Zaloguj się do konta

Przechowywanie wędek

utworzono: 2012/04/20 09:18
zarowka

Witam kolegów i koleżanki

Męczy mnie od dłuższego czasu temat przechowywania wędek w domu..co znajdę sobie jakiś kącik to okazuje się że jest on nie trafiony..nie ma za dużego pokoju a wędek i sprzętu przybywa..a szkoda mi wynosić wędki do piwnicy bo chociażby mogą szybko zniknąć,na dodatek złamałem dzisiaj szczytówkę w wędce spinningowej..:/ i kilka złotych jestem w plecy..czekam za pomocnymi informacjami

z góry dziękuje!POZDRAWIAM
[2012-04-20 09:18]

skunio87

Moż wygospodaruj jakąś szafke w pokoju zrub wenatrz uchwyty na zawieszanie wędek i bedzie ok. [2012-04-20 09:48]

ryukon1975

Spinningi mam pod "dachem" :)na stojako -wieszaku który sam zrobiłem.
Feedery przy drugiej ścianie na szafie w pokrowcach i "luzem".
Pomieściłem się tak że sprzęt nie przeszkadza w niczym a jest cały czas w miejscu suchym i temperaturze pokojowej.
Ja daje tu radę żyć to i wędki dadzą.:)
[2012-04-20 10:03]

marek-debicki

Kolego Hefeed8, precyzja i perfekcja na każdym kroku. Pozdrawiam. [2012-04-20 10:37]

Randal


Szafę, Komandor, zaprojektowałem w ten sposób aby pomieścił cały mój sprzęt, oczywiście bez platformy i wiader. Żonie to nie przeszkadza, wie że moje zabawki są zbyt cenne aby wylądowały w piwnicy. Na widoku nie przechowuje żadnych gadżetów. [2012-04-20 13:48]

zarowka

Panowie wielki dzięki za informacje..ja myślałem o jakiś hakach czy uchwytach na ścianie ale już mi podsunęliście pomysł..jak zmontuje  to wrzucę zdjęcie:) pozdrawiam

[2012-04-20 22:08]

Iras1975

Ostatnio wymyśliłem sobie sposób na przechowywanie kołowrotków. Powkręcałem haczyki w ścianę szafki, na razie taka prowizorka, ale może ktoś podłapie i udoskonali ten "patent".

Nie znalazłem tematu o przechowywaniu kołowrotków, a nie lubię zakładać nowych wątków.:)

[2012-12-26 18:21]

lenel

hefeed pomysł super tylko powiedz mi w jakim pokoju to trzymasz w sypialni ? i co Twoja  partnerka na to?
[2012-12-26 18:31]

ryukon1975

hefeed pomysł super tylko powiedz mi w jakim pokoju to trzymasz w sypialni ? i co Twoja  partnerka na to?








To jest pokój tylko "mój" sprzętowy.:)
Irku pomysł z kołowrotkami super.
A tu niżej trzymam kołowrotki,zdjęcie nieaktualne kołowrotki się zmieniły ale cały czas są w tej samej szafce.:)
[2012-12-26 18:39]