Zaloguj się do konta

Prośba do kolegów z lubelszczyzny

utworzono: 2014/03/21 17:44
notaki

Wybieram się wiosną na wypoczynek w lubelskie i potrzebowałbym informacji o opłatach ( tygodniowa ) dla członków PZW z innych okręgów ( bez porozumieńia z Okręgiem Lubelskim.
Interesuje mnie:
- kwota ( ogólnodostępne wody nizinne )
- mozliwość załatwienia sprawy drogą elektroniczną
- numer konta
- materiały do pobrania (  druki, obostrzenia RAPR , rejestr połowu etc ).
Strona okręgu Lublin jest po prostu straszna, nie ma na niej jakichkolwiek potrzebnych informacji.
Będę wdzięczny za pomoc.
[2014-03-21 17:44]

lynx

Jeżeli chodzi o okręg Zamośc to napisz to podam Ci dane.
[2014-03-21 18:46]

notaki

Bede łowił w okolicach Łecznej , więc chodzi o okreg Lublin.
[2014-03-21 19:43]

notaki

Przepraszam. Nie podziekowałem.
Dzięki za chęc pomocy :-)
[2014-03-21 19:46]

notaki

Na marginesie:
strona okręgu Bydgoszcz i potrzebne mi informacje:
http://www.opzw.bydgoszcz.pl/index.php/skladki-i-oplaty/580-skladki-okresowe-na-ochrone-i-zagospodarowanie-wod-opzw-bydgoszcz-2014-r.html
oraz:
http://www.opzw.bydgoszcz.pl/index.php/do-pobrania/category/1-informator-wedkarski.html

Komplet jasnych, przejrzystych informacji wraz z gotowymi drukami. Brawo Panowie !!!

I dla porównania okręg Lublin:
http://www.pzw.org.pl/lublin/

Blebleble.. jacy to jestesmy wspaniali... blebleble....  i kompletnie nic potrzebnego :-(

[2014-03-21 20:10]

bluehornet

Rzeczywiście - o górskich wodach napisali - http://www.pzw.org.pl/lublin/wiadomosci/41830/67/zezwolenie_i_rejestr_polowu_ryb_na_wodach_gorskich

a o nizinnych nic.
[2014-03-21 20:17]

bujany 64

Wybieram się wiosną na wypoczynek w lubelskie i potrzebowałbym informacji o opłatach ( tygodniowa ) dla członków PZW z innych okręgów ( bez porozumieńia z Okręgiem Lubelskim.
Interesuje mnie:
- kwota ( ogólnodostępne wody nizinne )
- mozliwość załatwienia sprawy drogą elektroniczną
- numer konta
- materiały do pobrania (  druki, obostrzenia RAPR , rejestr połowu etc ).
Strona okręgu Lublin jest po prostu straszna, nie ma na niej jakichkolwiek potrzebnych informacji.
Będę wdzięczny za pomoc.

[2014-03-25 18:58]

notaki

?????
 ;-)
[2014-03-25 19:55]

seboa

OKręg Chełm :)Lublin nie moje okolice niestety
pozdro
[2014-03-26 16:54]

mateuszwos

Gdzie ten wypoczynek planujesz? Na pojezierzu Łęczyńsko Właodawskim? Rogóźno? Zagłębocze? Piaseczno? To łowiska specjalne, więc wszystko załatwisz na miejscu. Podaj jezioro nad jakim masz chęć wypoczywać i wędkować a podam więcej info
[2014-03-26 19:54]

notaki

Piaseczno.
Dzięki piekne z góry :-)

P.S. Bede też wdzięczny za ewentualne aktualne  materiały "regulaminowe", to jest obostrzenia nie objęte RAPR
[2014-03-26 20:03]

mateuszwos

Piaseczno jeśli dobrze pamiętam to łowisko ogólnodostępne. Wszystko w temacie kolego:):) - http://www.pzw.org.pl/naszewody/cms/10730/wykaz_wod_zo_pzw_lublin_pobieranie_zezwolen [2014-03-26 21:11]

notaki

Wszystko w temacie kolego:):) -

Przyznam, że nie rozumiem Twojej wypowiedzi :-)

