jak tu zyc bez stresu jak kurde woda w mojej okolicy na warcie mega wysoka i na rybki sie wybrac nie moge w poszukiwaniu sandacza badz suma to jeszcze wchodze na forum a tutaj mi wyskakuje miliard postow 13 latka ktory zna sie na fachu jak ja na robieniu longera w kfc :( Smutne to jest :( (2013/07/04 00:46)