Zaloguj się do konta

Promocja naszego koła

utworzono: 2011/10/16 14:11
slawol81

W tym temacie każdy może się wypowiedzieć.?Co chciał by zmienić w kole?Jak poprawić frekwencje na zawodach?Jak przyciągnąć nowych członków?Jednym słowem ulepszamy nasze koło. [2011-10-16 14:11]

rafi77

Ja zmieniłbym od przyszłego sezonu kupowanie nagród!!!Przeciez to co jest teraz to jest jakas farsa!!!Plyny do kąpieli,jakies lenory i inne mało ciekawe jak na mnie oczywiscie duperele!!Uwazam ze lepiej kupic trzy-cztery warosciowsze nagrody niz dziesiec ale mizernych.Nastepna sprawa jaka wypadało by zmienic to zdecydowanie mniej zawodów na warcie tylko poszukania innych akwenów bo przeciez prawie polowa naszych zawodów to na Czerwonaku uwazam ze jest to przesada.Pozdrawiam.
[2011-10-19 11:30]

slawol81

W pełni zgadzam się z Rafałem. Zdecydowanie przesadzamy z ilością rozgrywanych zawodów na Czerwonaku. Jeżeli chodzi o Warte to bardzo dobrym miejscem do rozegrania zawodów jest odcinek w miejscowości Radzewice na wysokości starorzecza "Święconka". Zawody na Radzynach Małych powinny być rozgrywane po drugiej stronie na odcinku potocznie nazywanym od lasku do słupa.Można tam swobodnie podjechać samochodem pod stanowisko.Proponuję również włączyć do listy łowisk jezioro Trzaskowo.Mnóstwo stanowisk jak również swobodny dojazd do każdego z nich. Kolejne jezioro warte sprawdzenia to Tomickie. Uważam że obecna forma rozgrywania zawodów jest po prostu nudna. Wnioskuje o przywrócenie punktacji za zajęte miejsce na zawodach no i co za tym idzie na koniec sezonu uhonorowanie najlepszej trójki. Wydaje mi się że to właśnie brak punktacji po części spowodował że na zawodach mamy frekwencje jaką mamy.Czyli mizerną. No i na koniec wspomnę o tych nieszczęsnych nagrodach które również są czynnikiem wpływającym na atrakcyjność zawodów. Moim zdaniem nagrody powinny być przyznawane maksymalnie do piątego miejsca. Nagrody powinny też być choć w minimalnym stopniu związane z wędkarstwem. Ogromny szacunek dla Pana Bolka za to że się tym zajmuje ale może przyszedł czas żeby dać szanse innej osobie z innym spojrzeniem.
[2011-10-19 21:02]

steryd203

Witam 18 listopada mamy zebranie dla członków naszego koła, mozna przyjsc zaproponować obgadać zmiany co do ilości i wartości nagród i wstępnie ustalić miejsca i terminy zawodów.
ps. co do punktacji na zawodach tez jestem za ponownym wprowadzeniem.
[2011-10-26 21:53]

steryd203

zebranie godzina 16:00
[2011-10-27 13:30]

imfo

Słabe nagrody? Skąd ja to znam. Istna żenada.
Na każdą propozycję kupienia nagród przez innych członków Zarządu naszego koła, skarbnik uważa za ingerencję w finanse koła przez osoby niekompetentne. Co na to Prezes? Na spotkaniu 18 listopada oczekuję polemiki na ten temat ze strony kolegów a nie tylko na forum.

Mirek

Ja dodam od siebie tyle, że powinno się zwrócić uwagę na pozyskiwanie młodzieży, gdyż nie zaszczepianie tego hobby młodym ludziom doprowadzi do tego, że w kole wszyscy członkowie odejdą na wędkarską emeryturę i koło przestanie istnieć w sposób naturalny.

Darek
[2011-11-02 23:03]

slawol81

Myślę że to forum może nam posłużyć jako narzędzie do wstępnego ustalenia co chcieli byśmy osiągnąć by potem na zebraniu uderzać konkretami. Chcemy tylko zmian w systemie nagradzania czy zmiany skarbnika? Jeżeli chcemy zmiany skarbnika to kto miał by zostać nowym? I jeszcze jedno bardzo ważne pytanie.Darek czy ty jeszcze wrócisz?? ;)
[2011-11-03 00:14]

