Program Taaaka Ryba na Ipla.pl

/ 8 odpowiedzi
Taaaka Ryba.
OPIS: Program, w którym autorzy zapraszają widzów na wyprawę wędkarską odkrywającą wszelkie uroki wybranego regionu kraju i świata, jego kulturę i walory turystyczne. Wśród tematów typowo wędkarskich dominuje walor przyrodniczy, ukazujący telewidzom wszelkie ciekawostki o florze i faunie danego regionu. Każdy odcinek zachęca telewidzów do podróżowania, odwiedzania i poznawania różnych zakątków świata, miejscowej kultury i walorów turystycznych. Wędkarstwo promowane jest jako alternatywa na zagospodarowanie wolnego czasu, odpoczynek i relaks.

Dziś chciałem przedstawić prosty i wygodny sposób oglądanie popularnego polskiego programy wędkarskiego emitowanego na kanale Polsat 2 w soboty o godz. 17.35

Wystarczy wejść na stronę ipla.tv.
Następnie pobieramy aplikacje ipla : http://www.ipla.pl/Ipla__Windows,5389/index.html
Instalujemy
Uruchamiamy program IPLA
W wyszukiwarkę wpisujemy Hasło: Taaaka ryba
I oglądamy program przy herbacie:)

Obecna udostępnione jest około 70 odcinków: http://www.ipla.tv/Sport/2270-Taaaka-ryba

Zarówno aplikacja jak i samo oglądanie jest darmowe, jedynym minusem są początkowe reklamy które trwają około 180s.

Myślę że jest to wspaniałą opcja na długie jesienno zimowe wieczory. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania.
Adi7170

Witam ja polecam na YouTube program który był emitowany w telewizji trwam Z WĘDKĄ NAD WODE

Naprawde polecam!!!

Pozdrawiam

(2011/10/23 22:12)

obcy91

Z Wedka Nad Wode - jest na stronie TV TRWAM w zakładce Video/Stream. (2011/10/23 22:17)

troc

Widzę, że ipla.tv staje się coraz popularniejsza- reklamy są faktycznie tak jakby przydługie ale warto pocierpieć. Zostawiam *****i pozdrawiam. (2011/10/23 22:40)

pokemon0225

no ja w zimę siedziałem w domu i się nudziłem , więc ipla bardzo się przydała , chyba wszystkie odcinki programu"TAAAKA RYBA" które są na ipli obejrzałem :) (2011/10/23 22:46)

n1co

Jesli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe sposoby na ogladanie jakies programów o tematyce wędkarstwa polskiego prosze zamieszczać :) (2011/10/24 12:19)

pawell9994

Również polecam "Z wędką nad wodę" na Youtube :) (2011/10/25 11:14)

barla1992

O kurcze mam iple a niewiedziałem że mozna tam oglądac program taaaka ryba,hehe ja tam szpilki na giewoncie ogladam;) (2011/10/25 16:07)

kazik621

Oba programy wędkarskie jakie koledzy proponują są fantastyczne. Jest co oglądać w zimowe wieczory. Życzę powodzenia. (2011/11/13 10:33)