Propozycje wniosków do Zarządu Głównego PZW

/ 28 odpowiedzi
Zbig28


Koledzy !

Dołączam jeszcze dwie propozycje uchwał, które możecie zgłosić na swoich Walnych Zebraniach. Oczywiście należy wypełnić zakropkowane pola, bądź uzupełnić stosownie do Waszych oczekiwań. Pozdrawiam. 

  na reprezentowanie władz wszystkich szczebli Związku przez osoby wybrane w procesie demokratycznym, tak jak ma to miejsce w wielu innych dziedzinach życia publicznego.

(   Adresatem powyższej uchwały, przyjętej przez Walne Zgromadzenie Koła Nr .....( i nazwa  koła )  jest Komisja Statutowa przy Zarządzie Głównym PZW. )

 

(2010/01/07 21:26)

u?ytkownik8975


Że też mi drukarka akurat siadła .Co za pech!Te wnioski mi się podobają.Pozdro. (2010/01/07 21:46)

Zbig28


Kolego GHOSMIR !

W pełni solidaryzuję się z propozycjami przez Ciebie przedstawionymi. Mówimy i myślimy tym samym językiem, i mam nadzieję, że poza nami, jest w związku tysiące nam podobnych. Żeby tylko chcieli skorzystać z tego "gotowca" i złożyli odpowiednie projekty uchwał i wniosków na swoich walnych corocznych zebraniach !!!

Koledzy !

Naprawdę, to nie kosztuje dużo wysiłku, aby z przedstawionej listy skorzystać. Trzeba jednak pójść na zebranie i zgłosić projekty uchwał i wniosków na piśmie ( ! )  do Komisji Uchwał i Wniosków. Jeżeli będą już w momencie złożenia zawierały solidne uzasadnienie, to chyba nawet nie będzie potrzeby ich bronić ! Przejdą głosowanie pozytywnie bez problemu. Prawdy i oczywistości nie da się łatwo oszukać. Zatem.... do roboty i powodzenia.

Mam nadzieję, że podzielicie się na forum efektami Waszych starań. Pozdrawiam 

 

(2010/01/07 21:52)