Osmol111

Witam Panów na nowej stronie naszego koła .Po przeczytaniu wszystkich postów nie można z Wami się nie zgadzać, bo patrząc na mój krótki staż w kole to przyznaję ,że zmienia się na coraz gorsze.Ubyło nam paru dobrych wędkarzy i nie tylko dlatego ,że przestali wędkować ale nie podobało im się to co się dzieje .Zgadzam się z ponownym wprowadzeniem punktacji za zawody oraz wybór na koniec roku Wędkarza Roku . Zdrowa rywalizacja zawsze jest mile widziana . Przecież to powoduje ,że coraz bardziej każdy z nas przykłada się do wędkowania.Co do nagród to jest prosty sposób żeby każdy był zadowolony, mianowicie wprowadzenie bonów lub talonów. Robi tak wiele kół i można,i wszyscy są zadowoleni.Zapraszam wszystkich na zebranie tam możemy wszystko zmienić. Pozdro.  [2011-11-03 17:41]

imfo

Sławek.Do  naszego skarbnika Bolka nie mogę mieć zastrzeżeń.Jak by nie było musi się nabiegać i jest to odpowiedzialna funkcja.Ale co do kupna nagród to Bolek może ale nie musi tego robić sam.Jeżeli Bolek to przeczytasz sorry,ale nie znasz się w ogóle na sprzęcie wędkarskim i prosimy NIE KUPUJ NAM TEGO SZMELCU za nasze pieniądze.Szacunek
[2011-11-03 19:38]

imfo

Tu Darek:

Wrócę w nowym sezonie jak wszystko poukładam sobie co do swojej działalności, w końcu musimy pomarudzić o Lechu jak zawsze, no i na pewno trzeba przetrzepać rybom trochę skóry :) Na zebraniu zapewne się spotkamy. Co do punktów i "wędkarza roku" - jestem zdecydowanie za -wtedy rzeczywiście czułem motywację do jeżdżenia na każde spotkanie, i jeszcze bardziej się przykładałem co do samego łowienia - w tym roku ani razu nie zaliczyłem porządnego wyniku. A bony - nie ma lepszej nagrody na koniec sezonu jak sprawienie sobie chociażby super kija do łowienia za sumę bonów zebranych przez sezon - i nie mam tu na myśli wszystkich najwyższych wartości. Ale proszki do prania, patelnie i miski do owoców są nagrodami godnymi antywędkarzy :)
[2011-11-03 20:35]

slawol81

Bardzo mnie cieszy że w końcu to forum zaczyna żyć. A jak to jest dokładnie z tymi bonami? Zawodnik zbiera bony przez cały sezon a na koniec wymienia u skarbnika na złotówki?Nikt nikogo nie chcę na siłę zwalniać.Również mam ogromny szacunek dla Pana Bolka że chce mu się tym wszystkim zajmować ale proszkom E i czarnidłom do opon mówię nie.Jak mam być szczery to często mam mieszane uczucia czy jechać na zawody czy ze spokojem przygotować się i pojechać w swoje ulubione miejsca. Kurcze panowie Trzaskowo sprzedali i teraz będzie tam pole golfowe.A tak chciałem żeby tam zawody zorganizować.
[2011-11-03 22:22]

Osmol111

Panowie to się w głowie nie mieści co wyprawia nasze PZW . O Trzaskowie mam pozytywne zdanie bo parę razy byłem na zawodach, naprawdę bardzo równe stanowiska dla łowiących, takich łowisk potrzeba na zawody. Może jakieś propozycje do przedyskutowania.Ja mam propozycję ,żeby zacząć zawody w roku 2012 od Cybiny a nie od Kanału Mosińskiego bo tam wygrywają zawsze ci na końcu stawki.A Wam jakie się podobają łowiska ?Jeszcze jedna sprawa Darku fajnie że wrócisz.Pozdro.  [2011-11-04 16:36]

slawol81

Informacja o tym że powstanie tam pole golfowe po prostu mnie załamała.Ja już kilka postów wyżej podałem parę propozycji.Niestety Trzaskowo trzeba wykreślić.Cybina jest ok.Tylko często problemem jest wysoki stan wody na wiosnę.
[2011-11-04 20:08]

imfo

Andrzej  k.Mosinski jest dobry.Ale Cybina też nie gorsza.Z łowisk proponuję j.Niepruszewo,Kowalskie.Na tym forum zaczyna mnie niepokoić jedno.Ilu nas dyskutuje aktywnie.Chyba 3-ech.Pozdro.
[2011-11-05 16:25]

