Protest - karta połowu

/ 240 odpowiedzi
jaazz7


Bardzo celna uwaga Kolegi TOMIKANA a odpowiedż taka na jaką stać MASTIFFA (2010/05/19 22:07)

withanight88


No nie do końca znam Twoje racje bo o ile sie nie myle rżadko widze Twoje wypowiedzi na forum, wiec nie do konca mozna powiedziec, ze stoje po Twojej stronie... jednak w tej kwestii zgadzam sie z Toba w 100 % bo masz racje... a tych najodważniejszych sie zbytnio nie boje, bo każdy z nas moze miec swoje racje i żadnej wirtualny harcerzyk nie moze inarzucac nam swoich. (2010/05/19 22:12)

u?ytkownik38976


O, następny wrzód na dupie.... Odważny zza krzaka. Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. (2010/05/19 22:12)

u?ytkownik29889


Ja jestem za rejestrem i dałem już wcześniej racjonalne wnioski dlaczego jestem za.
Powiem jeszcze raz i nikt mnie nie przekona że rejestry powodują liczebniejszy stan ryb w naszych łowiskach i że niby na ich podstawi się zarybia. Tak nie jest i na razie nie zamierza być.

Kol ...Mastiff... Jeżeli nie ma już odpowiednich i na poziomie argumentów rzuca się  ludzi tym bardziej jak się z nim ta osoba nie zgadza.


Masz argumenty przedstaw je, a nie upieraj się bez celowo na temat RAPR Społecznikiem jest się z własnego wyboru, a nie z przymusu czy wyboru przez kogoś.


Jeżeli w taki sposób podchodzisz do wędkujących to mogę pogratulować, ale u nas daleko z takim zachowaniem byś nie zajechał.

Pozdrowiam. (2010/05/19 22:13)

withanight88


jazz moze przeczytaj najpierw co tomikan napisał pierwszy...moim zdaniem sugerownie komus , ze nic nie robi , tylko w klawiature wali jest nie namiejscu!!



stworzyła sie tu bardzo wielka opozycja... 


wiecej subiektywizmu Panowie

(2010/05/19 22:16)

u?ytkownik38976


No nie do końca znam Twoje racje bo o ile sie nie myle rżadko widze Twoje wypowiedzi na forum, wiec nie do konca mozna powiedziec, ze stoje po Twojej stronie... jednak w tej kwestii zgadzam sie z Toba w 100 % bo masz racje... a tych najodważniejszych sie zbytnio nie boje, bo każdy z nas moze miec swoje racje i żadnej wirtualny harcerzyk nie moze inarzucac nam swoich.

Chodzi mi TYLKO o tą kwestię.... Według tych dwóch egzemplarzy ,nie możesz mieć swoich racji i nie masz prawa np słuchać polecen swojego szefa ,bo będziesz wazeliną.... Poczytaj wyżej. A bać to ja sie ich napewno nie boję a na moją ciętą ripostę zawsze moga liczyć jak zaczepią.

(2010/05/19 22:16)

u?ytkownik38843


Przeczytajcie ostatni wpis w wątku "WIELCY PORTALU" Myślę, że chodzi o Mastiffa bo On nie robi spacji po przecinku. Tylko ja tu jestem trochę za krótko ale Wy może znacie kolegę Mastiffa z poprzedniego życia. (2010/05/19 22:17)

jaazz7


Panie strażniku nie czuję się żadnym wrzodem na jak to napisałeś dupie.A w krzakach też się nie kryję.do żadnego towarzystwa adoracji też nie należę. (2010/05/19 22:18)

u?ytkownik38976


Ja jestem za rejestrem i dałem już wcześniej racjonalne wnioski dlaczego jestem za.
Powiem jeszcze raz i nikt mnie nie przekona że rejestry powodują liczebniejszy stan ryb w naszych łowiskach i że niby na ich podstawi się zarybia. Tak nie jest i na razie nie zamierza być.

Kol ...Mastiff... Jeżeli nie ma już odpowiednich i na poziomie argumentów rzuca się  ludzi tym bardziej jak się z nim ta osoba nie zgadza.


Masz argumenty przedstaw je, a nie upieraj się bez celowo na temat RAPR Społecznikiem jest się z własnego wyboru, a nie z przymusu czy wyboru przez kogoś.


Jeżeli w taki sposób podchodzisz do wędkujących to mogę pogratulować, ale u nas daleko z takim zachowaniem byś nie zajechał.

Pozdrowiam.

Cały w tym pic ,że juz mnie palce bolą od przedstawiania argumentów,tylko widać ,że niektóre twarde umysły niebardzo łapią o co chodzi i jak koń na pamięć kroczą obranym tokiem rozumowania,nieprzyjmującym alternatywnych opcji czyiś argumentacji! Może poziom przekazu  argumentów przewyższa właśnie poziom odbioru tych argumentów! Nie strasz mnie znowu gdzie i z czym bym zajechał i dziękuj Bogu ,że nie pracuję na Twoim terenie.

