Prywatne pomosty na łowisku PZW

/ 7 odpowiedzi
Mam pytanie.Jak to jest z prywatnymi pomostami na wodach należących do PZW.Miałem pszyjemność być nad jeziorem,kilka pomostów lecz z żadnego nie wolno było mi kożystać(obiekt prywatny-wstęp zabroniony).Czy jest to zgodne z prawem?
spines21


http://forum.wedkuje.pl/f,prywatny-pomost-na-panstwowej-wodzie,624947,0.html
http://forum.wedkuje.pl/f,budowa-pomostow-na-wodach-pzw-czy-wolno,305130,0.html (2015/07/10 22:34)

piotr48


próbowałem walczyc z tym zjawiskiem jednak bezskutecznie , ciemnota PZW oraz wszelkiego rodzaju przedstawicieli narodu polskiego np. w postaci samorządowców posłów czy senatorów jest porażająca , nie jestem przeciwnikiem pomostów wędkarskich jeśli sa zarejestrowane i nawet jeśli są zwodzone co dzisiaj jest nagminne natomiast walczę aby to miało jakiś sens mianowicie chodzi mi o ustanowienie norm ile pomostów można postawić na danym jeziorze dzisiaj nie można połowić na jeziorach do20ha bo są całkowicie zabudowane pomostami przez bambrów oczywiście lokalnych i nic nikt z tym nie robi (2015/07/11 22:50)

Artur z Ketrzyna


próbowałem walczyc z tym zjawiskiem jednak bezskutecznie , ciemnota PZW oraz wszelkiego rodzaju przedstawicieli narodu polskiego np. w postaci samorządowców posłów czy senatorów jest porażająca , nie jestem przeciwnikiem pomostów wędkarskich jeśli sa zarejestrowane i nawet jeśli są zwodzone co dzisiaj jest nagminne natomiast walczę aby to miało jakiś sens mianowicie chodzi mi o ustanowienie norm ile pomostów można postawić na danym jeziorze dzisiaj nie można połowić na jeziorach do20ha bo są całkowicie zabudowane pomostami przez bambrów oczywiście lokalnych i nic nikt z tym nie robi

To walcz...
Bo widać ze wypowiadasz się w temacie którego do końca nie znasz.
Tym problemem (pogrubiony tekst) zajmuje się ochrona środowiska, bez ich zgody nie dostaniesz zezwolenia na postawienie kładki wędkarskiej. I wiele wniosków odrzucają... (2015/07/19 19:19)