Zaloguj się do konta

Proszę o rady jaki kijek wybrać i kołowrotek.

utworzono: 2011/07/01 10:41
rrzepek

Witam. Mam zamiar zaczac lowic na DS. Moje pytanie to jaki kijek wybrac. Bede lowic glownie w jeziorach i stawach. Kasy tez nie mam za duzo takze zintersowaly mnie te pozycje:
1. KONGER PATROL PICKER 300/40 lub 270/40 - cena to ok. 60 szt.
2. JAXON HARMONY FEEDER 270/60 lub 300/60 cena tak samo jak wyżej
3. MIKADO FISH HUNTER FEEDER 300/100 cena ok. 65 zl
4. MIKADO GOLDEN LION FEEDER 300/100 cena jak wyżej.

Tak samo nie wiem jaki kolowrotek do tego dobrac. Zastaniawiam sie nad modelami Jaxon , Mikado lub Okuma. Z gory dziekuje zz pomoc. [2011-07-01 10:41]

nihildomine1

Witam

na twoim miejscu wybral bym JAXON HARMONY FEEDER 270/60 lub 300/60 w poprzednim sezonie posiadałem ten kijek moja ocena od 1-10 to 8 naprawde kijek polecam


pozdrawiam
[2011-07-01 10:46]

pixon

to lepiej odłóż troszkę jeszcze bo tymi kijami to ty kariery niezrobisz :) [2011-07-01 10:47]

nihildomine1

Pixon skoro on chce łowic a nie ma zbyt duzo kasy to moze być ten kijoszek
sam nie miałem kasy w poprzednim sezonie i kupilem ten kijek ;]
[2011-07-01 10:49]

szymbor

to lepiej się wstrzymać dołożyć i kupić coś lepszego .... bo jaki z tego interes jak po jakimś czasie będzie leciał po nowego kija ? ... wyrzucanie pieniędzy w błoto

Pixon ma rację ..
[2011-07-01 12:17]

to lepiej się wstrzymać dołożyć i kupić coś lepszego .... bo jaki z tego interes jak po jakimś czasie będzie leciał po nowego kija ? ... wyrzucanie pieniędzy w błoto

Pixon ma rację ..

Prawda, za tą cenę niestety nie znajdziesz nawet przyzwoitego feddera, niestety. Lepiej poczekać, dozbierać kasy i kupić coś co starczy Tobie na parę sezonów a nie jeden. No i nie kupuj żadnego kręcioła z Jaxona. Mam gdzieś w szufladzie dwie stare sztuki na części, żaden z nich nie wytrzymał 1 sezonu na DS na Wiśle a teraz nawet do spławika się nie nadają. Ta firma ma dobre tylko świetliki, resztę pomińmy milczeniem. A sprzęt na początek szukaj z takich marek jak Dragon, Okuma, Mikado i Konger. Kolejność przypadkowa.
[2011-07-01 12:50]

szymbor

ja kiedyś kupiłem feedera mikado multifeeder matrix555 dałem za niego 125 zyka .... było to ja wiem kilka lat temu 5-6 ... teraz pewnie gdzieś stoją po 80-90 może i taniej ... na początek polecam Tobie ten kij .... bardzo dobrze nim się łowi jest mocny .... kij dalej służy tylko że u mojego kolegi bo go sprzedałem ... przeszedlem już tylko na spinning ... naprawdę kij godny polecenia

Jaxon robi dobre futerały/przyborniki na przynęty :D tanie i fajne heheh :D

sprzęt Jaxona STANOWCZO ODRADZAM .... mówiłem to wielu moim znajomym którzy mówili "aj tam gadasz" .. minął sezon i przyznali mi rację :) ....

kołowrotki to okuma Hemingway (koleś kupił za 64 zyka ja od niego odkupiłem po dwóch latach użytkowania za 30 zyka ... orałem go na grunt spinning ... miał bliskie spotkanie z sumem ponad metr wieloma szczupalami sandaczami leszczami karpiami) ... byl to model 2500 ... oczywiście sprzedałem bo szukałem czegoś z górnej półki ... Hemingwey dalej służy dobrze u innego kolesia ....
[2011-07-01 13:39]