[2014-03-26 21:15]

mateuszwos

Wszystko w temacie kolego:):) -

Przyznam, że nie rozumiem Twojej wypowiedzi :-)

kliknij link powyżej tam wszystko znajdziesz

[2014-03-26 21:30]

mateuszwos

Sprawdź czy nie masz porozumienia z Lubelskim. Bo jeśli tak to masz luzik
[2014-03-26 21:40]

notaki

Dzięki za materiał :-)
Porozumienia nie mam niestety.
W przesłanych materiałach brakuje rzeczy podstawowych:
- ile płacić ( jak rozumiem zezwolenia sa max trzydniowe, więc tygodniowe to dwa zezwolenia ) ?????
- na jakie konto ???????
- ewentualnie GDZIE mozna dokonec wpłaty ?
[2014-03-26 21:46]

mateuszwos

Dzięki za materiał :-)
Porozumienia nie mam niestety.
W przesłanych materiałach brakuje rzeczy podstawowych:
- ile płacić ( jak rozumiem zezwolenia sa max trzydniowe, więc tygodniowe to dwa zezwolenia ) ?????
- na jakie konto ???????
- ewentualnie GDZIE mozna dokonec wpłaty ?

Zadzwoń to dowiesz się szczegółów - http://www.pzw.org.pl/lublin/dane_podmiotu
[2014-03-26 21:53]

notaki

Dzieki. Te dane znalazłem,.
Zwyczajnie liczyłem na system działających w normalnych okregach ( a także w moim, choc normalny nie jest ) umożliwiający załatwienie wszystkiego bez wychodzenia w domu.
Drukujesz zezwolenie , wpisujesz dane i numer karty plus okres zezwolenia, robisz przelew w którym wpisujesz identyczne dane - i sprawa załatwiona.

Nie mam czasu na telefony, proszenie i kłanianie się .
Jesli lubelszczyzna nie chce naszych pieniędzy ( a jedziemy w dziesięc osób w tym sześciu wedkarzy ), więc zostawimy na samo utrzymanie plus przyjemności pewnie koło 20 tys zł, plus opłaty za wedkowanie, to po prostu pojedziemy tam, gdzie nasze pieniądze sa mile widziane.
A nie sadze by Kaniwola, czy Ludwin poza sezonem opływały w dostatki.

Tyle w tym temacie.
dzięki za chęć pomocy i pozdrowka
[2014-03-26 22:10]

mateuszwos

Dzieki. Te dane znalazłem,.
Zwyczajnie liczyłem na system działających w normalnych okregach ( a także w moim, choc normalny nie jest ) umożliwiający załatwienie wszystkiego bez wychodzenia w domu.
Drukujesz zezwolenie , wpisujesz dane i numer karty plus okres zezwolenia, robisz przelew w którym wpisujesz identyczne dane - i sprawa załatwiona.

Nie mam czasu na telefony, proszenie i kłanianie się .
Jesli lubelszczyzna nie chce naszych pieniędzy ( a jedziemy w dziesięc osób w tym sześciu wedkarzy ), więc zostawimy na samo utrzymanie plus przyjemności pewnie koło 20 tys zł, plus opłaty za wedkowanie, to po prostu pojedziemy tam, gdzie nasze pieniądze sa mile widziane.
A nie sadze by Kaniwola, czy Ludwin poza sezonem opływały w dostatki.

Tyle w tym temacie.
dzięki za chęć pomocy i pozdrowka

To jedźcie nad jakieś łowisko specjalne. Np Rogóźno to rzut beretem od Piaseczna a załatwić wszystko można bez problemu. I z rybą jest lepiej
[2014-03-26 22:14]

mateuszwos

Ale masz absolutną rację PZW Lublin jest 100 lat za ...
[2014-03-26 22:15]

notaki

Pojedziemy w Bydgoskie. To już ustalone.
dzięki autostradom podróż ( choc odległośc sporo większa ) jest tylko o 2 godziny dłuższa, a wszystko można załatwic dosłownie w pięc minut ).

