Zaloguj się do konta

Proporcje miksu prznętowego

utworzono: 2013/12/02 11:17

Witam
Chciałbym zrobić dobry mix ale nie wiem jakie zrobić proporcje .
Dostępne składniki:
-Mąka Kukurydziana
-Mąka Pszenna
-Mąka Ziemniaczana
-Mleko w Proszku
-Zmielony pokarm dla ptaków
-cukier waniliowy
-aromat waniliowy
-konserwant
-jaja
-miód
-olej
-zmielone płatki owsiane
-zmielone orzechy
Chciałbym zrobić 1kg kulek waniliowych.Jakie mogą być proporcje?
Z góry Dziekuje i czekam na Podpowiedzi. [2013-12-02 11:17]

Romuald55

Słyszałeś Kolego,że gdzieś dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele.Twoja wiedza na temat kulek jest zerowa.Poczytaj najpierw różne artykuły dostępne w internecie,filmy instruktażowe a póżniej możemy dyskutować o rożnych technikach robienia kulek.
Nie gniewaj się Kolego za te słowa ale takie są realia.Nie da sie w forumowej dyskusji nauczyć Cię robienia kulek.
[2013-12-02 13:21]

Lujski

moje kulaski sa skuteczne i sa chyba najprostsze :) - biore kukurydze konserwowa i miksuje (bez wody) - dodaje do tego chleba (bez skorek) - - dodaje jaja  - jakos ugniatam i robie cos na ksztalt kulek, wrzucam na chwile do wrzatku, az wyplynie i to wszystko :D oczywiscie swieze nad wode ...
[2013-12-02 20:24]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia