Programy wędkarskie w TV

/ 33 odpowiedzi
atomasz


z wędką nad wodę zdecydowanie najlepszy program,jest bardzo ciekawy sposób pokazania wszystkiego,bo tak naprawde koleś który prowadzi program uczy się wszystkich technik i metod łowienia  przy boku bardzo doświadczonych mistrzów,możan się nauczyć ,opisana jest tam każda metoda,.na internecie można oglądac . (2014/01/04 21:21)

Trevor-Philips


"Z wędką nad wodę" Bardzo fajny program o tematyce wędkarskiej. Podobno w połowie lutego TV-Trwam będzie dostępny w DVBT. Oglądałem pierwsze odcinki na youtube ale jakość powala na kolana. (2014/01/04 22:38)

barrakuda81


"Z wędką nad wodę" Bardzo fajny program o tematyce wędkarskiej. Podobno w połowie lutego TV-Trwam będzie dostępny w DVBT. Oglądałem pierwsze odcinki na youtube ale jakość powala na kolana.

Też oglądam.Dobre bo polskie.Nasze wody,ryby też.Miło mi sie to ogląda zwłaszcza odcinki z udziałem Piotra Matusiaka i te nakręcone z Ireneuszem Matuszewskim.Tylko dzieki nim czasem włączam Tv TRWAM...:-)Mam nawet swoje ulubione odcinki do których lubie wracac.Polecam 

(2014/01/04 22:57)

stef1986


youtube są tam wszystkie odcinki z wędką nad wodę john Wilson itp.

taaaka ryba nie cierpię tego prowadzącego doprowadza mnie do białej gorączki cwaniaczek

(2014/01/05 11:23)

Vayshan


Też nie lubie "Takiej ryby". Coś mnie w tym odrzuca po prostu. Wole jak pokazuję się polskie wody :) I tu z pomocą przychodzi fajny cykl, wcześniej już wspomniany, "Z wędka nad wodę", ale i tak według mnie nie do pobicia jest "Jak to jest złowione" na tvn turbo z Olinem Gutowskim. Dla mnie najlepszy program wędkarski telewizyjny jaki w tej chwili jest. Lubie prowadzącego, zachowuje się naturalnie, nie ukrywa emocji, pokazuje polskie łowiska, radzi jak łowić, i co najważniejsze nie ma tam gadżeciarstwa, czyli dzisiejszej plagi. Gość ryby łowi, a przy tym nie musi obkładać się tonami sprzętu. Także polecam, to mój faworyt. Odcinki można obejrzeć na tvn player. Tylko szkoda, że są odcinki tylko z pierwszego sezonu.  (2014/03/11 19:32)

skryty


na jednym z programów na cyfrowej naziemnej (chyba atm czy jakoś tak) jest takie coś jak "Na rybę", ale szczerze mówiąc po drugim odcinku (pierwszy  był nawet ok, Kolendowicz i te sprawy:)nawet z nudów nie mogłem na to patrzeć.  Nie wiem czy dlatego że traktował tylko o muszkarstwie (które jakoś mnie nie kręci, choć próbowałem), o "życiu" dwóch kolesi, powtarzających w kółko jakieś tam swoje filozofię. Generalnie o ile oglądam wszystkie jakie mogę programy wędkarskie (choć rzadko), z mniejszym lub większym zainteresowaniem to ten mnie wręcz odżuca, nawet nie wiem do końca czemu... po prostu k...wa nie mogę. Generalnie - nie polecam (2014/03/11 21:20)

SVT


National Geographic Channel - Polowanie na wodne potwory (2014/03/11 21:32)

skryty


nigdy nie sądziłem, że będę oglądał tv najjaśniejszego ojca dyrektora:), ale patrząc na wpisy chyba muszę zapoznać się z "Z wędka nad wodę". Nawet od jakiegoś czasu widzę, że mam tv trwam, myślałem, że kolo umie łowić tylko kasę z kieszeni emerytów, ale skoro łowią ryby, to się zobaczy...  (2014/03/12 12:33)