Zaloguj się do konta

Prośba-koło nr11 Opoczno

utworzono: 2009/04/29 07:30
KYLON

Zwracam się z serdeczną prośbą do społeczności z koła nr 11 Opoczno-Miasto aby wstawiali swoja zdjęcie i imie i nazwisko jak sie rejestrują na wędkuje.pl.Wtedy jest lepiej ocenić zaproszenie do znajomych i w ogóle,nawet ładniej wygląda stronka koła.Pozdrawiam i zapraszam do aktywności [2009-04-29 07:30]

Mir_230

popieram, pozatym wiele osób zarejstrowało się i tyle, brak aktywności, nie odwiedzają stronki, sam wysłałem kilka zaproszeń.. a tyko Krzysiek odopwiedział, wstyd Panowie [2009-04-29 15:02]

makyl

Ja też popieram Krzysia że tak o wiele lepiej wygląda wasz profil.A co do kolegi który napisał wcześniej to chciałem przekazać taką informacje że nie wszystkich zapraszał bo ja nie dostałem zaproszenia :) ale ja zapraszam za to kolegę i będzie mi miło :) [2009-04-29 22:11]

KYLON

No świetnie panowie nareszcie się coś dzieje,tylko bez kłótni na pewno po mału się wszystko dotrze.Mamy sobie pomagać,informować i dzielić się swoimi doświadczeniami w dziedzinie wędkarstwa.Uważam,że mamy w naszym społeczeństwie inteligentnych forumowiczów i będzie wszystko o.k.Pozdrawiam. [2009-04-30 07:53]

swiezy

Chyba brak mojego głosu w tej kwestii tez mnie to boli że koledzy nie zamieszczają swoich fotek . No i brak jakiejś aktywności . Koledzy do dzieła ! Może jakieś wpisy chyba coś łowicie? Zapraszam na mój blog ,, swiezy.wedkuje.pl ''W razie jakiś problemów piszcie na PW albo gg nawet jak jestem nieaktywny {zawsze jestem }w weekend po 20 [2009-04-30 22:30]

SzymonBak

jak zrobie to wstawie ... [2009-05-01 09:58]