Zaloguj się do konta

Problem ze szczupakiem 20 kg .

utworzono: 2012/06/13 21:51
modzynek

,,witam pisze w sprawie złapania szczupaka 20 kg ze stawu'' 

pewien pan ma do złapania na stawie szczupaka o wadze 20 kg wpuścił go i to był błąd ponieważ zjada mu wszystkie ryby płaci za złapanie jego w nagrodę 1000zł. czym może się taki potwór zainteresować żywiec, blacha ?? a może jeszcze coś innego jakie wymiary tych przynęt ??.

(wspomnę że kolega próbował pierwszym razem rwał żyłkę kupił żyłkę na 20 kg to mu złamał wędkę;/ )

[2012-06-13 21:51]

Witam, :-)

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Jak oglądałeś film "Anakonda" z Jon Voight to powinieneś wiedzieć. Tylko może być problem ze złapaniem małpki.

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

[2012-06-13 22:06]

okonilowca

Nie może po prostu siecią przeciągnąć skoro to jego staw?
[2012-06-13 22:21]

withanight88

Jak oglądałeś film "Anakonda" z Jon Voight to powinieneś wiedzieć. Tylko może być problem ze złapaniem małpki.

Małpkę trzeba z ZOO wykraść. A co tam dla 1000 zł nagrody warto się poświęcić :)))))) [2012-06-13 22:25]

modzynek

a tak na serio ??? 

[2012-06-13 22:28]

modzynek

a siecią nie chce nie wiem czemu ale nie chce  [2012-06-13 22:29]

ryukon1975

a tak na serio ??? 

Zaprowadź mnie tam,ja wezmę wędkę i po sprawie.
:)

Jeszcze sprawa nagrody,dzielimy po połowie.
[2012-06-13 22:30]

mopsik

zabawny post...to jakiś ludojad ?ja bym się bał tam podchodzić...a na poważnie...żywiec,spory karaś i szczęście...jak mały staw to szanse duże [2012-06-13 22:31]

modzynek

tylko że nie mam spiningu ani wędek szczupakowych ale mam solidną karpiówkę może byc?? [2012-06-13 22:34]

olek123

Moze trzeba zainwestować w kołwrotek z dobrym hamulcem i wędke morską:) a może dobrze ustawić hamulec:) znam takich którzy na 2kg szczupaku łamią wędki skoro hamulec jest na sztywno... Kurde albo kup sobie wędke na suma:) Nie takie rekordy ludzie wyciągają np sumy po 100 kg;)
[2012-06-13 22:36]

modzynek

jak bym był pewien że złapie to i bym wędkę za 1000 zł kupił bo nagroda by mi to zwróciła ale skąd pewność i wymiarów stawu nie znam muszę dokładnie dopytać  [2012-06-13 22:40]

maciek2544

Wędkę i kołowrotek+plecionka na 10kg.Chyba że mały staw to na 15kg bo nie będzie miał gdzie uciec i go nie zmęczysz.Spinning był by skuteczny ale jeśli chodzi żeby go tylko wyciągnąc to żywca większego.I zamieść fotkę jesli to prawda że taki tam pływa.I skąd wie że 20kg?? [2012-06-13 22:42]

modzynek

bo wpuścił w tamtym  roku 18 kilowego żeby mu drobnice wyżarł ;p to mu wyżera co spotka na drodze ;/ tak jak już wspomniałem kolega tam był to najpierw porwał mu żyłkę a potem na 20 kilowej żyłce połamał wędkę a skąd on takiego olbrzyma wynalazł to ja nie wiem jak będę sie widział z kolegą do pogadam z nim o szczegółach wielkość stawu itp. a jeśli się tam wybiorę to w wakacje ;p   [2012-06-13 22:55]

Małpkę trzeba z ZOO wykraść. A co tam dla 1000 zł nagrody warto się poświęcić :))))))

Dla ciebie to jest śmieszne , podczas gdy inni przeżywają z tego powodu dramat . Och , co za małoduszność jest w ludziach : żartować sobie z czegoś tak poważnego jak złe traktowanie zwierząt....
Napisze taki jakiś żarcik ( o ile tam można to nazwać ) i w śmiech . Pusty śmiech i puste klepanie w oparcie fotela czy krzesła . Liczy się piwo , dobra zabawa   która niekoniecznie jest zabawna dla innych . Bez urazy ,ale według mnie zachowujesz się  jakbyś miał jeszcze trochę pstro w głowie. Mimo wszystko pozdrawiam Cię Łukaszu i myślę ,że kiedyś się zmienisz w prawdziwego wędkarza.
[2012-06-13 23:13]

egzekutor

a tak na serio ??? 

