Propozycje zarybienia stawu

/ 85 odpowiedzi / 14 zdjęć
adeac

Witam, odświeżam trochę temat. Ostatnio dodane zdjęcia pokazują staw pod koniec wakacji w zeszłym roku. A co do rybostanu to szczupaki wtedy miały nawet 80 cm, niestety 2 takie duże padły, ale większość się utrzymała. W tym momencie wydaje mi się że populacja japońca się zmniejszyła, bo nie widać ich tyle co w zeszłym roku, ale jeszcze nie łowiłem w tym roku więc pewny nie jestem. Postaram się jeszcze wstawić zdjęcia z tego roku. Pozdro! (2014/04/05 14:11)

adeac

Witam forumowiczów ponownie! W ostatnim czasie wybrałem się kilka razy nad staw ze spiningiem i oto efekty;p oceńcie sami jak wam się to podoba;p (2014/07/07 10:30)

adeac

witam forumowiczów! ostatnio wybrałem się nad mój staw ze spiningiem o to efekty na które tyle czekałem;p oceniajcie jak wam się podoba! (2014/07/07 10:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

limakryba

Naprawdę ładne ci szczupaki porosły, oby tak dalej, piękny staw (2014/07/07 12:25)

majszczyp

Jeśli chcesz mieć inne ryby niż tylko karasie wpuść wiosną np Karpia i Lina, najlepiej tzw. kroczka. dopiero w następnym roku szczupaka bo inaczej szczupak wytnie wszystkie w karpie w pień. Jeśli staw jest zarośnięty możesz wpuścić kilka amurów.Pamiętaj żeby nie przesadzić z ilością wpuszczonych ryb bo w zimę mogą sie wydusić. powodzenia. Marcin (2014/09/28 09:34)