PROŚBA O KOPIĘ

/ 21 odpowiedzi

  • konto usunięte

ZWRACAM SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O KOPIĘ PISMA, KTÓRE DOTYCZY ZAKAZU UDZIELANIA SIĘ NA INNYCH NIŻ PZW PORTALACH INTERNETOWYCH.
PROŚBĘ SWĄ KIERUJĘ DO OSÓB, KTÓRE OTRZYMAŁY I POSIADAJĄ STOSOWNE PISMA.
KOPIĘ w/w PISMA PROSZĘ PRZESŁAĆ NA ADRES: apuus@op.pl

WSZYSTKIM Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

POZDRAWIAM:
P.K.
MYQ79


dołączam się do prośby i poprosze takową kopię przesłać na priv ;) z góry dzi ękuję (2009/11/05 18:26)

u?ytkownik8975


http://www.pzwokręgmazowiecki.icenter.pl/
Artykuł pt...Informacja do Zarządu Kół Okręg Mazowiecki PZW
Punkt 1 tego artykułu. (2009/11/05 19:41)

u?ytkownik4459


pawelek dzięki za wskazówkę...
Czytając te pisma wnioskuję że:
działania władz PZW tym sposobem naruszają Art. 6 pkt 1 Ustawy - Prawo o stowarzyszeniach, który brzmi:
tworzenie stowarzyszeń przyjmujących zasadę bezwzględnego posłuszeństwa swoich członków wobec władz jest zakazane.
(2009/11/05 20:00)

u?ytkownik8975


Zapominasz Kolego ze Koła nie mają odrębności prawnej i podlegają - funkcjonują jako składniki P Z W
Przez co nie mają prawa zawierać umowy z portalem wędkuje. J to ich boli że wykazaliśmy się inwencją i samodzielnością.
Na pewno jak zawsze chodzi o mamonę !
Pozdro. (2009/11/05 20:30)

stiven 48


II. Zjazd uznaje, iż promocja wędkarstwa i jego walorów rekreacyjno-ekologicznych, a takze
sportowych zachęca do uprawiania hobby wędkarskiego w Polsce, a tym samym tworzy warunki
do rozwoju PZW i przynależności do naszego Związku.
Uznając powyższe za priorytet, Zjazd zobowiązuje do podjęcia następujących działań:
1. wszystkie ogniwa PZW do promowania wędkarstwa i jego walorów rekreacyjno - sportowych
poprzez ułatwianie powszechnego dostępu do informacji na temat uprawiania
hobby wędkarskiego i zdrowego trybu życia w Polsce;
2. wszystkie ogniwa PZW do kontynuowania wszelkich form współpracy z organizacjami społecznymi i zawodowymi, związkami sportowymi, stowarzyszeniami i organizacjami oświatowymi i kulturalnymi w dziedzinie ochrony przyrody, jak i uprawiania hobby wędkarskiego;
3. zarządy okręgów i kół do realizacji porozumień Zarządu Głównego PZW z Kwaterą Główną
ZHP, Ministrem Obrony Narodowej oraz z placówkami oświatowymi dla tworzenia sieci szkółek wędkarskich;
4. Zarząd Główny do opracowania i wdrażania programu wykorzystania internetu w celu upowszechnienia wędkarstwa w Polsce;
5. jednostki terenowe Związku do utworzenia i prowadzenia prezentacji w portalu PZW -
www.pzw.org.pl - oraz do wykorzystywania możliwości innych serwisów internetowych PZW ;
6. Zarząd Główny do przeprowadzenia analizy możliwości stworzenia elektronicznej bazy danych członków PZW;
Uchwały XXIX Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Wędkarskiego podjęte w dniach 15-16 paździenika 2009 r. w Spale.

http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/22797/67/uchwaly_xxix_krajowego_zjazdu_delegatow_polskiego_zwiazku_wedkar
(2009/11/05 20:31)

Zbig28


Dzięki Stiven 48 !
Teraz wszystko jasne, więc niech chłopcy z Twardej schowają te groźby i zakazy głęboko w buty !
Co prawda pisma rozsyłali jeszcze przed Zjazdem, ale do dnia dzisiejszego "wisi" ono nadal na stronie głównej okręgu mazowieckiego. Kolejna kompromitacja naszych "panów i władców".
Tak więc Koledzy, spokojnie i rozważnie z tym wycofywaniem się Kół z portalu !
Mam nadzieję, że jeszcze nikt tego nie zrobił. (2009/11/05 21:50)

u?ytkownik4459


Krajowy Zjazd Delegatów PZW podjętą Uchwałą, (którą Zbig
przytacza) niejako pozbawił pisma ZO Mazowsze i innych Okręgów PZW w tej kwesti mocy prawnej.
Więc ma być tak jak w Uchwale KZD PZW.