(2010/05/19 22:22)

withanight88


Myślę, że chodzi o Mastiffa bo On nie robi spacji po przecinku.




Z tego co wiem spacja po przecinku nie jest wymagana wiec jezeli ktos tak pisze to świadczy o jego wiedzy a nie o tym, ze był kims innym na portalu wczesniej. Choc jedno drugiego nie wyklucza... (2010/05/19 22:22)

withanight88


 obiektywizmu:)


mi raczej chodzilo o sobiektywność wypowiedzi:)

(2010/05/19 22:24)

u?ytkownik38976


Przeczytajcie ostatni wpis w wątku "WIELCY PORTALU" Myślę, że chodzi o Mastiffa bo On nie robi spacji po przecinku. Tylko ja tu jestem trochę za krótko ale Wy może znacie kolegę Mastiffa z poprzedniego życia.

Hahahahahahahahahahahahahaahahahahaahahahaahahahahaahahaha........ Nie mogę , już Cię lubię robaczku! Hhahahahahahaahahahaahahaahaahahahaahahahahaaha......

(2010/05/19 22:25)

u?ytkownik29889


jazz moze przeczytaj najpierw co tomikan napisał pierwszy...moim zdaniem sugerownie komus , ze nic nie robi , tylko w klawiaturę wali jest nie namiejscu!!



stworzyła sie tu bardzo wielka opozycja... 


wiecej subiektywizmu Panowie





Już wcześniej zauważyłem że kol ...masriff... adoruje tych którzy się z nim zgadzają. Jeżeli nie może już odpowiedzieć na argumenty innych zaczyna ich wyzywać. To że napisałem że siedzi i wali w klawisze to tak jakoś poszło.

Jeżeli łapie kłusowników to można pogratulować, a że robi to społecznie tym bardziej. Lecz niech nie wyzywa od wrzodów głupków innych. Racjonalnie przedstawiłem moje za i przeciw w sprawie rejestrów i jakoś nikt inny nie zaatakował tego. Nie wiem czemu jakoś wszyscy jakoś odmiennym tonem piszą w stronę kol....mastiffa.... Niech się nie upiera tylko na RAPR a na ważniejsze argumenty odsyła wszystkich do ZG a nic sam nie napisze.
Ja nikomu na złość nie chce robić lecz jeżeli coś bronimy to racjonalnie a nie że tak jest i koniec. (2010/05/19 22:26)

u?ytkownik38843


A ja myślałem, że po przecinku trzeba spację wstawić. W zeszycie od polskiego też nie robiłeś odstępów między wyrazami ? (2010/05/19 22:26)

withanight88


Nie mogę , już Cię lubię robaczku!






hmmm ja już to gdzieś słyszałem :) 

(2010/05/19 22:27)

withanight88


A ja myślałem, że po przecinku trzeba spację wstawić. W zeszycie od polskiego też nie robiłeś odstępów między wyrazami ?




masz racje zaj.....em sie w akcji :) ubzdurałem sobie cos innego, przykład : słowo , słowo

(2010/05/19 22:29)

u?ytkownik38976


Nikogo personalnie nie obraziłem ! To już interpunkcja tez "wzorom cnót wszelakich" tez nie pasuje? Cholera i co teraz.... Następnego trzeba pouczyć? (2010/05/19 22:30)

withanight88


jazz moze przeczytaj najpierw co tomikan napisał pierwszy...moim zdaniem sugerownie komus , ze nic nie robi , tylko w klawiaturę wali jest nie namiejscu!!



stworzyła sie tu bardzo wielka opozycja... 


wiecej subiektywizmu Panowie





Już wcześniej zauważyłem że kol ...masriff... adoruje tych którzy się z nim zgadzają. 





Tak samo jak Ty jestes adorowany przez kol. jazzza7 :) bo on ceni Twoje racje a nie mastiffa

(2010/05/19 22:31)

u?ytkownik38976


Tak tak ,waldifish ma zawsze rację ,ze wszystkim.....hahahahahahahahaha, o kurde, nie za dużo kropek!? ŻAŁOSNY JESTEŚ! (2010/05/19 22:33)

withanight88


Nie pojmuję tego subiektywizmu






Subiektywizm to kierowanie się w działaniu oraz w ocenie faktów i zjawisk wyłącznie własnym sposobem widzenia; stronniczość.





obiektywizm to przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów

(2010/05/19 22:34)

withanight88


Tylko nie pobijcie sie tu przypadkiem :) 



ja ide spać

(2010/05/19 22:38)