Zaloguj się do konta

Program do przywracania usuniętych plików.

utworzono: 2011/12/23 18:16
pokemon0225

Cześć . czy znacie może jakieś programy do przywracania zdjęć?zdjęcia ostatnio pousuwał brat a było ich kilka . a po co i jakie te zdjęcia ?zdjęcia zmarłej przedwczoraj babci,dopiero z pogrzebu wróciłem .muszę je jakoś odzyskać. na pamiątkę.
:( ;( [2011-12-23 18:16]

Zibi60

z aparatu czy z kompa ? Jeśli z aparatu to nie rób następnych zdjęć i poczekaj ,dam Ci namiar na program
[2011-12-23 18:23]

pokemon0225

z aparatu czy z kompa ? Jeśli z aparatu to nie rób następnych zdjęć i poczekaj ,dam Ci namiar na program

z aparatu . No tylko że już były robione zdjęcia.ale nie jestem pewny, bo były i na komputerze i na aparacie.więc może były usunięte z karty pamięci od aparatu na komputerze .  [2011-12-23 21:08]

Zibi60

Ja przywracałem tym programem:
http://www.dobreprogramy.pl/Digital-Image-Recovery,Program,Windows,11446.html
Tylko warunek, że nie były robione nowe zdjęcia. Nawet jeśli były robione (a nie zależy Ci zbytnio na nich) to spróbuj odzyskać.
[2011-12-23 21:47]

ordyniec

Z dysku twardego można odzyskać dane nawet po kilku formatowaniach. Oczywiście im mniej formatów i im mniej było zapisywanych w tym samym miejscu plików, tym lepiej. Programów do tego celu służących jest multum ale oczywiście najskuteczniejsze są tez najbardziej skomplikowane w obsłudze. Usuwane z dysku pliki nie znikają fizycznie z dysku, a jedynie tracą atrybuty, czyli przestają być widoczne dla systemu. Często takie odzyskane pliki nie posiadają nazwy oraz rozszerzeń powłoki, ale i z tym można sobie poradzić. Polecam przeczytać kilka porad np. na elektrodzie. [2011-12-24 14:29]