Osmol111

Mam nadzieje ,że inni też włączą się do dyskusji na temat wyboru łowisk na 2012 rok bo zebranie już niedługo a propozycji mało . Mirku na temat Kowalskiego mam bardzo kiepskie zdanie bo kłusownicy tam wycieli dużo ryby. Sam byłem świadkiem jak wyjmują sieci ci goście z działek, ale Niepruszewo OK.Mam jeszcze pomysł na Iwno, lub Tuczno. Co Wy na to.Moje stare koło na Tucznie bawiło się bardzo dobrze większość po 7 kilo.Pozdro. [2011-11-05 18:52]

imfo

Tuczno to trafiona propozycja.Masz na myśli to duże?
[2011-11-05 21:01]

slawol81

Panowie ze spokojem.Strona dopiero co powstała i trzeba czasu.Wielu jeszcze zapewne nie wie że istnieje coś takiego ale myślę że dobrą promocją tej strony będzie fakt że udzielają się tak doświadczeni wędkarze ja Wy panowie.Też myślałem o Niepruszewie z tym że nie mam pojęcia w którym miejscu można rozgrywać zawody na tym jeziorze.Trzeba będzie wziąć pod uwagę to że proponując nowe łowiska nie każdy będzie zorientowany w które miejsce dojechać.
[2011-11-06 09:20]

rafi77

Moze tak malo nas dyskutuje na tym naszym forum bo jak sadze nie kazdy jeszcze o tym wie a tez trzeba wziasc pod uwage fakt ze niewszyscy maja internet i tez nie kazdy potrafi z niego korzystac.Podoba mi sie to ze coraz wiecej jest propozycji nowych miejsc na zawody mysle ze przyszly sezon bedzie wyjatkowy nie tylko ze wzgledu na jubileusz naszego kola ale na zmiany jakie przeprowadzimy!!!Pozdro.
[2011-11-06 16:23]

imfo

Nie będzie problemu z dojazdem do łowisk.Najpierw wybierzmy te na których chcemy łowić.Trzeba jeszcze pomyśleć jak zachęcić członków do udziału w zawodach.Ja pewne pomysly mam.pogadamy na zebraniu.
[2011-11-06 16:34]

slawol81

Ostatnio na wędkuje.pl pojawił się artykuł o Dolinie Cybiny.Znacie to miejsce Panowie?
[2011-11-06 16:53]

slawol81

To jest link do tego artykułu Poznajemy Dolinę Cybiny od wschodu i południa [2011-11-06 16:54]

Osmol111

Panowie mam jeszcze parę propozycji na zawody ale zostawię je na zebranie do przedyskutowania .Myślę Mirku ,że będzie bardzo trudno zwerbować nowych kolegów na zawody ponieważ wielu bardzo się zraziło . Dobrym momentem będzie nasz jubileusz .Może jak go dobrze zorganizujemy kupimy kogoś do współzawodnictwa.Pozdro. [2011-11-06 16:59]

imfo

Andrzejku żeby tylko nam terminów na zwiedzenie wszystkich jezior nam starczyło ale tak trzymać.Cieszył bym się jakby było chociaż 5-u nowych.Spróbujemy może się uda.Do naszej społeczności dołączył kolega Andrzejp111.Wiemy o kogo chodzi i dziwię się że nie włączył się do naszej dyskusji [JESZCZE].A powinien.
[2011-11-06 17:53]

Osmol111

Mam nadzieje ,że nasz Wice powie coś od siebie bo zaczynam się martwić czy nie grozi nam ekskomunika ?. A tak przy okazji nie Wiecie gdzie najlepiej na szczupaka się wybrać. Mam ochotę trochę po-biczować  wodę tylko pomysłu mi brakuje gdzie jechać ,żeby mieć szanse na zahaczenie czegoś na kij, mile widziane pomysły , czekam na podpowiedzi. Pozdro. [2011-11-07 18:26]

slawol81

Nie jest to jakieś tajne forum i V-ce prezes o nim wie wiec nie wydaje mi się że mogły by wyniknąć z tego jakieś problemy.W zeszłym tygodniu byłem na trzaskowie ale tylko jeden niewymiarowy szczupak.Myśle że jak na wyposażeniu są spodniobuty to można spróbować bo spuścili wodę ok 1,5m i można naprawdę daleko wejść w jezioro.Widziałem jednego wędkarza który właśnie wchodził bardzo daleko i coś tam wyciągał.Używał podbieraka ;). W weekend na radzynach tylko jeden szczupły 45cm i okoń 29cm na 5godzin biczowania.Można spróbować jeszcze na jez.Prusim Młyńskie.Mnóstwo pomostów i można obejść całe jeziorko.Czysta woda.Niestety dosyć daleko bo kawałek za kwilczem
[2011-11-07 18:59]

imfo

Przed chwilą dostałem telefoniczne zaproszenie na zawody spiningowe Radzyny 2-e tury w Piątek i Niedzielę.Wpłata 40 zł .Kto reflektuje .Organizatorem jest Koło Sródmieście.Będą kiełbaski,no i napewno coś złapiemy.
[2011-11-07 21:16]