Link do okregu bydgoskiego w pierwszych moich postach.
Mogę się tylko dziwić, że lubelszczyzna zwyczajnie nie chce ludzi zostawiajacych u nich pieniądze.
Ich sprawa.
Jeszce raz pozdrówka :-)

[2014-03-26 22:23]

mateuszwos

Pojedziemy w Bydgoskie. To już ustalone.
dzięki autostradom podróż ( choc odległośc sporo większa ) jest tylko o 2 godziny dłuższa, a wszystko można załatwic dosłownie w pięc minut ).

Link do okregu bydgoskiego w pierwszych moich postach.
Mogę się tylko dziwić, że lubelszczyzna zwyczajnie nie chce ludzi zostawiajacych u nich pieniądze.
Ich sprawa.
Jeszce raz pozdrówka :-)

Lubelszczyzna może i chce tylko PZW Lublin to tragedia. nic nie można załatwić. Dlatego coraz więcej jest łowisk specjalnych i niedługo na całym pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim nie będzie żadnego łowiska ogólnodostępnego. Mieszkając w Lublinie będę musiał dodatkowo płacić gdzie bym się nie ruszył czy nad Rogóźno czy nad Zagłębocze itd itp. tylko Wisła pozostaje.
[2014-03-26 22:28]

notaki

mówiac wprost - kopią sobie grób.
I to duuuuza łopatą.
Nie opanują kłusownictwa na wielką skalę , a to ich czeka.
Wiec ryb będzie ubywało a pieniędzy w kasie okręgu nie bedzie przybywac.
I zapominaja, ze wedkarswo to nie tylko ryby. To grube miliony w skali roku zostawiane w osrodkach wypoczynkowych, sklepach etc.. etc...

Widac, nie wszyscy dostrzegli, ze komuna się skończyła.
Życzę otrzeźwienia dla Twoich władz.
Mnie mają w kazdym razie z głowy. I pewnie tysiace takich jak ja, którzy maja pieniądze , ale nie mają czasu ( i checi )  by czapkować Panu Dyrektorowi czy Głównej Księgowej ( bo zauwaz, ze tylko Ich tel  sa dostępne na stronie okręgu. )
Szkoda gadac .....

[2014-03-26 22:38]

mateuszwos

mówiac wprost - kopią sobie grób.
I to duuuuza łopatą.
Nie opanują kłusownictwa na wielką skalę , a to ich czeka.
Wiec ryb będzie ubywało a pieniędzy w kasie okręgu nie bedzie przybywac.
I zapominaja, ze wedkarswo to nie tylko ryby. To grube miliony w skali roku zostawiane w osrodkach wypoczynkowych, sklepach etc.. etc...

Widac, nie wszyscy dostrzegli, ze komuna się skończyła.
Życzę otrzeźwienia dla Twoich władz.
Mnie mają w kazdym razie z głowy. I pewnie tysiace takich jak ja, którzy maja pieniądze , ale nie mają czasu ( i checi )  by czapkować Panu Dyrektorowi czy Głównej Księgowej ( bo zauwaz, ze tylko Ich tel  sa dostępne na stronie okręgu. )
Szkoda gadac .....

ano szkoda...
[2014-03-26 22:41]

notaki

No więc...
Ja się uparłem, ale kolega zadzwonił  ( zastanawiam się czy tam jakiejś panienki nie ma skoro go akurat tam tak ciągnie :D )
Sprawa wygląda nastepująco:
Uchwałą okregu w roku obecnym, dla członków PZW zarejestrowanych w okregach nie posiadających porozumienia z Okręgiem Lubelskim, dodatkowa opłata całoroczna uprawniająca do wędkowania w wodach ogólnodostepnych wynosi 49 zł, natomiasty tygodniowa 60 zł.
Decydując sie na opłatę całoroczna nalezy wysłać te 49 zł na konto okręgu, wraz z danymi teleadresowymi, numerem karty i adnotacją" za opłatę całoroczną ". Zwrotnie otrzyma sie listem znaczek do wklejenia w legitymację PZW.
Jak wygląda sytuacja z rejestrem połowów - nie wiem.
[2014-03-27 13:08]

dejan

Nie ma się co dziwić, przecież to ściana wschodnia, ciemnota szkolona przez PIS i Kaczora. 

[2014-03-28 08:35]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia