Program w którym złożę film

/ 12 odpowiedzi
Jaki polecicie program, żebym mógł w nim złożyć jakiś film wędkarski. Mam już trochę nagrane i chciałbym pokazać coś więcej niż zdjęcia :D Przy okazji będę wdzięczny jeśli polecicie mi jeszcze jakąś muzykę do takich filmów.
matip52

Najprostszy jest Windows Movie Maker ;) Jest to seryjny dodatek windowsa xp. Możesz go też za darmo poznać go ze strony Windowsa. A co to muzyki to ja uwielbiam rocka z lat 80/90 :) (2013/10/26 22:06)

kodzak124

ja uzywam sony vegas 10 jest zajebisty można na nim wszystko ;-) (2013/10/26 22:21)

u?ytkownik158964

jeśli chcesz coś lepszego to musisz zabulić coś ponad 100 zł a windows mowie marker możesz za darmo pobrać ze strony windowsa (2013/10/27 08:09)

grisza-78

Ja nie do końca polecam WMM, bo na przykład filmiki, które zrobiłem niedawno nad wodą są w formacie mp4, i Movie Maker w ogóle ich nie widzi. Także nie poskładam z nich jednej całości tym programem. (2013/10/27 08:13)

batmanek90

Witam polecam Sony Vegas Studio. Bardzo dobre sa też produkty od Corel-a albo Unlead Video Studio. Z doświadczenia wiem ze Sony jest dość trudny dlatego jeśli jesteś początkujący polecam Unlead Vide Studio. Nie jest trudny i jest bardzo przejrzysty i intuicyjny, zaczynałem na tym programie pracować jakieś 7 lat temu kiedy zaczynałem naukę na zarządzaniu informacja i bardzo polecam dla początkujących. Ja obecnie korzystam często z Sony i Corel-a natomiast jeśli chodzi w Movie Makera to jest już wogóle prostym programem ale po przetworzeniu projektów w gotowy projekt ukazuje się bardzo wiele błędów wynikających ze słabego dopracowania menu projektu bo bardzo bardzo często jest tak ze tekst czy dźwięk który wstawiasz np w 25 sek. ukazuje się dopiero np w 32 więc jest bardzo spóźniony. Tak więc zacznij od Unlead-a Pozdrawiam (2013/10/27 10:50)

game30355

Ja mam Windowsa 7 i Windows Live Movie Marker nie czyta niektórych filmów, zobaczę Unlead Vide Studio i jak coś z tego wyjdzie to się pochwalę :D (2013/10/27 13:46)

u?ytkownik20737

Ja polecam Sony Vegas jeżeli chodzi o render. Gdybyś wybrał ten program, możesz do mnie napisać na pw to ci wszystko wytłumaczę, ponieważ siedzę już w tym programie pare latek więc mam go obcykanego. (2013/10/30 16:12)

Wedkarstwomazowieckie

Ja bym ci radził Camtasia Studio 8 świetny program dla początkujących i dużo możliwości.Ja takiego używam (2013/11/01 20:43)

patryk-kociemba

witaj,
ja  swojego czasu troszkę filmów zmontowałem( choć nie wędkarskich ) to z mojego doświadczenia mogę ci polecić dwa programy: adobe premiere lub tak jak koledzy piszą sony vegas - choć na nim bardzo mało pracowałem. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz by go zmontować, jeżeli chodzi o sklejenie wszystkiego w całość to naprawdę wystarczy tobie najprostszy program oferowany na wielu stronach za darmo. Jeśli jednak potrzebujesz zrobić coś bardziej zmyślnego to mogę służyć pomocą.
pozdrawiam (2013/11/14 07:42)

game30355

No to zmontowałem filmik na podsumowanie sezonu. Znajdziecie go tu: http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,podsumowanie-sezonu-2013,70548Zachęcam też do przeczytania krótkiego wpisu, który też znajdziecie pod tym linkiem.Pozdrawiam :D (2013/12/17 22:04)

mrszupin

Uwierz mi, że lepszego programu niż adobe primiere i sony Vegas nie znajdziesz.  Niestety trochę kosztują...  (2013/12/17 22:35)

Sebastian Kowalczyk

Pierwsze kroki stawiałem w Pinnacle Studio, bardzo intuicyjny i po Polsku. Do grubszych projektów niezły jest Adobe Premiere.  (2013/12/18 05:06)