Zaprowadź mnie tam,ja wezmę wędkę i po sprawie.
:)

Jeszcze sprawa nagrody,dzielimy po połowie.

jezeli to blisko Wielkoplski zrobie to za darmo [2012-06-13 23:54]

heheh ten post jest śmieszny,  Na swój post kolega odpowiedział sobie  sam swoim pytaniem co ma zrobić.

(wspomnę że kolega próbował pierwszym razem rwał żyłkę kupił żyłkę na 20 kg to mu złamał wędkę;/ )

chyba logiczne że rozwiązanie problemu jest w wędkarzu + wędce

[2012-06-13 23:57]

arkar40

a kolega Blake jak zwykle swoj poglad na temat                                                                                                                                [2012-06-13 23:58]

modzynek

drugi koniec polski ;/ 

[2012-06-13 23:58]

modzynek

nie chodzi o wędkę i kołowrotek bo z tym to da radę ale na co takie coś się połakomi ??  [2012-06-14 00:06]

maciek2544

Dziwne z łamanie wędek, ja rekord Irlandii to ponad 20kg i złowili go bez problemu. [2012-06-14 00:39]

Bernard51

nie chodzi o wędkę i kołowrotek bo z tym to da radę ale na co takie coś się połakomi ??

Wiec jedz na miejsce sprawdz wpierw jak to sie ma do opowiesci kolegi a puzniej bedziesz pytal o reszte-- z opowiesciami to róznie bywa, lepiej sie samemu przkonac??

[2012-06-14 05:52]

89krzysztof

Prądem go, prądem! ;)  [2012-06-14 07:38]

bad company

Szkoda że nie na mnie to trafiło :) Chyba każdy spinningista marzy żeby mieć taki problem ...
Pomijając fakt że nie wieżę w istnienie tego stawu , szczupaka i nagrody ... ale to tylko moje zdanie
Pozdrawiam
[2012-06-14 07:41]

ryukon1975

Szkoda że nie na mnie to trafiło :) Chyba każdy spinningista marzy żeby mieć taki problem ...
Pomijając fakt że nie wieżę w istnienie tego stawu , szczupaka i nagrody ... ale to tylko moje zdanie
Pozdrawiam

Dlaczego nie wierzysz?
Skoro PZW daje nagrody za zabicie ryby to prywaciarz nie może?
Przyjedź do mnie jest tu zbiornik licencyjny PZW a w nim sum kilkadziesiąt kilogramów który żre za wiele dobra karpiowego.Za jego złowienie i zabicie nagrodą jest darmowa licencja na ten zbiornik na rok następny.

Więc to wielce prawdopodobne może tylko te 20 kg mocno przesadzone bo staw ma pewnie 50/50 m a szczupak góra z 5 kg.:) Ale w oczach młodego wędkarza wszystko jest duże.
[2012-06-14 07:49]

bad company

Skoro jeden szczupak zjadł wszystkie ryby ze stawu , to staw nie jest duży . Dlaczego właściciel nie chcę wyłowić go za pomocą sieci tylko woli zapłacić 1000zł nagrody . Kolega miał już okazję zmierzyć się z nim dwa razy . ( zerwana żyłka , złamana wędka ) Wiadomości o takich rybach szybko roznoszą się wśród wędkarzy . Na pewno wiele osób które ,  nie miały by problemu ze sprzętem i doborem metody i przynęty chętnie by się zmierzyła z takim szczupakiem ...
Nie wierzę i tyle ;)
[2012-06-14 08:01]

ryukon1975

Opowieści młodego,nie wierz w takie rzeczy że szczupak zjadł wszystkie ryby,czy że ma 20 kg.
Po prostu jest duży szczupak w stawie którego właściciel nie chce i tyle,z nagrodą też może być różnie ale jak gość ma kasę to 1000 zł może dać dla niektórych to nic, a może też dodane z 900 zł?
Niektórzy lubią ubarwiać opowieści.
[2012-06-14 08:15]