Problem ze znaczkami

/ 31 odpowiedzi
69kaka


A ja w obronie skarbników!

W tym roku obowiązują nowe zasady wędkowania. Poprzednie lata Okręg Poznań zezwolił na wędkowanie do końca stycznia na podstawie opłat za poprzedni rok, ale to się zmieniło. Nowe przepisy mówią, że jak masz ochotę powędkować 1 stycznia musisz mieć już znaczki. A skarbnik może pobrać znaki jak się rozliczy za poprzedni rok. I jak tego dokonać , kiedy np. koło ma konto w banku, z którego wyciąg za miesiąc grudzień otrzyma najprędzej 2 stycznia!

Do tego jeszcze trzeba przygotować troszkę papierków( raport, sprawozdania, preliminarz itd.)

 

(2011/01/23 19:39)

u?ytkownik57785


Wiele Okregów miało znaczki już w grudniu. Dwie rady:

1)Zmienić bank

2)Papiery przygotowywać wcześniej

(2011/01/23 19:43)

1z2z3z4


Wiele Okregów miało znaczki już w grudniu. Dwie rady:

1)Zmienić bank

2)Papiery przygotowywać wcześniej


zgadzam się z kolegą - wszystko zależy od organizacji
nie neguje  tu pracy skarbników bo nie o to chodzi, ale muszę dodać, że jest to możliwe
za przykład przytoczę tu moje koło (okręg Piotrków Trybunalski), w którym to znaczki nabyłem już 23 grudnia (2011/01/23 19:54)

69kaka


Wiele Okregów miało znaczki już w grudniu. Dwie rady:

1)Zmienić bank

2)Papiery przygotowywać wcześniej


zgadzam się z kolegą - wszystko zależy od organizacji
nie neguje  tu pracy skarbników bo nie o to chodzi, ale muszę dodać, że jest to możliwe
za przykład przytoczę tu moje koło (okręg Piotrków Trybunalski), w którym to znaczki nabyłem już 23 grudnia
Macie rację. trzeba "Wyrobić" sobie chody w okręgu i zmienić bank na taki, który wystawi wyciąg z datą ostatniego w połowie poprzedniego miesiąca. Bo bez tego nie można zakończyć miesiąca i zrobić raportu, a co za tym idzie -rozliczyć rokuczyli z przygotowania papierów nici.
Pozdrawiam - skarbnik z Poznania (2011/01/24 17:08)

u?ytkownik57785


Macie rację. trzeba "Wyrobić" sobie chody w okręgu i zmienić bank na taki, który wystawi wyciąg z datą ostatniego w połowie poprzedniego miesiąca. Bo bez tego nie można zakończyć miesiąca i zrobić raportu, a co za tym idzie -rozliczyć rokuczyli z przygotowania papierów nici.

Pozdrawiam - skarbnik z Poznania




To wszystkie koła, które zdążyły, mają chody w Okręgu? A te Okręgi w Głównym? Albo robią wałki w bankach? No proszę Cię kolego skarbniku.......

(2011/01/24 17:33)

pixon


A moim zdaniem opłata powinna obowiązywać rok od wykupienia np. opłaciłem kartę 22 stycznia 2010 i jest ważna do 22 stycznia 2011. Każdy wie że w co drugim kole zawsze się spóźniają ze znaczkami. Współczuje kolegom którzy łowią na lodzie, ja to sobie moge poczekać do marca z opłatą.

(2011/01/24 18:37)