Projekt - Wobsy Lurebuilding

/ 2 odpowiedzi
Witam!
Ostatnimi czasy rozszerzyłem swoją pasję związaną z wędkarstwem, olurebuilding. Postanowiłem, że fajną przygodą, będzie stworzenie ciekawegoprojektu "WOBSY LUREBUILDING", który ma na celu pokazanie drogi,od totalnego braku doświadczenia, przez upartość dążenia do celu i być może zaowocuję w przyszłości w otworzenie jakiejś działalności z tym związanej. Warunki są mega! Lokalizacja, własny zbiornik, miejsce na warsztat i zamiłowanie do spinningu. Pragnę zaprosić was do dołożenia jako bardziej doświadczonych cegiełki do muru który może kiedyś powstanie i obserwacji tej przygody. Projekt nie ma na celu wywyższania się twórczością (mimo to przyjmę ostre słowa krytyki na klatę), lecz czynności w kierunku budowania przynęt są branecałkiem na poważnie i dokumentowane w postaci artykułów. Na stronie projektu, możecie obserwować, tworzone modele woblerów i to jak stają się z każdym ulepszeniem coraz "prawdziwszymi przynętami", wiele śmiesznych CHALLENGE'ów, od czytelnikówdla odskoczni, czyli wyzwań zrobienia przynęt z dziwnych wymyślonych rzeczy jak na przykład"przynęta okoniowa z mandarynki", lub"szczoteczka do zębów na szczupaka", blog wędkarski z życia mojej przygody wędkarskiej, a takżeEVENTY, w którychmożna wygrać upominkiw postaci właśnie produktów projektuWOBSY.
Strona Projektu (póki co prymitywka, częściowo zreanimowana z poprzedniego niewypału)-https://placky1993.wixsite.com/my-site
Twitter -https://twitter.com/Wobsylures
Facebook -https://www.facebook.com/Wobs.Lures/
Obecnie zbliża sięEVENT MAJÓWKOWY,waszą rolą jest przesłać, jak najwięcej, jak najbardziej zwariowanych pomysłów na zrobienie przynęty, MATERIAŁ, ZASTOSOWANIE, CHARAKTER PRACY W WODZIE. Ze wszystkich przynęt challenge'owych, podczas trzy dniowego spinningowania majówkowego, zostanie wyłoniony CHAMPION,autor wygranego pomysłu otrzymuję pocztą, pudełko ze wszystkimi seryjnymi woblerkami projektu WOBSY (GliderMini/Twerking/Prostak/Kroczek)
PS> Bardzo proszę i zapraszam do śledzeniaprojektu, kontakt w sprawie doradzania, czy wyzywania do stworzenia jakiegoś pomysłu i możliwe, że do przyczynienia się do spełnienia mojegonajwiększego marzeniawędkarskiego.STWORZENIA DZIAŁALNOŚCI, MAJĄCEJ NA CELU PRZYNOSIĆ ZYSKI NA ZARYBIANIE I ROZWÓJ WŁASNEGO (MOŻLIWE, ŻE UDOSTĘPNIONEGO KOMERCYJNIE JEZIORKA), KTÓRE BĘDZIE PODSUMOWANIEM MOJEGO ROZWOJU W KIERUNKU WĘDKARSTWA.
Pozdrawiam wszystkich!
MJG Plackowski

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Basia Kier


Na razie wiele nie ma na ćwierkaczu i mordoksiędze. Poszukiwania i eksperymentowanie w wękarstwie są jak najbardziej porządane i celowe. Przydłoby się trochę opisów skuteczności i fillmów z pracy twoich przynęt.
Jedyne co mnie razi to współczesne makaronizmy, czyli niepotrzebne wtręty angielszczyzny. Naprawdę prawie wszystko można wyrazić po polsku. (2021/03/29 07:29)

WobsyLures


Wiem! Póki co staram się być kompromisowy. Mieszam style pisania gwara/slangiem/uniwersalizmem/jezykiem naukowym i potocznym tak by przyciagnac jak najwieksza uwage kazdej grupy. Tak samo moje woblerki... Seria KIDS jak na przyklad Glider w kolorze Pikachu ma trafic do najmniejszych odbiorcow wiec poki co na pewno postaram sie skupic na kompromisie, tak żeby projekt zainteresował jak to pisze na stronie "poważany gentlemanów i hulajdusze luźne duszyczki" :D Obecnie pracuje nad poprawa jakosci zdjec, czyms lepszym niz telefon (nie posiadam jakiegos specjalistycznego sprzetu). Na pewno wezme uwage do siebie i sprobuje za jakis czas, jakby zainteresowanie gdzies tam wzroslo zobaczyc jaka grupa "jezykowa" jest najbardziej w temacie i sie pod nia dostosuje ;p Chociaż wydaje mi się, że jak ludzie zaczną się udzielać to wyjdzie samo z siebie. Filmiki tez niedlugo zaczna sie pojawiac. DZIĘKI ZA SPOSTRZEŻENIA! Póki co mogę podesłać pierwowzór glidera w akcji.ÂÂ
https://www.youtube.com/watch?v=_rMQElSvTn4 (2021/03/29 11:26)