Zaloguj się do konta

Problem z śmieciami

utworzono: 2009/06/07 11:54
lidon13

zgadzam sie w calej rozciaglosci.pozdo
[2010-05-24 21:38]

SiwyDym

Śmieci to problem ogromny.ile razy widzi sie w wodzie różnego rodzaju odpady od opakowań po chrupkach do butelek i puszek po różnych napojach zwłaszcza alkoholowych.Kiedyś nawet nad rzeką zaczepiłem o coś w rodzaju worka na zboże,miałem spodniobuty podeszłem do zaczepu i próbując odczepic błysk poruszyłem worek był nieżle napakowany po wyciągnieciu go na brzeg poczułem swąd padliny,jak sie okazało ktoś utopil w nim kilkanaście szczeniąt az mi rece opadły kto mogł coś takiego zrobić.Rzeki jeziora i stawy to nie podwodne wysypiska śmieci,a mijsce zycia wielu istot,ciekawe jak ktoś by sie poczul kto wyzucił worek śmieci do wody,jak ktos by mu taki sam worek wyżucił na srodku pokoju w jego domu?Bezmyślność ludzka nie zna granic po prostu.
Sam osobiście jak jestem nad wodą i spotkam smieci to mam w plecaku zawsze wiekszy worek właśnie do nich i gdy wracam to zbieram ile mogę,ale czasami jest ich zbyt wiele i jeden worek to za mało.Poza tym regulamin połowu ryb mówi jasno,że napotkane śmieci nawet nie nasze trzeba znad wody zabierać,gdyby chociaż co druga,no trzecia osoba tak robiła to na pewno było by o wiele czyściej.Ale sadze,że jest to tez kwestia wychowania troche i kultury osobistej,bo ktos kto ma ich w sobie choć troche to na pewno nie śmieci bez myślnie wszędzie gdzie popadnie.
[2010-05-24 21:54]

Sniper64

Cześć...Śmieci nam przybywa na łowiskach stare nie wywiezione ,a obok starym zwyczajem zostawia się nowe,aż urośnie wielka góra!!! może wtedy odpowiedzialni ludzie za taki stan żeczy na swoich łowiskach zrobią porządek!
[2010-06-22 21:18]

Sniper64

Moim zdaniem nie powinno się rozstawiać na łowiskach worków na śmieci bo to tylko dobra okazja do pozbycia się prywatnych śmieci z domu!
[2010-06-22 21:23]

Sniper64

co stanowisko to pełno śmieci!
[2010-06-22 21:25]

Sniper64

Zbiorniki takie piękne...w lesie przyroda w koło,a tu przyjedzie ci taki jeden z drugim zrobi sobie piknik i śmieci zostawia! jak takich ludzi nazwać?
[2010-06-22 21:27]