Zaloguj się do konta

Prywatne łowisko pstrągowe

utworzono: 2013/02/01 17:25
mimi1627

Witam chcialbym sie dowiedziec na co najlepiej o tej porze roku złowic Pstraga Alpejskiego....
Chce sie wybrac wraz ze znajomymi nad Łowisko polozone niedaleko mojej miejscowosci...(Pstrag Tarnowo)   Poniewaz jest to nasza pierwsza wyprawa na pstragi niewiemy za bardzo jaka przynete zabrac ze soba czesc chce wedkowac na spinning a reszta na spławik....Jakie przynety sa skuteczne łowiskach prywatnych  ????....
Pozdrawiam serdecznie z gory dziekuje na porady...... [2013-02-01 17:25]

kaban

Ja tylko jestem ciekaw co to za gatunek, bądź odmiana pstrąga- alpejski... pierwsze słyszę choć z drugiej strony człowiek uczy się całe życie... .
[2013-02-01 19:12]

rysiek38

Niewiem   jak tam jest u Was ale u nas na specjalnym pstrągowym to pierwsze co robie to łamie hak by się spinaly a i tak się łapią na wszystko.przy jednym rzucie masz ze 3 ataki akażdy wyciągnięty musisz kupić tak że po 5-ciu minutach zrezygnowałem -pojechałem tam z zamiarem testu blaszek mojego pomysłu
[2013-02-01 23:03]

rysiek38

Jak mniemam to ten alpejski to ciekawsza w brzmieniu wersja nazwy tęczaka tak jak od Skoczowa po Wsle na trasie co chwile smażalnie i "świeże" pstrągi z rzeki tylko szkoda że tęczaki i to pasione na kukuruzie , na kropka nie trafiłem
[2013-02-01 23:14]