Produkcja kulek proteinowych

/ 1 odpowiedzi
Witam, za tydzień będę robił kulki proteinowe o smaku cytrusa i mam kilka pytań, czy warto użyć gotowej bazy do kulek profess czy jednak samemu dobierać składniki, jak tak to jakie bo kilka bym musiał dokupić, lepiej gotować kulki w wodzie czy na parze?, ile czasu suszyć kulki 18mm, suszyć je w skrzynkach na dworze czy w domu?, Jak ostatnio robiłem kulki to suszyłem je 2 dni i sple¶niały po jakim¶ czasie, potem znowu robiłem i suszyłem je tydzień to wyszły takie twarde, że młotek nie daje rady, i proszę tu o informacje co robię Ľle ile czasu suszyć kulki, i jak przygotować kulki by nie ple¶niały i były miękkie takie jak firmowe?  
kuba81


cześć. robiłem kulki swoje i powiem tak. suszyłem w worku siatkowym na dworze. worek taki jak od cebuli. susz według uznania później możesz zamrozić. kulki robiłem prawie na bieżąco. Teraz bialy nalot to może być cukier a nie pleśń u mnie też pojawiał się bialy nalot. Nic nie przeszkadzało dużym karpiom. czy na pewno chcesz smak cytrynowy? chyba o takim nie słyszałem. ja dawałem aromat tutti fruti Marcela. miód i tyle. bazę kupowałem sam bo wiedziałem co wsypuję. jest sporo receptur wybrałem na bazie mąki kukurydzianej. polamania (2022/08/12 07:24)