Zaloguj się do konta

Prologic C2 360/3.00 lbs

utworzono: 2022/04/02 20:02
sloniu88

Witam. Przymierzam się do zakupu wyżej wymienionej wędki. Czy ktoś miał styczność z tą wędką albo innymi z tej serii. Jakie są wasze opinie? Pozdrawiam [2022-04-02 20:02]

WedkarzIncognito

Witam.
Posiadałem wędzisko Prologic, ale nie C2/C1, a Classica 3m/3lbs. Przyznam, że karpiarz ze mnie słaby i nie wiem czym, powinno się charakteryzować "dobre" wędzisko karpiowe, ale jako karpiarz z doskoku oceniam wędzisko Prologic-a bardzo pozytywnie. W kwestii jakości wędziska i samego wykonania to przelotki były równo wklejone, żadnych nadlewek na omotkach się nie dopatrzyłem, uchwyt raz dokręcony pewnie trzyma kołowrotek, a smukły blank sprawiający wrażenie solidnego. Jedyny minus (według mnie) to matowe wykończenie, na którym były widoczne najmniejsze ryski, ale to już chyba kwestia gustu i upodobań. Właściwości wyrzutowe — zadowalające, praca kija pod obciążeniem — zadowalająca. Nie wiem, co mógłbym tutaj jeszcze napisać na temat tego kija, ale mogę tylko przypuszczać, że Prologic C1 będzie równie dobry lub nawet lepszy od Classica i moim zdaniem będziesz zadowolony z tego zakupu. Pozdrawiam. [2022-04-03 10:37]

sloniu88

WedkarzIncognito dzięki za odpowiedź. A jak się ma wędka Prologic do Anaconda Power Carp 5. Dołożyłbym jeszcze kołowrotek Okuma 8k. Jakie są wasze opinie na ten temat ? Pozdrawiam [2022-04-03 15:43]

Greli

Witam. Jestem w posiadaniu kija Prologic C1 3.6 m 3.00 lbs i nie mogę na te kije narzekać. Fajnie pracuje i duża frajda z wędkowania. Nie jestem profesjonalista, ale mi te kije wystarczają. [2022-04-03 20:47]

sloniu88

Greli dzięki za opinie. Już jestem w posiadaniu tego prologic-a, Na sucho ładnie siedzi w ręku, teraz pora przetestowac go w akcji nad wodą. Pozdrawiam [2022-04-05 18:32]