Problem z batem

/ 8 odpowiedzi
Witam!!!
Zastanawiam sie nad zakupem bata lecz nigdy w zyciu nie mialem doczynienia z wetkowaniem na sztywny kij jaki rozmiar jakie parametry na poczatek....
gustaw1300


Kolego na poczatek proponuje 6 metrow a w cenieok 120-150 zl mozna juz cos ciekawego znalezc najlepiej isc do wedkarskiego i rozlozyc wtedy bedziesz mial porownanie (2010/05/29 21:35)

PromienZary


Aktulalnie jestem w Szwecji nie mam dostepu do Polskich sklepow wedkarskich a nie zabardzo posluguje sie szweckim czy angielskim, czy moglys przyublizyc mi nazwy konkretnych modeli moze cos tu znajde... (2010/05/29 21:46)

torczu


ja na poczatek moze zaproponuje firme Robinson a model galaxy xm (2010/05/29 23:43)

ayem


Jeżeli chodzi o bat to ważna jest jego waga . Jeżeli kupisz bata do 5 m to możesz kupić z kompozytów bo nie jest taki ciężki ale jeśli chcesz większy 7m i więcej to polecałbym węglówkę bo szklak lub kompozyt to naprawdę ciężkie wędziska (2010/05/30 09:25)

u?ytkownik34525


tak jak pisze gustaw1300 szósteczka jest idealna na początek,co do ceny to ja bym się trochę wstrzymał i do tych 150zł dołozył jeszcze stówke,z tych za nie duże pieniadze polecam mistrala AQUA,fajne szybkie i lekkie kijki..z tego co pamietam to jakies 270zł kosztuja z fabryczną wklejanka,przy całej tej zabawie batem,to waga kija daje najwiecej frajdy,po paru godzinach łowienia ciężkim batem,szybko Ci sie odechce tekiego wedkowania,a znowu kupic ciezkiego bata i odkładać go na podpórki to wogóle nie ma już zadnego sensu,tak jak mówi kolega... najlepiej wez pare bacikow do reki w roznych zakresach cenowych,szybko zobaczysz roznice,wez pod uwage ze ten kijek bedziesz pare godz. w rekach trzymał (2010/05/30 12:03)

PromienZary


Fladen Cliper Pole 5m to bat na ktorym od dzis trenuje ten sposob polowu, nie kupilem go znajomy udostepnil mi go na jakis czas.Czy to dobre posuniecie, mi sie wydaje ze tak.Jezeli popelnilem blad ukierunkujcie mnie w odpowiednia strone. (2010/05/30 21:07)

pike1703


ja na poczatek polecam taniego bacika mikado two river 600 ja na tego bacika łowie na zawodach i na codzien ten bacik przynosi mi szczescie ostatnio na zawodach miałem 2 miejsce. bacik jest tani ja dałem za niego ok 60 zł i dotego wymieniłem "przelotke"  takze na poczatek tak jak wyzej poowiedziałem polecam choc troche wazy to ma wiele innych zalet wybor nalezy do ciebie powodzienia i połamania kija (2010/05/30 21:20)

u?ytkownik35722


Kolego na poczatek proponuje 6 metrow a w cenieok 120-150 zl mozna juz cos ciekawego znalezc najlepiej isc do wedkarskiego i rozlozyc wtedy bedziesz mial porownanie

 

Faktycznie , racja !!!

 

 

 

 


 

(2010/05/30 21:25)