Proszę o ocenę

/ 7 odpowiedzi
CO sądzicie o tej wedce

http://allegro.pl/konger-carbomaxx-master-spin-m-270-35-lekki-gratis-i2255782401.html

Sieciech


W tej cenie to niezła wędka,szczególnie dla początkującego. Rozejrzyj się jednak za wersją do 25g - jest mniej sztywna a ten cw zapewne w zupełności Ci wystarczy (2012/04/18 09:51)

pepe122


popieram kolege wyzej mniejsze cw w zupełnosci wystarczy (2012/04/18 10:24)

Artur z Ketrzyna


Chłopaki, Sieciech i pepe122MISTRZU97 nie powiedział, do jakiej metody i na jaka rybę che użyć tego sprzętu. Tak więc na jakiej podstawie proponujecie mi delikatniejszy kijek?
Czyżby czytali mu koledzy w myślach?

MISTRZU97 następnym razem jak zapytasz się o poradę co do sprzętu czy innego zagadnienia. Przedstaw do czego to ma służyć, czego dokładnie tyczy się twoje zapytanie. Sprecyzuj troszeczkę o co ci chodzi.
Bo tak nigdy nie otrzymasz, słusznej odpowiedzi. I wywołasz lawinę pretensji, co do twojego toku rozumowania i zaśmiecania forum...
Proponuję zapoznanie się z regulaminem forum. Odnośnik do niego znajdziesz na samym dole głównej strony portalu.


Co do twego zapytania, podam ci przykład;
Ja zapytam się; czy żyłka O.16 mm się nada?
Jak możesz mi prawidłowo odpowiedzieć, nie wiedząc do czego chcę ją wykorzystać? Nawet nie jesteś mi w stanie doradzić bym wybrał średnice żyłki 0,12 lub 2,4, już nie mówiąc o producencie...
Nawet jeśli powiesz że jest wyśmienita, super parametry itp. To i tak nie bedziesz w stanie wiedzieć, czy o to mi chodziło. Bo wszystko ma swoje przeznaczenie, do jednego jest super a do czego innego jest wręcz nie wskazane, i jego użycie mija się z celem.
(2012/04/18 11:43)

89krzysztof


Artur, dlaczego piszesz o "lawinie pretensji", które niby temat na wywołać ? Póki co jesteś jedyną osobą mającą pretensje do autora... Nie siej fermentu, jeśli nie jest to konieczne. 
Jeśli ktoś szuka Carbomaxxa spin, najczęściej używa go o dziwo do spinningu. / Zaskoczenie ? /
A cw 25 jest najbardziej 'uniwersalnym' w tym gatunku. Bo i z okoniem sobie poradzi, a sandacza i szczupaka też wyciągniesz. Biorąc pod uwagę wiek autora tematu (przypuszczam, że 97 to rok urodzenia), można stwierdzić że jest początkującym spinningistą i będzie to jego pierwsza, ewentualnie druga w życiu spinningówka. Dlatego też cw 25 będzie najbardziej odpowiednie.  (2012/04/18 12:18)

Sieciech


Tak jak napisał krzysztof wyżej - Carbomaxx spin służy do spinningu. Wędka w tej cenie nie będzie przeznaczona ani do drop shota, ani połowu sandaczy z opadu, lecz do "zwykłego" spinningu :) Proponując cw 25g kierowałem się własnymi odczuciami, gdyż obie wersje tego kija było mi dane używać.  (2012/04/18 12:40)

JakubUrsynow


Artur, dlaczego piszesz o "lawinie pretensji", które niby temat na wywołać ? Póki co jesteś jedyną osobą mającą pretensje do autora... Nie siej fermentu, jeśli nie jest to konieczne. 
Jeśli ktoś szuka Carbomaxxa spin, najczęściej używa go o dziwo do spinningu. / Zaskoczenie ? /
A cw 25 jest najbardziej 'uniwersalnym' w tym gatunku. Bo i z okoniem sobie poradzi, a sandacza i szczupaka też wyciągniesz. Biorąc pod uwagę wiek autora tematu (przypuszczam, że 97 to rok urodzenia), można stwierdzić że jest początkującym spinningistą i będzie to jego pierwsza, ewentualnie druga w życiu spinningówka. Dlatego też cw 25 będzie najbardziej odpowiednie. 

Widzisz, ja się z kol. Arturem muszę zgodzić. Wystarczy użyć googli lub wyszukiwarki na forum, żeby znaleźć wyczerpujące informacje na temat wędki. Rozumiem, że kolega szuka informacji i pomocy ale niekoniecznie trzeba zakładać nowy wątek, zwłaszcza, że pytanie mało precyzyjne. (2012/04/18 12:53)

MISTRZU97


dzieki wszytskim za pomoc i wezme ta 25 gram (2012/04/18 15:21)