Prośba do Administracji

/ 86 odpowiedzi / 3 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

kedzio

Roman - trafna uwaga. Każdy ma wybór. Każdy oprócz kilku tutaj kolesi. Oni tu są, by nas ustrzec przed złem, by nas naprostować, by nas zbawić! Chwała im za to, ale widocznie tak właśnie chcą. Chcą zaistnieć negując zwyczajne, normalne rzeczy, zamiatać pod dywan, ukrywać przed ludzkością. Oni mają misję, a my tego nie ogarniamy - dlatego cała draka.  :) (2013/10/28 19:26)

zbynio 33

poniosło was panowie ;))) kedzio już chyba dla zasady na przekór piszesz? Iras łowisz piękne okonie i na Twoich foto i filmach więcej ich wypuściłeś niż nie jeden C&R. Krzysztof dlaczego robisz piękne zdjęcia na tle rzeki i natury?? wiem, że sporo jest hipokrytów, ale jakby nie było ryba w panierce słabo się prezentuje. (2013/10/28 19:47)

Budynio

nie k...wa tamto to hamburger i parówki z kopytami. Przeczytaj ze zrozumieniem i przemyśl to o czym ja, zbyniu i kilka innych osób piszą... 

Właśnie nie rozumie. Dlaczego nie piszesz że PZW zarybia rybami hodowlanymi które w naszym klimacie się same nie rozmnażają co ma duży wpływ na rybostan i marnowanie kasy, dlaczego wody PZW to raj dla kłusowników bo nie ma najmniejszej ochrony, dlaczego PZW sprzedaje ryby z swoich wód rybakom itd. tylko chcesz mi wmówić że rybostan naszych wód zależy tylko od tego ile ja wezmę czy wypuszczę.

Otwórz drzwi szeroko nie patrz przez szparkę.:)

hahaha bo dyskusja (moje i twoje posty) tyczyła się innego tematu - w tej kwestii jak najbardziej się zgadzam, natomiast nikt mnie nie przekona, że jak dziesiątki tysięcy wędkarzy będą na potęgę wyławiać ryby jak to jest w zwyczaju to sytuacja się zmieni na lepsze - prawda jest niepodważalna, że w tej kwestii nie ma zachowanego rozsądku bo jak coś jest wszystkich to jest niczyje i trzeba się nachapać!

(2013/10/28 19:51)