(2009/11/05 22:21)

Norbert Stolarczyk


Tylko co z faktem że oni działają przeciwko własnym ustawom. (2009/11/05 22:24)

u?ytkownik4459


PRZECIEŻ PZW JEST NIEOMYLNY I ZAWSZE MA RACJĘ.WIEMY TO NIE OD DZIŚ. (2009/11/05 22:37)

2780plox


Koledzy
Ponieważ myśkę, że sprawę mamy już z głowy, to dajmy spokój tym Panom (choć mówi się, że spokój to będzie dopiero w trumnie). Niech grzeją i pilnują tych swoich stołków. A my szykujmy się na jutrzejszy wypad nad wodę. Ponoć pogoda będzie sprzyjać. I połamania kija. (2009/11/06 07:29)

u?ytkownik8030


A Wy tego nie czujecie. Jest to tak sformułowane, ze mozna przypuszczać iż tylko strony na portalach podległych PZW są legalne. Im chodzi o internet, a ściślej o jego pewien obszar, który sami kontrolują, czyli wszystkie portale i strony pod egidą PZW, a nie społecznościowe, czy prywatne portale. Nawet uzycie logo PZW traktują jako przestępstwo. Przeczytajcie tę uchwałę raz jeszcze i zastanówcie się, czy czasem GHOSTMIR nie ma racji. (2009/11/06 13:27)

u?ytkownik8030


4. Zarząd Główny do opracowania i wdrażania programu wykorzystania internetu w celu upowszechnienia wędkarstwa w Polsce; (-) (2009/11/06 13:29)

u?ytkownik8030


5. jednostki terenowe Związku do utworzenia i prowadzenia prezentacji w portalu PZW -
www.pzw.org.pl - oraz do wykorzystywania możliwości innych serwisów internetowych PZW (2009/11/06 13:30)

u?ytkownik8030


6. Zarząd Główny do przeprowadzenia analizy możliwości stworzenia elektronicznej bazy danych członków PZW; (2009/11/06 13:30)

u?ytkownik8030


Te trzy punkty znów godzą w naszą wolność.

Baza danych? Coś jak Krajowy Rejestr Dłużników?

Portale PZW? - znaczy inne są "BE" ?

Czytacie to, a nie rozumiecie o co chodzi? Nikt nie udziela tam dyspensy na działalność kół na wedkuje.pl.

Czy PZW jest związkiem zbrojnym? Czy mogą nam cokolwiek nakazywać poza przestrzeganiem RAPR?
(2009/11/06 13:34)

u?ytkownik8975


Masz rację Gostmir, to nadal śmierdzi!!!!!!!!!!!
Otrzymałem od portalu prywatną korespondencję wyjaśniającą wszelkie nieścisłości. Poproszono mnie jednak o zachowanie jej tylko do własnej wiadomości. Co niechybnie czynię.........
Powiem tylko że sprawa nie jest przegrana .
Poczekam na reakcję P.Z.W. W końcu muszą się zdeklarować po czyjej są stronie ---- naszej czy betonu.
Pozdro, (2009/11/06 18:37)

Zbig28


Oj, pawelek, chyba należy Ci się nie jeden klapsik.... Beton ma się zdeklarować, czy nie jest po stronie betonu ? Już nie będę reagował na Twoje wpisy dzieciaku !
A swoją drogą, odpowiedz na mój wpis w innym miejscu. Wiesz, o który chodzi. Sam go wywołałeś. Ale kotka masz fajnego. (2009/11/06 20:27)

u?ytkownik8030


Jak widać na forum wieje nudą, a ten temat tez nikogo nie interesuje. Normalnie marazm na całego. (2009/11/06 20:30)

u?ytkownik8975


A ja ciągle mam nadzieję,że beton zmięknie.
Gdybym klepał publicznie Wasze prywatne korespondencje na forum , dopiero byście mieli mnie za dzieciaka. Mogę nastawić tyłek na następne klapsy,ale moje słowo jest droższe od klapsa.
Pozdro. (2009/11/07 12:34)

u?ytkownik8030


Pawelek, sie nie zżymaj. Chyba nikt nie chciał być złośliwy. (2009/11/07 13:55)